Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення




 Сторінка 1 з 3 [ 27 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 13:28 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Сталась зі мною халепа.
Маю диск на 500гб. на ньому було три розділи. Потрібно було два об'єднати, диск D i E. Об'єднав прогою Paragon Partition Manager, все було нормально, прога зробила один диск і всі дані з диску Е закинула в спец папочку на диску D. Ну я був щасливий, все ніби нормально. І тут вирішив всі файли і папки з тієї спец папки перенести в кореневий каталог. Зробив, ту папку видалив. Ось тут мене чекала неприємна несподіванка, файли та папки в кореневому каталозі стали не робочими, файли не запускались, а розмір папок був 0 :cry:

Я так зрозумів, що була повалена файлова система NTFS. Який вихід з цієї вкрай неприємної ситуації?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 13:41 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Мда, круто. Качни собі Hiren's Boot CD, там є розділ "Recovery Tools", в тому розділі одна з тих програм Тобі допоможе.

Active Partition Recovery 3.0
To Recover a Deleted partition.

Active Uneraser 3.0
To recover deleted files and folders on FAT and NTFS systems.

Ontrack Easy Recovery Pro 6.10
To Recover data that has been deleted/virus attack

Winternals Disk Commander 1.1
more than just a standard deleted-file recovery utility

TestDisk 6.10
Tool to check and undelete partition.

Lost & Found 1.06
a good old data recovery software.

DiyDataRecovery Diskpatch 2.1.100
An excellent data recovery software.

Prosoft Media Tools 5.0 v1.1.2.64
Another excellent data recovery software with many other options.

PhotoRec 6.10
File and pictures recovery Tool.
Той заархівований файлик не чіпаєш, а записуєш як образ і грузишся звідти. Там все просто, розберешся.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 13:53 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Є в мене цей диск, але без конкретних інструкцій якось боязно щось робити, бо втрачу назавжди, а там є деякі речі, котрі не хотілось би втрачати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 15:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
цікаве питання. щось однозначно порадити не можу. є багато програм які багато обіцяють... останній раз коли доводилося відновлювати дані користувався RStudio. почитай про неї в неті. можливо підійде.

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 16:55 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Знайшов цю прогу:
Цитата:
R-Studio - наиболее многофункциональное программное обеспечение по восстановлению данных, поддерживающее файловые системы FAT12 / 16 / 32, NTFS, NTFS5 (созданный или обновленный Win2000), Ext2FS (Linux). Позволяет восстанавливать файлы, как на локальных логических и физических жестких дисках, так и на дисках, расположенных на удаленных компьютерах через компьютерную сеть. Файл или дисковое содержание может быть отображено и отредактировано в шестнадцатеричном редакторе, который поддерживает редактирование признака файла NTFS. R-Studio был создан благодаря новым уникальным технологиям. Гибкость настроек параметров дает Вам полный контроль над процессом восстановления данных.

Вони щось тут про Файл или дисковое содержание может быть отображено и отредактировано в шестнадцатеричном редакторе пишуть, а я ні бум-бум в цьому, мені б прогу простішу, щоб тицьнув відновити такево і воно б відновило. Але спасибі за пораду, буду пробувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 17:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Wandering пише:
шестнадцатеричном редакторе пишуть, а я ні бум-бум в цьому


я тоже. :D колись на зорі комп´ютерної ери лазив напряму і редагував фат і ще щось напряму тим редактором. наразі обходжусь без того ібо прогрес пішов вперед, а я залишився на місці і вже не знаю структури тих всіх даних які там лежать на диску. але то у більшості випадків мож без того обійтися. а якщо не мож - тоді дорога до професіонала. сам би собі не довірив такої роботи :D

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 18:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Тоді перевірений спосіб, запусти Хайренс під віндою, там табличка появиться, вибираєш програму Undelete, здається вона так називається. Там вибираєз звідки відновити і куди записати відновлене, має допомогти, я ним нераз відновлював. Там ніби все просто.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 19:25 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Wandering,
в першу чергу ні в якому разі на той вінт неможна нічо писати...а відновлене файло(всякорізними прогами) обовязково зберігати на інший вінт! не диск а вінт! прог є багато і вони не повинні би шкодити ібо тіко читають в процесі шукання витертого файла...а перерозбивати вінти то PowerQuest(R) PartitionMagic(R)
Version 8.0 ніколи промблем не було (хоча найкраще то перенести файло кудась а потім голий вінт уже препарувати...всяко буває...пропала елєктрика наприклад)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 20:45 
Офлайн

З нами з: 01 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 1337
Звідки: Коломия
Цитата:
HAMBA пише:
Тоді перевірений спосіб, запусти Хайренс під віндою, там табличка появиться, вибираєш програму Undelete, здається вона так називається. Там вибираєз звідки відновити і куди записати відновлене, має допомогти, я ним нераз відновлював. Там ніби все просто.

Ок, завтра спробую.
Цитата:
Бодя пише:
хоча найкраще то перенести файло кудась а потім голий вінт уже препарувати...всяко буває...пропала елєктрика наприклад

Я це прекрасно розумію, але 500гб. куди перенесеш, хіба ще один купувати.

Щось халатно я до того поставився, але буду надіятись, що цього разу минеться.

Цитата:
Бодя пише:
в першу чергу ні в якому разі на той вінт неможна нічо писати...а відновлене файло(всякорізними прогами) обовязково зберігати на інший вінт!

Тобто в інший розділ цього ж диску немона?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 листопада 2008, 23:50 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
Wandering пише:
Тобто в інший розділ цього ж диску немона?

раз то всьо пропало значить як воно там то всьо порозділяло ніхто не знає, отже краще на інший вінт аби не затерти інфу...а розмір вільного місця і зайнятого і розміром вінта чи диска співрозмірний? бо була ситуація коли пара папок пропала і такі співвідношення не співпадали...помогло CHKDSK і пропавші файли знайшлись


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 3 [ 27 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Техніка  » Hard: Технічне забезпечення


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB