Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 3 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 22:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
hardmaks
нема але є... я правильно розумію? :)

2 GEOX, hardmaks - і як, багато заробили? може мені до вас на роботу піти? :lol:

Поки ви не почнете розуміти куда і як ідуть ті 1-10-20-36$ вступного капіталу і по якій формулі вони розподіляються я не бачу жодного сенсу встрявати в дискуссію з вами. Можете далі продовжувати вірити в "amused profit" & "excellent money". Я просто продовжу писати софт для подібних структур і отримувати копійку не святою вірою а дійсно мозком :wink:

Доречі в системі ЮСФармасі є навіть окремий обджект з методом ob_createfailure() - який генерує правдоподібну помилку для пояснення черговому віруючому чому в данний момент не можливо провести виплату якщо % заповнення буфферного фонду менший за вказаний аналітиками. Не повірите - більше 12тищ народу якому навіть виплачуються обіцяні 200 баксів на шару по суті. Робіть висновки.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 23:38 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]GEOX написав:Ці твої 20 дол. стають заставою в разі зміни курсу не в ту сторону. Уяви собі що курс різко змінюється і на багато пунктів, більше ніж може покрити твоя застава в 20 дол. Все ти банкрот! Хоча в наступний момент курс вертається на своє місце і йде так як ти прогнозував. Тому й не вигідно з малою сумую грати на форексі. а те що вони пропонують кредитне плече 1:100 то все фігня.. [/QUOTE]
Взагалі рекомендовано при відкритті позиції мати 50-100% запасу коштів в середньому курс за один день може помінятися на 1-1,5% отже якщо вложивши 200 у.о а лот кожтує 100 у.о 100 у.о в тебе залишається, це так звана маржа тому і називається маржинальна торгівля. Поясню коротче, візмем пару евр/бакс щоб за один день злити все депо, потрібно щоб курс помінявся на 170 пунктів, це майже не реально, за всю історію форекса це було декілька раз можна на пальцях порахувати, тим більше, існує таке поняття як стоп лос щоб обмежити витрати і т.д. А нарахунок плеча це фігня це правда я не буду описувати це все, бо запарюсь.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 23:55 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Nightfly написав:Я просто продовжу писати софт для подібних структур і отримувати копійку не святою вірою а дійсно мозком [/QUOTE]
Я тоже працюю, і теж заробляю своїм мозком 8) А на рахунок виплат, я тебе не зрозумів, ти хочиш сказати що у форексі не виплачують? Висловлюсь так, форекс був, форекс є, форекс буде, за один день тут обертається 2-3 міліарда доларів хіба це не показник?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 00:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
hardmaks
DeQuba, Юс фармасі і інші наведені мною приклади такі як Flamex теж виплачють і виплачували дєнюшку - в цьому основна відмінність піраміди від банального скама. Поки ви не зрозумієте відки береться ця дєнюшка ви далі будете вірити в документацію аналітиків (доречі недорого в базовому варіанті).

Цитата:
за один день тут обертається 2-3 міліарда доларів хіба це не показник?

в МММ теж непогано грошей оберталось і не день і не два - хіба це не показник?
в легендарній білоруській біржі теж оберталось біля кількох мільярдів долларів за день - хіба це не показник?

Не хотілося би повторюватись але знов прийдеться попросити вас вивчити функціонування пірамід і їх відмінності від простих лохотронів. Нажаль я вважаю недоцільною дисскуссію з людиною яка оперує поняттями про яке має більш ніж приблизне уявлення.

Доречі можу запропонувати вам гіпертрофований варіант без прикриття:
Заплатіть мені два бакса і отримайте через тиждень $10. Приведіть з собою скільки бажаєте партнерів і отримуйте 5% з їх прибутків. Варіанти прикриття показувати не буду - мені ше жерти шось треба. Потрібно розжовувати чи далі не дойшло?

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 04:11 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Nightfly написав:Нажаль я вважаю недоцільною дисскуссію з людиною яка оперує поняттями про яке має більш ніж приблизне уявлення. [/QUOTE]
Я теж не бачу сену дискутувати з людиною, яка не має найменшого поняття про форекс, і доказувати я не збираюсь по одній причині, це ітак нічого не змінить, але можу порадити почитати трохи, інфи дуже багато, а структуру піраміди, я наводив приклади що це таке.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 12:16 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
hardmaks, ну, я б не був таким категоричним.
Nightfly оперує значно переконливішими поняттями, на відміну від тебе. Таке враження, що ти нахапався реклами тай фанатієш собі потиху, не розібравшись...
Звичайно, я не суджу, бо сам в тому Форексі - ні бум-бум, тай не прагну :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 12:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
pent@gon
Не хвилюйся - то я просто за живе людину задів :D

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 13:09 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 38
[QUOTE]Nightfly написав:2 GEOX, hardmaks - і як, багато заробили? може мені до вас на роботу піти?[/QUOTE]

Я ж написав, що я нічого не заробив, а за тиждень все втратив. :)

[QUOTE]hardmaks написав:Взагалі рекомендовано при відкритті позиції мати 50-100% запасу коштів в середньому курс за один день може помінятися на 1-1,5% отже якщо вложивши 200 у.о а лот кожтує 100 у.о 100 у.о в тебе залишається, це так звана маржа тому і називається маржинальна торгівля. Поясню коротче, візмем пару евр/бакс щоб за один день злити все депо, потрібно щоб курс помінявся на 170 пунктів, це майже не реально, за всю історію форекса це було декілька раз можна на пальцях порахувати, тим більше, існує таке поняття як стоп лос щоб обмежити витрати і т.д. А нарахунок плеча це фігня це правда я не буду описувати це все, бо запарюсь.[/QUOTE]

Пояснювати не треба, сам розумію... 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 13:54 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]pent@gon написав:Таке враження, що ти нахапався реклами тай фанатієш собі потиху, не розібравшись... [/QUOTE]
Молодець, браво, зрозумів, ДВА.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 серпня 2007, 13:59 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Макс, непереконливо :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB