Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії




 Сторінка 32 з 40 [ 396 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 серпня 2008, 19:08 
 
Цитата:
SPY пише:
Хіба всіш?
Ось сама ця дитина зрозуміти цього не хоче і в мене є підозра, що і не зрозуміє - відстала ця дитина у розвитку. "Сила есть - ума не надо".


Нє, ну особливо обдарованих і їм подібних я не мав на увазі. Яка нормальна країна підтримала чи схвалила дії расєї в Грузії?
Жодна, бо всі розуміють шо там насправді відбулось.

Цитата:
Бодя пише:
а треба з собою боротись за одно і силу волі потренувати не просто в народі кажуть - не чіпай г...о не буде смердіти


100% :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 серпня 2008, 19:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
emerald пише:
100%

Цитата:
Бодя пише:
а треба з собою боротисьза одно і силу волі потренувати

Та мені то що - я вже сам декілька разів писав лишити того йожика, та тілько я його лишу приходить хтось інший і починає з ним дискуватувати...
Перечитайте пости - те що я Йожику нічого не писав - не означає, що мене в цей момент не було на сайті - а я в цей момент його ігнорував...
Цитата:
Яка нормальна країна підтримала чи схвалила дії расєї в Грузії?

не впевнений, але думаю що білорусія :D
А росії не пострібно схвалення - вони самі схвалили і самі воюють і думають, що це правильно - російська логіка...

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 серпня 2008, 22:11 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Ось що сказав про війну в Грузії Борис Нємцов, Союз правих сил, екс-віце-прем’єр РФ
Цитата:
Носієм кривавої зовнішньої політики є Путін. Доки Путін при владі Росія не матиме фахової зовнішньої політики, і зміни неможливі.

Скажіть, чому у цій безпрограшній для Росії ситуації, коли Саакашвілі розпочав воєнні дії (а розпочав він, це задокументовано, це знає стара Європа, тому вона так стримано реагує), Путін тотально програв? Бо світова спільнота, знаючи якою ворожою та озлобленою була і є зовнішня політика Путіна, ставиться до нього досить насторожено, оцінюючі дії Росії не як захисника Осетії, а як країни, яка воює з Грузією.
Взагалі соромно за владу. Таке позорище... То Косачов каже, що Росія ніколи не брала участі у конфлікті. Ясно, що бреше... То Іванов з лицем убивці каже щось про гуманітарну катастрофу...

Що там казати, Росія програватиме, поки біля керма її зовнішньої політики стоятимуть некомпетентні люди.

Я з цими словами повністю погоджуюсь.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 серпня 2008, 22:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
pent@gon пише:
Цитата ГомоУкраїнус пише:
Цитата:
Вся розмова про тих "горячих" наших хлопців, які так і не приїхали з Грузії та Осетії. І вже ніколи не приїдуть. Є родини де по двоє таких "горячих" синів вже нема. За який хер вони її там пролили, цю свою гарячу кров?
Нічо не зрозумів. Хто не приїхав з Грузії/Осетії? Які такі ваші хлопці?[/QUOTE]
Ну, пам'ятаєш, вчили в школі про те як радянські хлопці брали участь у громадяньській війні в Іспанії. Згодом французи воювали проти Німеччини в складі радянських військ (авіа-полк "Нормандія"). Так от. Тепер між про-штатівськими маріонеточними урядами, штучно створений і так само штучно підтримується такий собі "анти-російський інтренаціонал" (ГУАМ) в рамках якого хлопці троха їздять "троха постріляти в москалів".
Іздять і не повертаються. Я саме про це почув з розмови простих чоловіків.

Ссилки:
авіа-полк "Нормандія"
громад. війна в Іспанії
ГУАМ
Ми вже не вперше "допомогаємо" Грузії


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 серпня 2008, 22:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Відки смердить, хлопці?
Та озернітсі! То від трупу України смердить.
Навчіться спершу відчувати колоду в своєму оці.

І чого вам так не подобається, що Расєя взялася навести порядок аналогічний тому, який США наводять в Північній, Центральній та Південній Америках?
Всюди має бути, як пишуть місцеві горе-патріоти, "дитина-амбал", яку всі бояться. Це від створення світу, завжди було основою порядку.
Так звана теперішня українська нація на таке не здатна - не було дано Небом, і тільки раз в історії українська нація "заробила" собі окреме місце в ООН - зауважте завдяки несепаратистській політиці.

Цитата:
emerald пише:
Яка нормальна країна підтримала чи схвалила дії расєї в Грузії?

Та все ясно. Для вас лишилася одна "нормальна" країна - країна мрій США.
Франція, ФРН для Великої України - це вже мотлох :D



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 серпня 2008, 23:29 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 33
Звідки: Київ
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
І чого вам так не подобається, що Расєя взялася навести порядок аналогічний тому, який США наводять в Північній, Центральній та Південній Америках?

А хто казав, що дій Америки є добрими чи правильними? вони тоже не праві.

Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Та все ясно. Для вас лишилася одна "нормальна" країна - країна мрій США.
Франція, ФРН для Великої України - це вже мотлох


А що Франція чи ФРН підтримує Росію? 0_о


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 серпня 2008, 01:16 
 
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Франція, ФРН для Великої України


Серйознош Ти це по ТВЦ, чи може по НТВ почув? Шоб тии знав, бо по расєйських канал таке не показують: А.Меркель заявила, що такими діями москва пришвидшила вступ Грузії до НАТО. Франція: ну на початку заплужив Саркозі, ну з ким не буває. Він взагалі після того як на самміті 8 напився з Спутіном, шось почав морозити, але нічого, зараз по-трохи виправляється. Та навіть Лукашенко тиждень мовчав( та й впринципі і зараз нічого не сказав),а сьогодні лиш вирішили прийняти дітей з Осетії до себе.


Цитата:
Peggi пише:
А що Франція чи ФРН підтримує Росію? 0_о


А шо ти не знав? Та про це вже днів 3 розказують расєйські канали. :D

Пеггі, та я тобі і більше скажу. Сьогодні дивився новини по НТВ, так там такий сюжет пустили, шо Іспанія, Італія, засудили дії Сакашвілі, а США чуть не найбільше підтрирмує расєю. Я так сміявся. Тепер буду дивитися ці новини замість "Кривого дзеркала".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 серпня 2008, 01:25 
 
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Відки смердить, хлопці?
Та озернітсі! То від трупу України смердить.


Гомік, ти забуваєшся


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 серпня 2008, 01:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
emerald пише:
Гомік, ти забуваєшся

не знаю чи ти думав коли це писав, чи ні, але треба було...

маєш тиждень відпочинку - 7 днів бану... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 серпня 2008, 02:26 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Мене чесно кажучи здивувала заява Ангели Меркель про те що Грузія може стати членом НАТО. Невже Німеччина не боїться збільшення ціни на газ?

[I]Засмерділо щось Гомоукраїнусу, то може сам обісрався, а країну в цьому винить, не гарно якось воно виходить.
[/I]


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 32 з 40 [ 396 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 40  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Політика  » Політичні дискусії


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB