Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 1 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 листопада 2007, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
З початком християнства люди охрещували немовлят при народженні, і ця традиція збереглась по нині.
Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування? чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 12:38 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 57
[QUOTE]Hutsulka написав:Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування? чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?[/QUOTE]
Вважаю, що це не тільки норми та традиції, а й обов'язок батьків навчати свої карапузів, і це ніяке не нав'язування. Тому, щоб виростити свідомого громадянина, це потрібно робити з самого дитинства, а вже коли дитині "стукне" повноліття, то вона сама має право обирати своє віросповідання, мову etc. Проте, треба докласти всіх зусиль підчас виховання аби після повноліття дитина не хотіла кардинально змінитись (наприклад, щоб їй не хотілось робити обрізання :) )


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 13:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
[QUOTE]OV написав:Проте, треба докласти всіх зусиль підчас виховання аби після повноліття дитина не хотіла кардинально змінитись (наприклад, щоб їй не хотілось робити обрізання[/QUOTE]
А чому так? Навіщо створювати такі умови, шоб їй не хотілось робити якийсь інший вибір, до якого наше суспільство не звикло? Це вже є обмеження свободи вибору віросповідання.

Ви ж не питаєте дитину при народженні, хоче вона бути християнином, юдеєм, буддистом......Ви робите цей вибір за неї. Чи правильно це?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 13:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]Hutsulka написав:З початком християнства люди охрещували немовлят при народженні, і ця традиція збереглась по нині.
Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування?чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити?[/QUOTE]

Надзвичайно цікава тема! (Шкода, що не в цю тему. Може варто перенести її в релігійну тематику? Панове адміни, модери...)

Ваша правда. "Люди охрещували немовлят при народженні" і, Ви гадаєте, це... позбавляє "дитину права вибору свого віросповідання".
Вибачайте пані (чи панєнко), але, відразу відро (емаліроване) запитань:
1. У Вас на "шпальтах" виписано - "з гір". Чи Вас, часом, не позбавили права вибору місця народження? А може, Вам хотілося би народитись в США, Гватемалі, Ізраїлі, Кореї (на півдні, чи на півночі)? Що Вам більше до вподоби?
2. Не знаю Вашого року народження (в даному випадку - це не має принципового значення), але.., чому би Вам не народитися в ніч з 6-го на 7-е січня.., по дорозі... з Вифлиєму в Назарет?
3. До обряду хрещення ще багато-багато чого прикладається (не хочу тут ще щось додавати, бо не хочу святотатства). Кожен похресник має своїх хрещених батьків і саме вони відповідають за його духовне виховання і духовне зріле становлення, як людини і християнина (чи християнки).
4. Хто Вам сказав, що дитина позбавлена "права вибору свого віросповідання"? Та невже?!
- і, хто ж позбавив хрещеного Ульянова його права... стати "вождем світового пролетаріату"?
- напевно, злі сили позбавили хрещеного Джугашвілі (недовченого семінариста) права бути християнином (бодай, язичником), а тому - він став "вождем всіх народів";
- хто позбавив хрещеного Ф. Кастро..... по нинішній день трясти общипаною борідкою (таже його нарід - обдертий, задрипаний, а він сам - сидит в обісц... спортових штанях і блеє якісь дурниці)?...
- хто позбавив...
- хто позбавив...
Усьо! Доста!
А, може, то нині - "такі часи"? (Так-так! То - "часи такі, брате, настали...").
Хоч роблять їх (чинять, влаштовують, організовують) люди (а більше нема кому)!
А, може, то, не тільки нині?

5. Так і є! Хрестять "немовлят при народженні", "позбавляють дитину права вибору свого віросповідання". А відтак, гоп, і пацан (3-7 років) - уже в неволі. Зачислений в "нове військо" (єні чері - тур.). (Через рік "Маніфест" Карли Марли - напам'ять читає). А ще, через кілька років, - ятаган в його в руці, - навіть, не вспієш увидіти..., "мама" крикнути - не вспієш...
То є - Нове Військо!
Що тут поробиш? "Часи такі, брате, настали..."

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 14:01 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
[QUOTE]Hutsulka написав:Як ви вважаєте: батьки позбавляють дитину права вибору свого віросповідання? це нав'язування?чи це є християнські норми та традиції, від яких неможливо відступити? [/QUOTE]
Це є СПАСІННЯ ДУШІ ДшТшНш, якщо Ви хочете це розуміти.
а потім в подальшому житті, в тому числі такими запитаннями, християни САМІ ВІДСТУПАЮТЬ від Бога.
Бо нормальний християнин, якщо він (вона) себе хоча б номінально таким вважає, повинен ЖшТш ХРшСТшЯНСЬКшМ ЖшТТЯМ, а не традиціями і забобонами.


Яничарові +100! За всіх дав....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 14:07 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Давайте підійдем з іншого боку.
Hutsulka, ти краще розкажи, що надумала. Не в іслам часом зібралася? Куди тебе тягне твій "вільний" вибір?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 14:22 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Шановні, фактично, це питання, яке підняла "ГУЦУЛКА", є одним з основних способів "активної праці" диявола в наш супершвидкий, інтернетовий, і т.д. час.
Хоча спосіб не новий - це є звичайне логічне "коло", в якому через правильні терміни використовується підміна понять і, таким чином формується свідомість людини в тому напрямку, куди треба...
поясню:
Воля, свобода, рівність, незалежність ні від кого - класні поняття і гасла. супер.
Церква, Бог, християнство, традиції, обовязки, гріх, страх - все це "обмежує" свободу, волю людини і т.д.
Звідси і появляються подібні запитання.
І поки ми є номінальними "традиційними" християнами, так воно і виглядає.
І самі того не помічаючи в пориві "свободи і волі" ми скочуємося. куди? - в іншу неволю - вже реальну - гріх, зло, злочини, переступ законів моральних і матеріальних.
І хочемо ми того, чи не хочемо, прагнення "свободи", життя в своє задоволення і т.д., яке зараз пропагується ВСЮДш, веде нас тільки в одну сторону - в пекло, туди, де сам диявол не хоче сидіти...
Мій висновок: Чи не пора розумним, свідомим вільним людям, народженим від тата і мами, але з ДАРОВАНОЮ БОГОМ ДУШЕЮ!!!!! задуматися про дійсну свободу - свободу в БОЗІ. (більше інформації - читай Новий Завіт)ш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 14:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
yanychar, я, власне, зачіпила ту тему, бо мені хочеться розібратись в цьому.

1. мені здається, що не батьки вирішують, де я маю народитись, а сили вищі за нас (думаю, ви будете згідні). Те саме стосується і другого пунктику.

3. як я вже писала:"Ви ж не питаєте дитину при народженні, хоче вона бути християнином, юдеєм, буддистом......Ви робите цей вибір за неї". Хрещені батьки, то добре! Але чому то має бути - наприклад християнство (я не акцентую конкретну віру). Ви говорите: "саме вони відповідають за його духовне виховання і духовне зріле становлення, як людини і християнина (чи християнки)" це все супер, але на мій погляд, то також є нав'язування.
А якби я родилась, десь в ісламській країні, там би мене також ніхто не питав, чи я хочу бути християнином чи мати інше віросповідання. Мислення в мене, думаю, було би абсолютно іншим.
4. виростаючи, людина вже сама робить свій вибір, дотримуватись якихось релігійних норм, чи просто нехтувати тим всім.
5. на мій погляд, то вирішує суспільство.


Alex, а чому не хрестити людину в свідомому житті, коли сама розуміє, чого хоче?


pent@gon, я все ж вважаю, що вибір зробили за мене, але думаю, що правильний. На переживай, в іслам не подамся. Жила там - не моє. Церква це єдине місце на землі, де я себе почуваю, щасливою, захищеною, спокійною і т.д. і це вже є вибір душі і серця.

Але все ж мені цікаво :?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 14:47 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Цитата:
Alex
А чому не хрестити людину в свідомому житті, коли сама розуміє, чого хоче?

гарне запитання, яке має дві сторони.
1. дбаючи про СПАСІННЯ ДУШІ ДшТшНш, бажано її якнайскоріше охрестити.
2. Звичайно, що хрещення в дорослому віці є абсолютно свідоме і з цієї рації краще.

ці два способи існували і існують у християнстві від самих початків. і ніякої проблеми немає.
проблема в другому: Хто Вам заважає, якщо ви є християнкою, охрещеною в дитинстві, бути ДОБРОЮ ХРшСТшЯНКОЮ В ДОРОСЛОМУ ВІЦІ? або якщо Ви, на жаль, вибираєте інший шлях, хто Вам заважає?
щодо місця народження - в ісламі (чи ін) Вас також би не питали, чи Ви хочете, чи ні....
на мою думку, Ваш пункт
Цитата:
4.виростаючи, людина вже сама робить свій вибір, дотримуватись якихось релігійних норм, чи просто нехтувати тим всім.
є вирішальним у вашому запитанні.
Хоча, настійливо рекомендую все-таки дотримуватись, але не тільки релігійних норм, традицій, звичаїв і ін. - а ЖшТш християнським життям - до речі справжній християнин є абсолютно вільним!!!!!! Ніхто не обмежує його свободи, бо його свобода у БОЗІ!!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 листопада 2007, 14:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
[QUOTE]Alex написав:щодо місця народження - в ісламі (чи ін) Вас також би не питали, чи Ви хочете, чи ні.... [/QUOTE]
я не говорю про якусь конкретну релігію.

Те ж саме, можна глянути з іншого боку:
Якщо б дитина була народжена на якомусь безлюдному острові (дуже грубий приклад), відповідно в неї також не було б ніякої свободи вибору, бо, власне, й вибирати нема з чого.

В мене є також коліжанки, котрі приймали іслам, в дорослому віці, немаючи поняття, шо то таке!!!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 33 [ 321 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB