Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 14 з 21 [ 203 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 листопада 2008, 23:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Йож , дякую за підтримку , я розумію що ти від щирого серця , але я поки що не драматизую , хоча життя покаже .

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2008, 00:41 
Офлайн

З нами з: 29 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 1160
Звідки: Йа в Колпiно!
Цитата:
Капітан пише:
я поки що не драматизую , хоча життя покаже .

Молодец! Я вот на тему кризиса с друзьями, имею ввиду вживую, не говорю, а если тема всплывает, говорю что это всё просто паника. Таково моё мнение, прорвало, просто прорвало гнойный нарыв. Вот вытечет гной и всё станет ещё лучше, чем было, выражаясь фигурально. Честнее, если так можно выразиться. Паника-последнее дело, и никогда никому не помогла.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 листопада 2008, 00:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Показники надійності українських банків :cl:
на 13.11.2008

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 листопада 2008, 11:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
[color=green] Ще один метод виживання в умовах світової кризи [/color] :lol:

Зображення

Жириновский перестал стричься и дарить подарки
Лидер ЛДПР Владимир Жириновский предлагает гражданам в условиях финансово-экономического кризиса "разумно экономить".

"Я экономлю. Я не стригусь сейчас - у меня волосы уже длиннее, чем обычно, бреюсь через день, кушаю очень мало, никуда не хожу я, никого в гости не приглашаю, никаких подарков никому не покупаю и прошу, чтобы мне никто не покупал, никуда не еду", - сообщил политик.

По словам Жириновского, в целях экономии граждане могли бы обмениваться одеждой. "Я готов пару костюмов кому-то дать, несколько пар обуви, часы кому-нибудь дать. Зачем в магазин идти? Обращайтесь друг к другу и получайте то, что можете купить в магазине, друг от друга", - объяснил он. Кроме того, лидер ЛДПР призвал не тратить деньги на косметику, потому что это "химия и вредно", а также читать одну газету всем подъездом.

"На Новый год не надо никуда ехать за границу или идти в ресторан, а надо оставаться в Москве, дома, или можно напроситься к кому-нибудь в гости", - заключил Жириновский.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2008, 17:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Зображення

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 грудня 2008, 20:02 
Офлайн

З нами з: 27 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 52
на мою думку нетреба цим усім дуже перейматись...я б непроти хоть щось змінити на краще,але недумаю що в мене вийде :( ...
як кажуть-нема так погано щоб небуло ще гірше.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2008, 02:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Національним банком України випущено в обіг ювілейну монету «Світова фінансова криза». Монета виготовлена з біметалевого сплаву до складу якого входить ковкий чавун на феритній основі КЧ30-60 та низьколегована конструкційна сталь 09Г2С. Монета діаметром 1,5 метра, вагою 180 кілограм.

На аверсі монети викарбувано рік початку кризи – 2008 в обрамленні колосся пшениці, яке символізує рекордно високий український урожай цього року, перевиконання державного бюджету, а також високий рівень готовності України до кризи, завдяки низькому розвитку ринку фінансових послуг в Україні, значним золото-валютним резервам НБУ та контрольованою ситуацією у банківській системі України.

По колу надпис «Рік світової фінансової кризи в Україні» Всередині аверсу розміщена порожня розета для самостійного нанесення населенням номіналу монети за допомогою вуглика чи крейди. «Самостійне нанесення номіналу на монету є нашим ноу-хау» – говорить міністр фінансів В.Пинзеник. «Ми пропонуємо наносити номінал на монету, як середнє арифметичне курсу гривні до долара за НБУ та цін на скуп металобрухту по Україні. Таким чином, сьогодні номінал монети становить 7,14 грн. + 0,40 грн./2 = 3,77 антикризові гривні» - зазначив Голова НБУ В.Стельмах.

На реверсі монети зображена геральдична композиція: серп і молот у декоративній розеті, утвореній косою бубликом в обрамленні долонь, які не крали, що начебто виростають зі страусових туфель. Знизу девіз – «Для кризи Україні потрібні ми! Об’єднаймо наші зусилля!» По колу напис «Україна. Томущо ТАК багаті діляться з бідними! Весна перемогла справедливість!»

Гурт монети товщиною 5 см. Гладкий з прорізаними виїмками, в які можна просунути трос, щоб відкрити каналізаційний штрек, у випадку, якщо монету використають замість кришки каналізаційного люка.

В НБУ повідомляють, що монета покликана відіграти роль універсального накопичувального засобу для заощаджень громадян. Пропонується заощадження українців обліковувати не за номіналом, який матиме чисто декоративну роль, а в одиницях ваги – кігограмах, тонах і т.д. З 01 січня 2009 року НБУ та міністерство фінансів планують спільно перевести депозити громадян у комерційних банках в нову монету, таким чином остаточно стабілізувавши курс гривні по відношенню до долара. На сьогоднішній день, стабільнішої грошової одиниці ніж це вводиться в Україні у світі не існує. «Враховуючи вагу нових грошей, їм загрожуватимуть лише сейсмічні коливання! – з гордістю відзначає В.Стельмах. - Але ж ми не якась нестабільна Японія, яку трусить по два рази на день! Тому, громадяни можуть бути спокійними за свої заощадження!»


(c) Канаріс



_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 грудня 2008, 02:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
А це навіть не знаю куди помістити. тож читайте тут.

Цитата:
Чи знаєте ви, що:

…Пальто президента може прогодувати невеличке село протягом календарного року…

…За кошти, освоєні на будівництві та ремонті доріг в Україні, можна було б збудувати автобан у вісім смуг навколо екватора!

…У Києві, біля світлофора на розі вулиць Саксаганського і Паньківської, можна одночасно побачити півтора його бюджети!

…один депутат може приватизувати до ста гектарів землі і угноїти до ста тисяч мізків!

…Савік Шустер ходить в туалет. З екрана телевізора.

…Один МРЕВ збирає до трьох врожаїв за тиждень!

…Райдержадміністрація плодоносить навіть узимку!

…Податківці розмножуються діленням.

…Самці ДАІшників харчуються палками.

… «Титан» - це сплав середньої освіти, армії і червоного берета. Туго піддається обробці.

… суддя недоторканний, тому що не пахне. Якщо його не чіпати.

… фахівці з НБУ довели, що «чорна діра» існує.

… опалювати американським доларом дешевше ніж російським газом.

… Лонід Черновецький не літає. Він тащиться!

… «Бульбашки щастя» - так пестливо називає Віктора Андрійовича та Віктора Івановича Юлія Володимирівна.


(c) Канаріс

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 грудня 2008, 13:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Учасники наради прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко з керівництвом українських комерційних банків і Нацбанку. На нараді прем’єр-міністр заявила, що уряд спільно з Національним банком України та комерційними банками має намір розробити низку документів для забезпечення прозорості банківської системи та дотримання прав представників реального сектору економіки і громадян, що користуються послугами банків. [URL=http://www.gazeta.ua/index.php?&id=273790]джерело[/URL]

[IMG]http://www.gazeta.ua/images/200812/081212090140_info.jpg[/IMG]
мене "вбили" підписи, а'ля "Пан", "Пані"... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 грудня 2008, 15:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
мене "вбили" підписи, а'ля "Пан", "Пані"..


о той що справа на фотографії - точно пан. і підписувати не треба.


_________________
Scio me nihil scire


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 14 з 21 [ 203 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 21  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB