Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія




 Сторінка 2 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 15:27 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]LASTIVKA написав:[QUOTE]jar4uk написав:Кожен своє отримає! Чи я не правий?[/QUOTE]
А тим паче служитєлі московського патріархату[/QUOTE]
Там, де кожен отримає за своє, не будуть звертати увагу на те, якого ти патріархату :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 16:19 
Офлайн

З нами з: 04 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
[QUOTE]jar4uk написав:де кожен отримає за своє, не будуть звертати увагу на те, якого ти патріархату[/QUOTE]
Звичайно, що не будуть звертати уваги, туди вже прийдуть з багажем, набраним ТУТ.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 17:42 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]LASTIVKA написав:[QUOTE]jar4uk написав:де кожен отримає за своє, не будуть звертати увагу на те, якого ти патріархату[/QUOTE]
Звичайно, що не будуть звертати уваги, туди вже прийдуть з багажем, набраним ТУТ.[/QUOTE]
от і порозумілися :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 18:07 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 47
В нас така сама є церква. не церква а корпорація, у них цінники є на треби, магазини зразу, пекарні. В місті на Кірова. Таке саме!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 19:33 
Офлайн

З нами з: 04 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
[QUOTE]РумБумБар написав:В нас така сама є церква. не церква а корпорація, у них цінники є на треби, магазини зразу, пекарні. В місті на Кірова. Таке саме![/QUOTE]
То ж та церква на булшьварі Лесі Українки саме московського патріархату :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2007, 01:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
[QUOTE]LASTIVKA написав:[QUOTE]РумБумБар написав:В нас така сама є церква. не церква а корпорація, у них цінники є на треби, магазини зразу, пекарні. В місті на Кірова. Таке саме![/QUOTE]
То ж та церква на булшьварі Лесі Українки саме московського патріархату :D[/QUOTE]
Дивіться тоді у другий бік www.diocese.ko.if.ua :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 серпня 2007, 18:41 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
А наш форумчанин, так виглядає, підриває мораль росіян ізнутрі!
Ви лиш погляньте сюди, який вони сервіс геніальний запустили:

http://sms-molitva.ru

:lol:
Дуже в тему нашої бесіди.

p.s.
Nightfly, горіти тобі в пеклі :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 серпня 2007, 13:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
буду, думаю зробити собі ше мило для служби технічної підтримки god@sms-molitva.ru а також відділ пожертв judas_iscariot@sms-molitva.ru :twisted:

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 02:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
pent@gon, молодчина, дужееее увкава тема. В Бога вірю, в церкву не ходжу, хіба на Великдень, чиєсь весілля і на інші свята. Поясню чому. Звичайно не всі, але так гадаю, більша частина священників пішли на святе місце праці не за покликанням душі, а з інших причин, багато відвідувачів церкви святі та божі в межах храму, а потім... самі подумайте. Тому вважаю, що коден повинен піти до церкви не тому, що так треба і ще чомусь, а конкретно, коли душа йому підкаже. На рахунок пекла, раю, питання філософське, особисто я не вірю і Вам не раджу. Бог такий хороший, ми його діти, а він нас в смолу до чортів. Хто з батьків так робив? Протсо будьте людьми і вірте в вищу силу - в Бога, а жийте так, як Вам підкаже Ваше серце - це і буде відверте людське людяне життя. А бути лициміром легше мабуть, бо так всі роблять і я буду, а в душі інші вітри. Вважаю також церкву московського патріархату доцільним вигнати з українських земель. Також всіх баптистів і їм подібних. В кожного народу свій Бог, зрештою. В мене він один єдиний і неповторний.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 12:52 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]HAMBA написав:В Бога вірю, в церкву не ходжу, хіба на Великдень, чиєсь весілля і на інші свята.[/QUOTE]
Як таке можливе? Вірити в Бога і не ходити до церкви :)
[QUOTE]HAMBA написав:Поясню чому. Звичайно не всі, але так гадаю, більша частина священників пішли на святе місце праці не за покликанням душі, а з інших причин, багато відвідувачів церкви святі та божі в межах храму, а потім... самі подумайте.[/QUOTE]
Це не пояснення!!! Це "відмазка" для себе :D
І не твоя справа хто і чому пішов у священники!!! :)
[QUOTE]HAMBA написав:Тому вважаю, що кожен повинен піти до церкви не тому, що так треба і ще чомусь, а конкретно, коли душа йому підкаже.[/QUOTE]
Нехай кожен починає ходити до церкви власне тому, що так треба! :)
А після багатьох відвідувань цекрви, за якийсь час (у мене це було розтягнулося на пару років) і прийде розуміння того, для чого ми ходимо у церкву!!! (кількість все-таки переходить у якість :D )
[QUOTE]HAMBA написав:В кожного народу свій Бог, зрештою.[/QUOTE]
Бог у всіх один і той самий. Лиш кожен Його по різному називає. Одним словом, про це ще всі не знають, що Він у нас один!!! :D :D :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Культурне життя та наука  » Релігія


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB