Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 липня 2007, 03:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Привіт дорогі мої Коломияни та гості інших територій. Привіт ще раз в іншому куточку цього чудового форуму. За такий короткий відрізок часу, ми обговорили теми, що нас цікавлять, тим самим якесь загальне враження одне про одного в нас склалося. Мені приємно, спілкуватись з розумними, думаючими людьми, я ж думав, що таких вже нема. Так-от до чого я веду, - я вже ось 4-й рік як у Львові, навчання, робота... Кожен раз приїжджаючи до РІДНОЇ Коломиї якось інакше почав на коломиян дивитись, не то щоб мене так "підняло" місто Львів, чи щоб я зазнався, ні, зовсім ні, скоріше почали мінятись погляди. У Коломиї був ще малим пациком, а тут почав дорослішати. І знаєте, приїжджаю і думаю, невже моя Коломия така рагулятня, або вона така була, або вона такою стала?! Блін ну невже трави покурити, в ямі посидіти, комусь "піз....лєй" дати, на стрілу піти, в Електроні тьолок "поснімати", таксиста вбити, вчительку зґвалтувати, рагульом бути і прийняти це за життєве кредо, невже це молоде покоління Коломиї, невже мєнтам, інакше їх не назву, приємно йти з рагульським виглядом, лузгаючи "сємєчькі" і наводити "порядок"...?!
Є звичайно багато моїх друзів, які нормальні люди, я більш ніж впевнений, що є багато таких людей, яких я не знаю, нормальних людей, де слово "людина" говорить саме за себе, є також номарльні заклади, є люди, подібні п. Ю. Молодію, які стараються якось зв"язати нитки спілкування між людьми для обговорення різнобічних тем, це тішить!
Особисто мені неприємно йти вечірнім містом і бачити п"яних нарваних "тримачів" Коломиї, неприємна також думка, що комусь не сподобається як я йду, не сподобається, що не дам закурити....., ну Ви в курсі, мєнтам звичайно п..х. Не подумайте шановні, що я належу до маленьких слабеньких боягузиків, я зовсім не такий, за себе можу постояти у будь-якій ситуації, ще й іншим допоможу, просто такі речі мені гидкі і неприємні. Що ж робити з такою рагулською ситуацією, яка частково склалась у нашому з Вами РІДНОМУ місті Коломиї, звідки такі безпідставні панти? Чи дратує і Вас таке, можливо Ви і не згідні з моїм висловлюванням, напишіть тоді чому? Можливо частково обговорюючи цю тему зможемо знайти причину і розв"язки проблем.
Дякую!!!

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 липня 2007, 05:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Дякую за першу відповідь. Також дякую за підтримку даної теми. Деякі речі я тут прочитав, так як думаю, те, що не написав, бо вважав зайвим, та все ж воно виявилось актуальним у Твоєму борМане висловлюванні. Ще раз дуже дякую. Чекаю наступних обговорень ;-)

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 липня 2007, 05:49 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
Aktual'na tema. Ya cam koluc' dumav wo butu takum yak vuw4e opucani ce kruto ale piclya pro4uttanyya c'ogo cardunal'no zminuv cvoyi poglyadu. Butu takum ce tupo. Ale vce zh taku e bagato vuxovanuxi kul'turnux. Ya vvazhayu wo taku problemu treba vuriwuvatu na derzhavnomu ta lokal'nomu rivnyax.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 липня 2007, 13:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 2
Да.. у нашому місті всяких най не виражаюсь (бикоти) хватає, особливо поприїздять з навколишніх сіл і починають дибошити. Особливо мені неподобається коли вот такі засранці пьяні в капець починають собі пригоди шукати. :? Аж якось надоїло жити так в Коломиї.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 липня 2007, 23:04 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
PORIADKOM NA WULYCIACH POWYNNA ZAJMATYS MILICIJA.ZA CE JIM PLATIAT.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 00:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Зображення
Цитата:
Від сміття Україну очистять волонтери. У Києві відбулася презентація добровільного руху Волонтерська хвиля Вулиці моря з очищення території України від сміття. Найближчим часом акції з очищення зон відпочинку планується провести у містах Західної України, а також в обласних центрах і райцентрах по всій країні.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 02:06 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Дійсно актуальна і потрібна тема !!! можливо якщо молодь буде читати це все вона почне більше освідомлювати що є що, і які пріоритети в житті саме важливіші.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 02:18 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Wiktoria написав:PORIADKOM NA WULYCIACH POWYNNA ZAJMATYS MILICIJA.ZA CE JIM PLATIAT.[/QUOTE]
Ага міліція, вони можуть тільки бомжів та бабок які на базарі торгують ганяти, а якщо ти хоть трохи щось вартуеш, або ти один за формою як їх два, то ніколи вони не піддійду до тебе, роби що хочеш. Звісно так не має бути, але так є, сам бачу як вечорами шмаркачня бігае по сотці матюкается рже як....... а наша міліція буду їх так називати :D п'яного бомжа лупцює смішна картина і в той же час сумна.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 06:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 03 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 6
Да.. у нашому місті всяких най не виражаюсь (бикоти) хватає, особливо поприїздять з навколишніх сіл і починають дибошити
-
ну, по-перше, аби дописувати на дану тему, треба і в свому оцї колоду увидїти 8)
це не про грамотність попереднього посту( :lol: ), швидше про реальну самооцінку коломиян
поставивши руку на серце коломия - не ватикан і серед міських "бикоти" вистачає
це не від місця народження залежить, а від самої людини
це ж елементарно, чи не так, DarcSairos ?

Аж якось надоїло жити так в Коломиї
-
а коли дерева були великими і голуби менше с-R-али було цікавіше?
(пардон за мову)
наше місто завжди було специфічним за моєї пам`яті, але воно - найліпше, бо моє :)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теми "без розділу"


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB