Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 7 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 22:08 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
Hlopci dawajte żyty myrno,ga? :wink: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 22:13 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]Wiktoria написав:Hlopci dawajte żyty myrno, ga? :wink: :D[/QUOTE]
Та все буде добре... Не переживайте... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 22:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Віра, надія і любов врятує нас. Так говорив Ісус Христос. :)

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 15:04 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
шановний Форум,
прочитав я ваші мислі, написані тут, і хочу повернути до першої теми, з чого шановний пент@агон почав нашу балачку.
цитата з фото: "Свечі, купленние на улице, в храме не действительни".
тут є дві проблеми.
1. Про самі свічки.
- Дійсно, саме призначення свічечки, яку християни ставлять в храмі, є двояке:
а) молитовне - бо не свічечка молиться, а та людина, яка ставить цю свічечку, повинна змовити хоча би "Отче наш" і "Богородице Діво" (надіюся, ви знаєте, що це таке) в тому наміренні, за що вона ставить цю свічку.
б) друге призначення випливає із самої назви такої свічки - "офірка" - невеличка пожертва на храм (в межах 15-25-50 коп).
тому, якщо виходити із основного призначення цієї свічки, дійсно бажано купувати ці свічечки-"офірки" в храмі а не на базарі. бо цією невеличкою пожертвою ви доповнюєте свою молитву (знаю, що "важкий Макс" буде протестувати).
2. про сам стиль написання.
- в нашому форумі, як і на багатьох інших навколоцерковних форумах піднімаються цілий пласт проблем (за що вам дяка, бо багато з них насущні - і це Церква офіційно визнає), повязаних з працею (а швидше з неробством) Церкви. Конкретно дане оголошення про свічки свідчить про стиль роботи - нагло-глухо-заскорузло-застарілий, наскрізь прогнилий - він існує як і в Московській Церкві, так і в інших Церквах (і в УГКЦ) як залишок 19-20 століття - коли всего було багато і можна було ніц не робити, лиш як каже ХардМакс "косити бабло".
все!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Цей час скінчився! І ви тому свідки!! Ви - це Церква (яка би не була), яка кричить до духовенства - гай робіть щось, бо Мш ХОЧЕМО ДУХОВНОГО ЖшТТЯ а не косіння бабла.
навмисно не закриваю свій довгий спіч, бо надіюся на питання і відповіді.
з повагою АЛЕХ


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 15:32 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]Alex написав:в нашому форумі, як і на багатьох інших навколоцерковних форумах піднімаються цілий пласт проблем (за що вам дяка, бо багато з них насущні - і це Церква офіційно визнає), повязаних з працею (а швидше з неробством) Церкви.[/QUOTE]
Я так зрозумів, що пан Alex є священиком? :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:00 
Офлайн

З нами з: 03 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 121
Звідки: Коломия
Так. Голова Молодіжної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії, технічний редактор газети, нотар єпархії. І з великою радістю був би постійним учасником нашого форуму, бо ті питання, які піднімаються, хвилюють і мене, і всіх нормальних священиків (а за мій 11-літній досвід роботи в Єпархії і особисте знайомство з 210 священиками нашої єпархії, близько 150 отців інших єпархій, великим числом правоставного духовенства - можу стверджувати, що "Важкий Макс" неправий - бо більшість духовенства є нормальні, добрі або дуже класні, а те, що "борці" пишуть - не просто перебільшення, а часто намагання виправдати себе (тобто "пошук пилинки" - сучка - а деколи, на жаль, і доброго бука в чужому оці).
Так що готовий не оправдувати Церкву, а разом з вами шукати відповідей і дороги, бо Христос - Дорога, Правда і ЖшТТЯ!
Чуєте, ЖшТТЯ! Життя живих нормальних деколи і слабких людей.
Ще одне.
Те, що Церква має складатися з досконалих - Церква має йти Дорогою, Правдою і Життям до досконалості. ОК?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:20 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]Alex написав:Так. Голова Молодіжної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії, технічний редактор газети, нотар єпархії. І з великою радістю був би постійним учасником нашого форуму, бо ті питання, які піднімаються, хвилюють і мене, і всіх нормальних священиків.[/QUOTE]
Тут таке питання, думаю більшість з нас би його задала, але випереджую всіх: як розрізнити "нормальних священиків"? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:25 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Alex
Привіт Сашко :arrow: [QUOTE]Alex написав:можу стверджувати, що "Важкий Макс" неправий - бо більшість духовенства є нормальні,[/QUOTE]
Саша в чому я не правий в тому що в багатьох церквах повний безпрідєл? я ж це з незвідки не взяв :) чи я не правий в тому яка має бути церква?

Цитата:
Яка має бути церква
1. Церква це не будівля, церква це люди, які поклоняються єдиному Богу, ім'я якому Ісус Христос, і не інакше!!!!!!!!
2. Церква це є сіль землі, світло для світу, без якої все кругом зів'яне, засохне.
3. Церква збудована з праведних, чесних, чистих, сильних, людей, в яких праведність, чисте сумління важливіше ніж життя. (Або царсво совісті або нічого) уривок із фільму Царство небесне.
4. Ісус сказав я збудую свою Церкву, і ворота аду не подолають її. Тільки ті люди які визнають Ісуса своїм Богом, входять до рядів Церкви яку будує Ісус, тільки ту церкву не зможе подолати ад, бо так Він сказав, а якщо Ісус так сказав, значить так і буде, і не хто, і не що, це не змінить.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 06 серпня 2007, 16:29 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]jar4uk написав:Тут таке питання, думаю більшість з нас би його задала, але випереджую всіх: як розрізнити "нормальних священиків"? [/QUOTE]
Ну ти шустряк :arrow:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB