Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Коломияни всіх країв, єднаймося!




 Сторінка 3 з 48 [ 471 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 13:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]kolomuyanun написав:Думаю що краще вивчитися і тоді повертатися.[/QUOTE]Всі так кажуть, це свого роду "відмазки", але дуже рідко хто вертається. Вертаються лиш ті у кого виникають проблеми з законом :)
А в той час у Коломиї всі жаліються, що нема кого на роботу взяти...

[QUOTE]kolomuyanun написав:Думаю що краще вивчитися[/QUOTE]
Шо вивчитися - мити магазини, помагати на будові і таке інше... це можна і тут робити :D Чи вивчити мову? І шо вона тут поможе жити?
Поки ви там вивчаєтеся тут життя не стоїть на місці. Ви вертаєтеся в Коломию і не розумієте що вам тут робити, бо ви відстали від нашого ритму життя. І перемагає думка, що тут нічо не мож зробити і Коломия це діра і в кінечному результаті - бай-бай Коломия...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 18:00 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
Pane exp ot ja dumaju staty likarem onkologom i hochu vidkryty kabinet chy likarnju na Ukraini. Ja budu tut i zmozhu ce zrobyty, a jak budu na Ukraini to nichogo ne vyjde. Os' vam site donor.org.ua. Skil'ky ditej pomyraje cherez nestachu likiv chy horoshoji aparatury. Vy vse shche dumajete shcho meni krashche povertatysja prjamo zaraz?
[QUOTE]exp написав: Ви вертаєтеся в Коломию і не розумієте що вам тут робити, бо ви відстали від нашого ритму життя.[/QUOTE]
Jaksho mozhna perelashtuvatysja na gamerkyns'kyj rytm to mozhna i na ukrains'kyj tymbil'she jaksho ty v takomu rytmi zhyv.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 19:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]kolomuyanun написав:Jaksho mozhna perelashtuvatysja na gamerkyns'kyj rytm to mozhna i na ukrains'kyj tymbil'she jaksho ty v takomu rytmi zhyv.[/QUOTE]

На жаль, пане kolomuyanun, на американський ритм перелаштуватись не дуже можеться, але - дуже хочеться, а на український - дуже можеться, але...
Мій родич в Калгарі уже 6 років має зібрані чумайдани. І весь час кричить, що він ср... на цю Канаду і уже їде додому! І отак, уже 6 років... :cry:

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 20:31 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
exp pryjedniujus do sliw. Ludyna jaka zywe w inakszij krajini wtraczaje wsi kontakty. I koly powertajetsia, tiazko widnajty samogo sebe u swojij Kolomyji. :?: :?:

Twoje misto tut, ludy goworiat na twojij mowi, ale twoje żyttia prochodyt w inszomu misti.

W inszij krajini. :) :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 21:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]kolomuyanun написав:Jaksho mozhna perelashtuvatysja na gamerkyns'kyj rytm to mozhna i na ukrains'kyj tymbil'she jaksho ty v takomu rytmi zhyv.[/QUOTE]У мене є пару друзів, що прожили в США багато років, так ніхто з них нічо тут не робить, "проїдають" зароблені гроші... А коли повернулися звідти, то були дуже розгублені...

[QUOTE]yanychar написав:І весь час кричить, що він ср... на цю Канаду і уже їде додому! І отак, уже 6 років...[/QUOTE]І так каже переважна більшість емігрантів... але там добре - роботи навалом, лиш мати бажання працювати...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 21:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
[QUOTE]exp написав:І так каже переважна більшість емігрантів... але там добре - роботи навалом, лиш мати бажання працювати...[/QUOTE]

:o Так-так, але є робота і РОБОТА (так само, як проблеми і ПРОБЛЕМш).
Що, у Коломиї нема що робити? От у тім і різниця! :?

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 22:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]yanychar написав:Що, у Коломиї нема що робити?[/QUOTE]Є шо робити, але там більше платять :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 23:52 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
[QUOTE]yanychar написав:На жаль, пане kolomuyanun, на американський ритм перелаштуватись не дуже можеться, але - дуже хочеться, а на український - дуже можеться, але... [/QUOTE]

Ja osobysto ne hochu na amerykans'kyj perelashtovuvatysja, ja hochu na ukrains'komu buty. I ja zovsim ne bazhaju amerykanizovuvatysja, ani kapel'ky. Ja b z vamy pane exp zustrivsja jak pryidu i rozkazav by pro Gameryku.

[QUOTE]exp написав:У мене є пару друзів, що прожили в США багато років, так ніхто з них нічо тут не робить, "проїдають" зароблені гроші... А коли повернулися звідти, то були дуже розгублені...[/QUOTE]
Jak na mene vse zalezhyt' vid lyudyny. I shche treba hotity.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 23:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]kolomuyanun написав:Ja b z vamy pane exp zustrivsja jak pryidu i rozkazav by pro Gameryku. [/QUOTE]А шо мені розповідати, був я і в Америці, і в Канаді... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 жовтня 2007, 23:57 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
[QUOTE]yanychar написав:Мій родич в Калгарі уже 6 років має зібрані чумайдани. І весь час кричить, що він ср... на цю Канаду і уже їде додому! І отак, уже 6 років... [/QUOTE]

A ce shche treba maty smilyvist' pojihaty nazad. Os' ja prochytav v odnij gazeti stattyu pro zhinku ukrainku kotra narodylasja v Pol'shchi, zhyla v U.S.A. A des' tak v rokiv v 60 perejihala do Kyjeva.
Do exp: Vy zahodyly na toj site?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 48 [ 471 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 48  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Коломияни всіх країв, єднаймося!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB