Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 3 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:22 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]jar4uk написав:Нехай кожен починає ходити до церкви власне тому, що так треба! [/QUOTE]
Я з тобою згідний але не зовсім.
1 . Я не хочу ходити в ту церкву де таке пише при в ході.
2. Я не буду ходити в ту церкву де священик росказуе одно, а живе по іншому. (Тіпа треба жити побожним життям, а сам на подворотні, в ближайшому кабаку з тьолками бухае) доречі так роблять 90% всіх священиків. Священик це приклад, а не помийна яма.
3. Я не буду ходити в ту церкву де признають або поклоняються іншим богам (нещасним божкам) вилитих із золота чи срібла.
[QUOTE]jar4uk написав:Бог у всіх один і той самий. Лиш кожен Його по різному називає.[/QUOTE]
Бог сказав, Я Господь Бог твій, та не буде в тебе інших Богів. Я признаю єдине ім'я Ісус Христос.
4. Я не буду ходити в церкву де заробляння бабла прикриваеться служінням Богу.
Але це було з часів Ісуса, Він сам взявши нагая, виганяв цих так званих бізнесменів з храму, які продавали і купували там.
Яка має бути церква
1. Церква це не будівля, церква це люди, які поклоняються єдиному Богу, ім'я якому Ісус Христос, і не інакше!!!!!!!!
2. Церква це є сіль землі, світло для світу, без якої все кругом зів'яне, засохне.
3. Церква збудована з праведних, чесних, чистих, сильних, людей, в яких праведність, чисте сумління важливіше ніж життя. (Або царсво совісті або нічого) уривок із фільму Царство небесне.
4. Ісус сказав я збудую свою Церкву, і ворота аду не подолають її. Тільки ті люди які визнають Ісуса своїм Богом, входять до рядів Церкви яку будує Ісус, тільки ту церкву не зможе подолати ад, бо так Він сказав, а якщо Ісус так сказав, значить так і буде, і не хто, і не що, це не змінить.
В принципі майже все, якщо щось забув потім допишу. :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:30 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]jar4uk написав:Нехай кожен починає ходити до церкви власне тому, що так треба![/QUOTE]Я з тобою згідний але не зовсім.
1 . Я не хочу ходити в ту церкву де таке пише при в ході.
2. Я не буду ходити в ту церкву де священик росказуе одно, а живе по іншому...[/QUOTE]
Твої проблеми :D
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]jar4uk написав:Бог у всіх один і той самий. Лиш кожен Його по різному називає.[/QUOTE]4. Я не буду ходити в церкву де заробляння бабла прикриваеться служінням Богу.[/QUOTE]
Це ми вже вище обговорювали :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:37 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
jar4uk
Я висловив свою позицію. Думаю ясно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:44 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]hardmaks написав:jar4uk
Я висловив свою позицію. Думаю ясно.[/QUOTE]
Кому і шо ясно? :D
ти пишеш: "Я не хочу ходити в ту церкву де таке пише при вході."
ну то не ходи... :)

ти пишеш: "Я не буду ходити в ту церкву де священик росказуе одно, а живе по-іншому."
ну то не ходи... :)

ти пишеш: "Я не буду ходити в ту церкву де признають або поклоняються іншим богам."
а це взагалі про шо? :)

і так далі...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:44 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
Ludy, w cerkwu hodytsia dla sebe i tilky dla sebe. A ne dla popa, kseza, czy groszej.....
Dla swojeji duhownosti. :?: :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:46 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]Wiktoria написав:Ludy, w cerkwu hodytsia dla sebe i tilky dla sebe. A ne dla popa, kseza, czy groszej...
Dla swojeji duhownosti. :wink:[/QUOTE]
Дуже добре, що ти це розумієш!!! :D
Чи це почув hardmaks?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 15:58 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]jar4uk написав:Чи це почув hardmaks?[/QUOTE]
Звісно почув. я не хочу хочу спорити, тому що вам я нічого не докажу, і ви мені нічого не докажите, у мене з вами різні думки і погляди.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 16:01 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]jar4uk написав:Чи це почув hardmaks?[/QUOTE]
Звісно почув. я не хочу хочу спорити, тому що вам я нічого не докажу, і ви мені нічого не докажите, у мене з вами різні думки і погляди.[/QUOTE]
Звичайно!.. :)
Я не міг промовчати коли ти почав закликати не ходити до церкви, бо там все не так. :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 16:03 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]jar4uk написав:Я не міг промовчати коли ти почав закликати не ходити до церкви, бо там все не так.[/QUOTE]
Я не закликав не ходити до церкви я говорив чому я туди не хожу а кожний нехай за себе пише і відповідає.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 16:06 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]jar4uk написав:Я не міг промовчати коли ти почав закликати не ходити до церкви, бо там все не так.[/QUOTE]
Я не закликав не ходити до церкви я говорив чому я туди не хожу а кожний нехай за себе пише і відповідає.[/QUOTE] :D :D :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB