Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Коломияни всіх країв, єднаймося!




 Сторінка 17 з 26 [ 256 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 вересня 2007, 23:33 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 64
[QUOTE]zefir написав:Знаю таку околицю! Кумедно там - так ходиш по вулиці і забуваєш що у Штатах, всюди українською говорять[/QUOTE]
aga, ja vge navit anglijsky trohu zabuvaju,neporjadok :D

[QUOTE]zefir написав:А в чому проблема з роботою? Яку саме шукаєш? Щось кваліфіковане чи на готівку?[/QUOTE]
wykaju lybu roboty,tilku ne na construciton'i. znaju dobre pc,anglijska e trohu..


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 вересня 2007, 23:51 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 17
[QUOTE]al0ne_b0y написав:[QUOTE]zefir написав:Знаю таку околицю! Кумедно там - так ходиш по вулиці і забуваєш що у Штатах, всюди українською говорять[/QUOTE]
aga, ja vge navit anglijsky trohu zabuvaju,neporjadok :D

[QUOTE]zefir написав:А в чому проблема з роботою? Яку саме шукаєш? Щось кваліфіковане чи на готівку?[/QUOTE]
wykaju lybu roboty,tilku ne na construciton'i. znaju dobre pc,anglijska e trohu..[/QUOTE]

Взагалі-то в Чікаго непогано на таксі працювати. Переваги - сам собі регулюєш графік роботи, маєш машину в розпорядженні, маєш чорний нал. Офіційно можна показувати тільки частину. В результаті підпадаєш під категорію малозабезпечених і можна собі організувати деякі субсидії - участь держави в оплаті ренту, медикейт, пайки харчові (яких на місяць вистачить).

Найлегше влаштуватися по українських і російських газетах - там є кілька компаній (російськомовних), які набирають постійно таксистів. Навчання 1-2 тижні і вперед. "Амерікан таксі" беруть тільки досвідчених водіїв.
Для роботи в таксі бажано мати права Іллінойські. А здати тут на права - пів раза плюнути. Якщо цікаво, то напишу як.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2007, 00:03 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 64
[QUOTE]zefir написав:Взагалі-то в Чікаго непогано на таксі працювати. Переваги - сам собі регулюєш графік роботи, маєш машину в розпорядженні, маєш чорний нал. Офіційно можна показувати тільки частину. В результаті підпадаєш під категорію малозабезпечених і можна собі організувати деякі субсидії - участь держави в оплаті ренту, медикейт, пайки харчові (яких на місяць вистачить).

Найлегше влаштуватися по українських і російських газетах - там є кілька компаній (російськомовних), які набирають постійно таксистів. Навчання 1-2 тижні і вперед. "Амерікан таксі" беруть тільки досвідчених водіїв.
Для роботи в таксі бажано мати права Іллінойські. А здати тут на права - пів раза плюнути. Якщо цікаво, то напишу як.[/QUOTE]

dyge vdja4nuj za informaciju!prosto ja wykaju roboty inwogo tupy - v magazuni,v ofisi,wos nibu take.moge e jakis znajomi v tebe hto moge z robotoju dopomgtu?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2007, 00:12 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]zefir написав:Взагалі-то в Чікаго непогано на таксі працювати. Переваги - сам собі регулюєш графік роботи, маєш машину в розпорядженні, маєш чорний нал. Офіційно можна показувати тільки частину.[/QUOTE]
Як у Коломиї... :D У нас теж непогано на таксі працювати. Правда, про це не признається жоден таксист, плачуть, що мало. Але попробуй у нас замовити таксі і щоб воно більш-менш швидко приїхало! А на права здати у Америці після стажу їзди на наших дорогах - раз плюнути! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2007, 09:20 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
zefir


Цитата:
Взагалі-то в Чікаго непогано на таксі працювати. Переваги - сам собі регулюєш графік роботи, маєш машину в розпорядженні, маєш чорний нал. Офіційно можна показувати тільки частину. В результаті підпадаєш під категорію малозабезпечених і можна собі організувати деякі субсидії - участь держави в оплаті ренту, медикейт, пайки харчові (яких на місяць вистачить).

Найлегше влаштуватися по українських і російських газетах - там є кілька компаній (російськомовних), які набирають постійно таксистів. Навчання 1-2 тижні і вперед. "Амерікан таксі" беруть тільки досвідчених водіїв.
Для роботи в таксі бажано мати права Іллінойські. А здати тут на права - пів раза плюнути. Якщо цікаво, то напишу як.


Цікаво мадам , Ви деколи подумували , що не всі по Грін Карті попали в США , все у Вас просто так , за що я дуже радий .
Для роботи треба мати водійскі права with clean record and fucking security number without which - you just pease of shit for eployers and great american society , remember that. It`s just another view of underground life


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2007, 19:45 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 64
[QUOTE]La piovra написав:Цікаво мадам , Ви деколи подумували , що не всі по Грін Карті попали в США , все у Вас просто так [/QUOTE]
100 %


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 вересня 2007, 04:43 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 17
[QUOTE]La piovra написав:
Цікаво мадам , Ви деколи подумували , що не всі по Грін Карті попали в США , все у Вас просто так ... [/QUOTE]

А навіщо мені про це "подумувати"? Нехай думають ті, що тут нелегально. :D

А писала "все так просто" я персонально для al0ne_b0y - чомусь мені здається що без офіційного статусу людина не стала б їздити Штатами.
al0ne_b0y - я маю рацію?
І, до речі, багато в мене знайомих в Чікаго, які тут неофіційно і працюють. Хто по чужим ССН (наш народ непобедим!), а хтось раніше собі зробив ССН на робочу чи студентську візу, правда без права роботи, але хто ж на те дивиться.

[QUOTE]La piovra написав:
...with clean record and fucking security number without which - you just pease of shit for eployers and great american society , remember that. It`s just another view of underground life[/QUOTE]

А ви, шановний, коли додому приїдете теж англійською говорити будете?
Ви ж додому прийшли, до Коломиї, невже не приємніше поспілкуватися рідною мовою? :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 вересня 2007, 04:49 
Офлайн

З нами з: 16 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 17
[QUOTE]al0ne_b0y написав:
dyge vdja4nuj za informaciju!prosto ja wykaju roboty inwogo tupy - v magazuni,v ofisi,wos nibu take.moge e jakis znajomi v tebe hto moge z robotoju dopomgtu?[/QUOTE]

Мені шкода, але більшість моїх знайомих тут або таксисти або трокери :D .


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 вересня 2007, 06:39 
Офлайн

З нами з: 20 серпня 2007, 03:00
Повідомлення: 64
[QUOTE]zefir написав:А писала "все так просто" я персонально для al0ne_b0y - чомусь мені здається що без офіційного статусу людина не стала б їздити Штатами.
al0ne_b0y - я маю рацію? [/QUOTE]
pomulyaewsya ja ekstremal :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 вересня 2007, 10:40 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
[QUOTE]al0ne_b0y написав:[QUOTE]zefir написав:А писала "все так просто" я персонально для al0ne_b0y - чомусь мені здається що без офіційного статусу людина не стала б їздити Штатами.
al0ne_b0y - я маю рацію? [/QUOTE]
pomulyaewsya ja ekstremal :D[/QUOTE]

екстремал надовго ? напиши на мило як справи , але прошу не на трансліті


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 17 з 26 [ 256 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 26  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Коломияни всіх країв, єднаймося!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB