Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 7 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 січня 2008, 18:03 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Цитата:
Angi пише:
Вибрати релігію? Якось смішно. Всі релігії мертві. На землі існує близько 300 релігій.

Альо, не релігія спасає людину, а ЛЮДшНА САМА ОСОБшСТО СВОЇМ ЖшТТЯМ, СВОЇМш ВЧшНКАМш (ДОБРшМш АБО ЗЛшМш) ПРОКЛАДАЄ СОБІ ШЛЯХ АБО ДО СПАСІННЯ АБО ДО ПЕКЛА. Не зважаючи на те, коли, де, в якому віці, в який спосіб вона прийняла чи не прийняла ту чи іншу релігію.
Чому? Бо ЄДшНшЙ БОГ ДАВ КОЖНОМУ З НАС БЕЗ ВшКЛЮЧЕННЯ ОСОБшСТО ПЕРСОНАЛЬНУ ДУШУ - ЧАСТКУ САМОГО СЕБЕ. (ну а батьки в тому моменті дали нам тіло - маю на увазі момент зачаття а не момент народження).
Отже, жодна релігія світу, якщо вона є дійсно релігією а не способом реалізації власних амбіцій чи заробляння грошей, не веде до того, про що пише шановний АНГІ, тобто
Цитата:
Angi пише:
А хіба істину можна запозичити?Релігія – це не релігійність. Це сама справжня професія – експлуатувати неосвіченість та безпорадність людства. Це експлуатація страху смерті, страху невідомості, страху відповідальності в житті. Священик про тебе попіклується, ти тільки вір у його церкву, у його бога, в його релігію, в його священне писання.Людина повинна пізнати не Релігію, а релігійність. Як її пізнати? Про це пишуть усі священні писання - знайти істину. Ваша віра ніколи не відкриє вам істину. Ви вірити - тоді для чого щось шукати, пізнавати? за вас це зроблять священники. Ви тільки вірте і врятуєтеся. Бачите суперечність?

пан Ангі (перепрошую, якщо ображу цими словами) ще перебуває на рівні марксистсько-ленінської ідеології, моцно підкріпленої колишньою "релігійною ситуацією в СССР", коли батюшки були під тотальним ковпаком КГБ і нічого могли (а деколи і не хотіли) зробити.
Сучасна Церква (якщо хочете, зайдіть до молодих священиків на Літургію, почитайте сучасні богословські твори), по крайній мірі намагається дати ЛЮДшНІ СВІТЛО ВІРш (це не штамп - не треба мене звинувачувати! - це моя життєва позиція!), світло ЛЮБОВІ БОГА ДО КОЖНОГО СОТВОРІННЯ, ОСОБЛшВО ДО ЛЮДшНш!
Тому, Ангі, як би Ви не думали, що би Ви не писали, знайте, що БОГ Вас любить рівно так само як і кожного без винятку. але як будете мати відповідний настрій, задумайтеся: а що Ви? Хто Ви? чого живете? що Вас чекає?
І повірте, я за Вас це не зроблю.... я за Вас краще помолюся.... ок?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 січня 2008, 18:10 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
соррі, мене поправили, що Angi - вона, тому шановна Angi прошу вибачення. але тільки за це.
обіцянка молитви залишається в силі...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 січня 2008, 18:52 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
до речі, шановна АНГІ, як хочете чи можете, прочитайте http://lib.ugcc.org.ua/2006/10/23/deus-caritas-est/, лиш вдумливо, для себе...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 02:38 
Офлайн

З нами з: 27 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 115
Цитата:
Hutsulka пише:
Ви ж не питаєте дитину при народженні, хоче вона бути християнином, юдеєм, буддистом......Ви робите цей вибір за неї. Чи правильно це?

А в чому проблема?
Хутсулко, тебе ж ніхто не питав, чи хочеш ти бути гуцулкою, або лемкою, гуцулкою, або гуцулом? Чи, може, щодо цього, теж є сумніви?
Хоча бувають обставини, коли і в зрілому віці людей не питають, чи хочуть вони "всією шоблою" змінювати громадянство і "переприймати" присягу на "вірність новій батьківщині".

І, в загалі, я щось пропустив: а як ви самі вважаєте?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 02:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
julio пише:
Хоча бувають обставини, коли і в зрілому віці людей не питають, чи хочуть вони "всією шоблою" змінювати громадянство і "переприймати" присягу на "вірність новій батьківщині".


Вам приходилось стикатись з таким? Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 03:05 
Офлайн

З нами з: 27 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 115
Цитата:
yanychar пише:
Вам приходилось стикатись з таким?

А як ви вважаєте? :shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 03:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
julio пише:
А як ви вважаєте?


Я не знаю, бо мені не приходилось мати з тим справу в таких об"ємах.
2002 р. мені сказали, що старий паспорт СРСР - недійсний і треба його поміняти на новий - російський. А щодо "переприймати" присягу на "вірність новій батьківщині" - перший раз таке чую. Стара батьківщина якось забула про мене згадати... Що там питати з нової?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 04:07 
Офлайн

З нами з: 27 січня 2008, 03:00
Повідомлення: 115
Цитата:
yanychar пише:
мені сказали, що старий паспорт СРСР - недійсний і треба його поміняти на новий - російський.

Отже, ніхто не питав? Ну і я про те.
Цитата:
yanychar пише:
"переприймати" присягу на "вірність новій батьківщині" - перший раз таке чую.

Певне, в той момент вас тут не було. Виглядало "прикольно".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 січня 2008, 04:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
julio пише:
Певне, в той момент вас тут не було. Виглядало "прикольно".


І тут, в Росії, воно виглядало не менш "прикольно". Але ніяких "присяг" я не чув. Може в Коломиї щось таке було?!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 січня 2008, 20:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
Цитата:
julio пише:
А в чому проблема? Хутсулко, тебе ж ніхто не питав, чи хочеш ти бути гуцулкою, або лемкою, гуцулкою, або гуцулом? Чи, може, щодо цього, теж є сумніви? Хоча бувають обставини, коли і в зрілому віці людей не питають, чи хочуть вони "всією шоблою" змінювати громадянство і "переприймати" присягу на "вірність новій батьківщині".

Ніякої проблеми тут немає. Взагалі я почала цю тему, бо хотілось самій зрозуміти, зробити свої певні висновки (я їх зробила) і побачити думки інших людей, що до цієї теми.
На рахунок, того бути лемком, гуцулом, чи гуцулкою і отримання віри, то трохи різні речі. Батьки не вирішують, якої статі ви будете, а віру, на мій погляд, можна обрати (це моє суб'єктивне бачення).
Наприклад, я - греко-католик, але ходжу до Костьолу, не можу пояснити чому, але я себе там комфортніше почуваю. Можливо і є такі люди, котрі би себе комфортно (трохи невдале висловлювання) почували наприклад в Мечеті?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB