Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 11 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 листопада 2008, 22:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
[QUOTE]КрішнА пише:
та ладно не знаю я спілкувався з священником РПЦ на форумі ...з багатьма православними. от з вами спілкувався і з Гомоукраїнусом.[/QUOTE]
[QUOTE]КрішнА пише:
і всі як один кажуть що ті хто не прийняли Християнство(варіант із не чув незнаю про Ісуса не враховують)не потраплять до раю як би вони не чинилиі шо б не чинили..ну а пр те що нехрещені діти потрапляють до пекла полюбому поки не похрестятся теж є таке.Виходить що мало просто нормально ставитись до людей ..вашому Богові потрібен фан клуб)[/QUOTE]
Я не мав сумнівів, що до цього дійде.
Це брехня. Я цього не казав.
А ти, я бачу, не відчуваєш потреби відповідати за свої слова.
Але і цього мало - ти викривляєшь слова опонентів - це за межамі будь-яких жатрів.
Я розумію, що ти ходиш сюди розважатися з "примітивними" християнами - це не дивно.
Але це не дає тобі права оббрехувати інших, чисто по-людські. Якщо ти людина.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 листопада 2008, 23:48 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
я перефразую:я спілкувався з кількома представниками Х-ва різних конфесій в тому числі і з вами деякі з яких казали що наприклад нехрещені діти потрапл упекло і без Христа раю не буде..але якщо наприклад не чув про Христа то попадаеш а якщо свідомо не приймаєш т ні..себто"без Христа раю не буде"може я помилково когось заніс у цей список то вибачайте може мені ся здало))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 листопада 2008, 23:50 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
а ви що заперечуєте що язичник чи атеїст не може потрапити в рай поки він до смерті не визнає Х-во єдино правильною релігією і не перейде в неї?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 01:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
а ви що заперечуєте що язичник чи атеїст не може потрапити в рай поки він до смерті не визнає Х-во єдино правильною релігією і не перейде в неї?

Ну чого ти вчепився за ці слова: "Заперечувати", "Атріцать"?

Наприклад в Євангелії є таке місце, де розповідається про те як мати двох братів, які були учнями Христа, підійшла до нього і стала просити, щоб він їй обіцяв, що вони "сядуть біля нього, в Його царстві", на що він відповів: "[COLOR=blue][Мф.20:23] ш говорит им: чашу Мою будете пить, и крещением, которым Я крещусь, будете креститься, но дать сесть у Меня по правую сторону и по левую - не от Меня [зависит], но кому уготовано Отцем Моим.[/COLOR]"
Тобто можна навіть припустити, що приналежність до християнського віровчення - ще не гарантує спасіння.
І навпаки: якщо людина спасеться - можливо, вона ніякого формального відношення до християнства не мала.
Але це - моя думка.
Хоча, не тільки моя. "Хронікі Нарнії" читав?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 01:37 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Хоча, не тільки моя. "Хронікі Нарнії" читав?

не читав і не дивився

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 01:38 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
но кому уготовано Отцем Моим..якщо Ісус Бог то це від нього і залежить.в нього що роздвоєння особистості періодичне)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 01:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
якщо Ісус Бог
ну, то що ти про це здогадуєшся - це не погано.
Але Він так про себе не казав.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 01:43 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
/І навпаки: якщо людина спасеться - можливо, вона ніякого формального відношення до християнства не мала. /
а якщо вона взагалі не мала відношення до Х-ваі знала про існування такої релігії і "базових пунктів вчення"але наприклад взагалі не акцентувала увагу на особистості Христа.ну наприклад добрий чуйний атеїст чи язичник який просто ніяо проти Христа немає але пачітаіт своїх богів чи (своїх богів які є еманаціями єдиного)і в старому завіті є моменти де згадуються інші боги..наприклад"не ходик чужим богам","янве стал в сонме богов.."то як бути?інші Боги існують просто їм не поклоняються і вважають свого могутнішого за всіх?чи існування якихось богів крім Ісуса-Ягве заперечується категорично?

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 01:45 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Але Він так про себе не казав.
а в тому і справа що він нічо конкретно не казав практично а тільки наводки і загадки давав)а хто як хтів так і розумів за виключенням випадків коли він власні загадки і пояснював)
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
ну, то що ти про це здогадуєшся - це не погано.

енто точка зору традиційних конфесій Х-ва,а не моя. Я вже казав хто для мене Бог.проста система яка слідкує за всесвітом і глобальним балансом))я так собі думаю)

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 02:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
КрішнА пише:
він нічо конкретно не казав практично

Дуже багато, сказано абсолютно просто і конкретно.

Цитата:
КрішнА пише:
а тільки наводки і загадки давав)

Не все, що Він казав, адресовано всім без винятку.
Як я зрозумів, там є багато такого, що сказано виключно, для тих, хто обізнаний в спеціальних практиках.
Говорив Він з різними аудиторіями, а записано все підряд.
Якщо читати уважно, то можна прослідкувати, де, коли і до кого сказані певні слова.
Тоді все не мішається "до купи".

Цитата:
КрішнА пише:
Я вже казав хто для мене Бог

Ну, знаєш... Серед тої "пачки повідомлень" що ти тут лишаєш я міг не помітити.

Цитата:
КрішнА пише:
..проста система яка слідкує за всесвітом і глобальним балансом))я так собі думаю)

я теж колись так думав. Давно.
З того часу всі мої дослідження свідчать: система ця ДУЖЕ складна. Але цілком можливо, що "технологічне" рішення цієї системи, (яка сама прагне до безмежної складності) ... - безмежно просте. Як все геніальне. Я думаю, що так і є.


Цитата:

а якщо вона взагалі не мала відношення до Х-ваі знала про існування такої релігії і "базових пунктів вчення"але наприклад взагалі не акцентувала увагу на особистості Христа.ну наприклад добрий чуйний атеїст чи язичник який просто ніяо проти Христа немає але пачітаіт своїх богів чи (своїх богів які є еманаціями єдиного)і в старому завіті є моменти де згадуються інші боги..наприклад"не ходик чужим богам","янве стал в сонме богов.."то як бути?інші Боги існують просто їм не поклоняються і вважають свого могутнішого за всіх?чи існування якихось богів крім Ісуса-Ягве заперечується категорично?

Ситуація така. Ти можеш бути ким завгодно - це твоє право.

Але в житті людини (от тільки не знаю, чи кожної людини) наступає момент, коли стає абсолютно зрозуміло, що час робити вибір - хто ти і з ким ти.
І ще більш гостро розумієш, що вибір цей стане остаточним.
Як тільки цей вибір зроблено - все. Залишається тільки шлях у перед. Гойдатися між течіямі та "еманаціями" - не має ні часу, ні можливості.
Чому?
Тому що така практика пізнання.
Як не дивно, якщо бути щирим з самим собою, то виявляється, що оточуючий світ не обмежується "рамками обраного вчення", а навпаки показує свою справжню безмежність.
Тільки тепер ця безмежність не виглядає такою, яку неможливо осягнути, а набуває "системності" - стає зрозуміло, як до тої "безмежності" підступитися.
Наприклад, буддизм не перетворюється на якесь "згубне вчення", в ісламі - відкриваються такі грані, які щильно закриті від "мірян" екранами телевізорів.
І так з усім. З іудаїзмом, з індуїзмом.

Я не можу пояснити. Кажу так, тому, що сам прагнув зрозуміти, але розуміти почав (як мені здається), тільки після того як зробив вибір.
Я ніколи не мав сумнівів стосовно Єдиного Бога.
Слова Христа допомогли мені це усвідомити(!), що остаточно затвердило мої переконання.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 11 з 16 [ 152 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB