Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення




 Сторінка 6 з 6 [ 59 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 жовтня 2008, 21:21 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
йой а мене шось ото іПод, не вразило, мене моя цегла (СЕ в850і) повністью задовільняє, без всякого додаткового софта набагато швидше закачує музон на карточку, звичайно якщо користуватись карт рідером, бо через кабель на пряму геморойно, і я повністю згідний 3 Wandering ну нафіга ото таке бабло вгачувати в ото 80Гб, хоча у кожного свої потреби, так як я маю завжди доступ до компа то мені моєї 2 гб сімпродуе, з головою, але мені здається я розумію чому наші люди на то так падкі, згадайте томагочі згадайте тетріси і все всім стане зрозуміло. Бо то як сі робе - в кума є і в мене мусить бути, а чи воно тобі потрібно то вже таке.
Відносно звуку, не знаю, хто там кого перший винайшов, але моя Сонька рвала по глубині басів і тембрі ваш іпод як тусік тряпку, ми тут з макаронами якраз недавно встановлювали експеремнт, можливо у нас не має муз.звуку, або іпод шось глючило, або ше шось але Соня рулила і рулить...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2008, 00:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
я лінувався шукати...
хто знає iPod Shuffle має FM радіо... :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2008, 01:40 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
хто знає iPod Shuffle має FM радіо...

Цитата:
Выпускать плеер без экрана, эквалайзера, тюнера, который ориентирован только на воспроизведение музыки – нововведение довольно рискованное. Но покупатели быстро оценили преимущества этого плеера. Многим просто хочется слушать музыку, не затрудняя себя выбором песни или каким-либо иным взаимодействием с плеером, за исключением переключения композиций и регулировки громкости.

Продовження тут


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 жовтня 2008, 02:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
зрозуміло, Shuffle ФМ-ки не має... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 жовтня 2008, 19:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 229
Массово возвращают iPhone
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про iPod
 Повідомлення Додано: 17 вересня 2010, 17:45 
Офлайн

З нами з: 15 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 6
Продам новенький IPod Classic 120Gb i FM транслятор для нього.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про iPod
 Повідомлення Додано: 09 січня 2016, 13:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Мизулина назвала iPhone орудием педофила


Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про iPod
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2016, 09:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
надибав


Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Про iPod
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2016, 21:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
yanychar написав:
надибав

Ну, раз надибав, то варто б вказати на рік цієї замітки - так би було набагато цікавіще.
А взагалі оті спеціалісти правильно прогнозували. У 2000 році плівка ще панувала всюди, бо тодішні одно-двохмегапіксельні компакти були ще досить дорогі і не досить якісні. Прорив "цифри" на бюджетний ринок стався десь, приблизно, в 2003-2004 роках, коли появилися 4-5 мегапіксельні компакти і перші 6-ти мп "цифрозеркалки". Однак плівка тоді ще не здала позиції, особливо серед професіоналів, бо мегапікселі це лиш одна з технічних характеристик фотографії і не найважливіша. А по багатьох важливих параметрах, таких скажімо, як правильна передача кольоросвітлових відтінків, чи динамічний діапазон, "цифра" тоді ще відставала від плівки. Масове витіснення плівки почалося десь аж після 2010-го року. Власне, попит на плівку (правда дуже невеликий) існує і тепер. Але, це або елітні рішення в середньому (120мм плівка - розмір кадру 6X6, або 6X7см) чи великому (фотопластини 9X13см і більше) форматі (доречі, набільші цифрові модульні сенсори, які є в продажі, мають розміри 6X4,5см і коштують шальоне, зовсім непідйомне для простого фотолюбителя, чи весільного фотографа, бабло); або серед любителів такзваної ломографії (від назви совіцького фотоапарата ) - хіпстерів-дітисок, котрі купують старі фотокамери і бавляться в ретрофотографів. Власне тут цілковита аналогія з програвачами винилових платівок - на сьогоднішній день не існує бюджетних рішень (вийняток становлять кілька "фірм" з "Піднебесної"): або хайендні рішення для "задвинутих" аудіофілів (мармур, титаніум, золото, алмази), або то, що тепер так і називають - ностальгія-програвач - програвачі з якістю на рівні радіол 50-60-тих років, для дідусів і бабусь, котрі за роки життя поназбирували купи платівок, а викидати ото барахло шкода, зате слухати є час...
але я таки не розумію, до чого тут iPod? Є ж роками мертва тема про цифрові фотоапарати, чи про мобільні телефони. Чи тобі, аби лиш де засунути повідомлення, тільки шоб булó :?:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 6 [ 59 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB