Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 2 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 серпня 2007, 01:33 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Перші граблі це вибір ДЦ (так думаю ) що скажете про SystemForex?
90% зливу бабла це робота ДЦ маленьких, жадних і з супер умовами... шш


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 серпня 2007, 22:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
і шо ше хтось на цю піраміду ведеться? :o

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 13:36 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 38
[QUOTE]Nightfly написав:і шо ше хтось на цю піраміду ведеться?[/QUOTE]
то не піраміда а реальна штука.
заробити важко тому що ДЦ можут давати ціну bid-ask з затримкою, або взагалі іншу щоб скосити ваш депо. на демо воно все виглядає даже гарно і привабливо, а ось в реалі... :?
Плюс бажано мати великий депозит, щоб в разі різкої зміни курсу не прогоріти з своєю маленькою заставою.. Короче нюансів купа... моя думка що приватній людини з невеликою сумою туди нема чого сунутись, вже краще банківський депозит...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 14:33 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Nightfly написав:і шо ше хтось на цю піраміду ведеться?[/QUOTE]
:D :D :D Це не піраміда і навіть нею не пахне, це міжнародний фінансовий ринок.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 14:47 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]GEOX написав:заробити важко тому що ДЦ можут давати ціну bid-ask з затримкою, або взагалі іншу щоб скосити ваш депо. на демо воно все виглядає даже гарно і привабливо, а ось в реалі... [/QUOTE]
Ця рісниця називається спред в основном від 2 до 8 пунктів, це мала частка того, що ти платиш за те що торгуєш :) .
[QUOTE]GEOX написав:Плюс бажано мати великий депозит, щоб в разі різкої зміни курсу не прогоріти з своєю маленькою заставою.. [/QUOTE]
У наш сучасний час можливо все, не обов"язково мати велики гроші для того щоб почати працювати на ринку Форекс, зараз достатньо всего 20 у.о (міні-МТ) щоб торгувати. А нюансів дійсно багато навіть дуже :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 15:02 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Бодя
ДЦ є дуже багато. SystemForex не знаю, у них можна з 10 у.о починати працюють з WebMoney, E-Gold,. На початок можу порадити УкрСоцБанк, принаймі тут на місці, тай якщо треба я можу піжказати по ньому, а вібір ДЦ це не граблі це скоріше умови та комфорт.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 16:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 798
Прізвище, Ім’я: 100%HATE
Добре економічні експерти. Як ви назвете структуру з багаторівневою реферальною програмою і яка проводить виплати/нарахування бонусів синхронно з набором рефералів і вступними внесками цих же стражденних рефералів?

Найближчі приклади аналогічних структур (аналогічно фінансово обгрунтованих) я можу вам навести:

- DeQuba - траффік брокер/біржа
- US Farmacy inc. - система з $6.5 на день (грубо $200 на місяць) + біржа кредитів + торгівля живими акціями
- звязка Flamex/Chounka/Neterminator - мір їхнєму праху, теж нетброкери + біржа з рефералами

Ітд - можу привести дуже багато успішних прикладів на які народ ведеться аналогічно. Для початку зясуйте для себе (для цього є гугл) як виглядає типова скам-піраміда з економічної точки зору не зважаючи на обгортку після чого якщо бажаєте продовжимо дискуссію на іншому, менш дилетантському рівні аби я вам не пояснював відки беруться виплати і шо таке буфферний фонд.

_________________
причинять добро и наносить справедливость


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 18:14 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Nightfly написав:Добре економічні експерти. Як ви назвете структуру з багаторівневою реферальною програмою і яка проводить виплати/нарахування бонусів синхронно з набором рефералів і вступними внесками цих же стражденних рефералів?[/QUOTE]
По перши тут нема реферальної програми, ну хіба в окремих ДЦ які заохочують людей або затягують до своїх ДЦ, але це винятки і дуже малі. Я б це назвав не пірамідою, а скоріше посередництво між біржа/брокер/клієнт і все, ось наприклад емвей,ейвон, і.д. це піраміда, тому що там працюєш на одного папу і строїш свою гілку, ось це піраміда, а тут ти працюєш сам на себе заробляєш своєю головою, і нікого не агітуєш працювати тут, тому що від цього ти і так нічого мати не будеш :D а це вже не піраміда.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 20:11 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 38
[QUOTE]hardmaks написав:У наш сучасний час можливо все, не обов"язково мати велики гроші для того щоб почати працювати на ринку Форекс, зараз достатньо всего 20 у.о (міні-МТ) щоб торгувати. А нюансів дійсно багато навіть дуже[/QUOTE]

Ці твої 20 дол. стають заставою в разі зміни курсу не в ту сторону. Уяви собі що курс різко змінюється і на багато пунктів, більше ніж може покрити твоя застава в 20 дол. Все ти банкрот! Хоча в наступний момент курс вертається на своє місце і йде так як ти прогнозував. Тому й не вигідно з малою сумую грати на форексі. а те що вони пропонують кредитне плече 1:100 то все фігня..

Пробував я демо рахунок на 200 дол в Укрсоцбанку. Протримався не більше тижня.. :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2007, 20:14 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 38
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]Nightfly написав:Добре економічні експерти. Як ви назвете структуру з багаторівневою реферальною програмою і яка проводить виплати/нарахування бонусів синхронно з набором рефералів і вступними внесками цих же стражденних рефералів?[/QUOTE]
По перши тут нема реферальної програми, ну хіба в окремих ДЦ які заохочують людей або затягують до своїх ДЦ, але це винятки і дуже малі. Я б це назвав не пірамідою, а скоріше посередництво між біржа/брокер/клієнт і все, ось наприклад емвей,ейвон, і.д. це піраміда, тому що там працюєш на одного папу і строїш свою гілку, ось це піраміда, а тут ти працюєш сам на себе заробляєш своєю головою, і нікого не агітуєш працювати тут, тому що від цього ти і так нічого мати не будеш :D а це вже не піраміда.[/QUOTE]

Згоден з хардмаксом форекс не піраміда..


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB