Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 1 з 3 [ 21 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 16:13 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Інтернет-Кафе "Казка"

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

У Коломиї, кафе "Казка" відтепер ще можна назвати як Інтернет-кафе. На другому поверсі є можливість вийти в інтернет. Вартість виходу в інтернет - 4грн/год. Саме Інтернет-кафе, займає не весь зал, а тільки його половину, доступно там тільки 4 комп'ютери. На всіх комп'ютерах стоїть Linux Mandriva 2008, що досить незвично як для коломийських компютерних клуб. Це є перший заклад, де стоїть не банальний Windows. Браузер є тільки один Mozilla Firefox 2, і це все програмне забезпечення, але це не заважає перевірити пошту чи посидіти на форумі :). Можливість викачувати файли є: викачуєте, зберігаєте, і просите адміністратора записати файли на носій інформації (наприклад флешку). Правда, ось з ФТП мені файли викачати не вдалось. на всіх 4 комп'ютери іде 1Мб-канал від Укртелекому (ОГО), але при закачці рекордів я не побачив - максимальна швидкість, яка була при закачуванні файлів з різних обмінників - 20-30кб/с, з сайту касперського - 40кб/с. Для порівняння на настуний день - на пошті із тих самих обмінників 50-90кб/с і касперського 120-180кб/с я качав - навряде на всіх тих обмінниках - в суботу чи неділю проводились якісь роботи, так як качав з багатьох (deposit, rapid, letitbit, ifolder). Та й трохи вартість мене здивувала - 4 грн/год, на пошті в районі 2грн/год (студентам та школярам), 3,50грн/год. (всім решта) та 1,60 (у вихідні усім) - і це все на більшій швидкості. Але це суб'єктивно моя думка, так як я приходжу на пошту - щось завантажити, людям щоб перевірити пошту чи посидіти Вконтакті (і всіх решта мною нелюбимих сервсах) - буде комфортно сидіти. На захист "Казки" - можу сказати, що там хоча й тільки 4 комп'ютери - завжди хоча б один вільний, на відміну від пошти, де малеча, які грають в Combats (он-лайн гра) та дівчата, які сидять вконтактах сідають на 3-4години, так що не завжди можна застати не зайнятий комп'ютер.
За якість фотографій - вибачайте - робив чужим телефоном при поганому освітленні

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 16:48 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 118
Звідки: Івано-Франківськ
Напевно в Коломиї ще довго не буде пристойних і водночас потужних інтернет-кафе. Знаю що не легко втримати авторитет ІК серед користувачів і просто в народі. До сьогодні бачив тільки один такий заклад, і той у Тернополі. ІК Крапка. Шкода що в нас такого немає...
www.krapka.te.ua


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 16:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
я фоток взагалі не бачу. а каву там дають до інтернету? якщо так то ціна прийнятна, бо на пошті 100% кави нема :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 17:00 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Charly пише:
Напевно в Коломиї ще довго не буде

Ще довго не будеш
Станом на початок 2002 року в Коломиї функціонувало 18(!) комп'ютерних клюбів із загальною кількістю компутерів понад 300. З них біля 5 клюбів були підключені до Інтернету, що та той час було типу круто...
А хто винен, що в Коломиї з того часу продано більше домашніх та офісних компутерів, аніж в Тернополі - кому ото інтернет-кафе потрібне? Одиницям, як на мене.

Цитата:
SPY пише:
та дівчата, які сидять вконтактах сідають на 3-4години
Я фігєю...
Дівчата на пошті сиділи вконтактах... :bu
Краще би вже в Бістро сходили...



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 17:09 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
я фоток взагалі не бачу. а каву там дають до інтернету? якщо так то ціна прийнятна, бо на пошті 100% кави нема


фотки - виправлю...
а кава - за отдельну плату :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 17:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
SPY пише:
а кава - за отдельну плату


але дают? приносят на місце , чи треба самому ходити?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 17:22 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
але дают? приносят на місце , чи треба самому ходити?


приносять, але за отдєльну плату - один чоловік, замовив каву - принесли :cl:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 19:54 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon пише:
Ще довго не будеш Станом на початок 2002 року в Коломиї функціонувало 18(!) комп'ютерних клюбів із загальною кількістю компутерів понад 300. З них біля 5 клюбів були підключені до Інтернету, що та той час було типу круто...

Це ти говориш про клуби де в більшості збираються хлопчаки і бавляться в контру чи ще щось на подобі цього. А тут мова саме про інтернет-кафе. Класно, що в Коломиї таке з'явилось :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 15 грудня 2008, 22:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 118
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:

Ще довго не будеш

Станом на початок 2002 року в Коломиї функціонувало 18(!) комп'ютерних клюбів із загальною кількістю компутерів понад 300. З них біля 5 клюбів були підключені до Інтернету, що та той час було типу круто...

А хто винен, що в Коломиї з того часу продано більше домашніх та офісних компутерів, аніж в Тернополі - кому ото інтернет-кафе потрібне? Одиницям, як на мене.



Тебе ніхто не тягне в ІК, це особиста справа кожного, але сидіти дома і грати ту ж контру не настільки цікаво, як командою у кафе. Крім того після контри можна випити пару кухлів пива тією ж таки командою, є місце де можна проводити ті ж форумівки...
Я думаю переваг достатньо. А на рахунок того що різне бидло може нахлятися пива і голосно кричати/матюкатися, то наймається охорона, і фейс контроль на барі.
А 18 комп клубів це не показник, бо сам бачив ті "клуби" а ля домашня мережа з 6 - 10 компютерів...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 грудня 2008, 13:22 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Хлопці, у чім справа? В Коломиї нема порядного інтернет-кафе тому, що це в Коломиї невигідно, неактуально і нікому платоспроможному непотрібно, от і все.

Хто не вірить - прошу, купляєте 10 (15, 20, 50) компів, влаштовуєтеся в гарно оздобленому і гарно обладнаному приміщенні, оформляєте все що треба оформити, завозите снікерси, хот-доги, 10 ящиків пива, 2 - коньяку, 3 - молока, підключаєте інтернет і... насолоджуєтеся співвідношенням витрат та доходів :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 3 [ 21 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB