Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Коломияни всіх країв, єднаймося!




 Сторінка 7 з 11 [ 110 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2009, 13:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
ехр пише : ага... знаю, що їх не любиш...


А нема за що , при всьому бажанні не знаходжу мотивації , для того аби їх любити . А відрази скільки хоч , і це все обумовлене не моїми расистськими поглядами , а їхньою поведінкою. Це приблизно те саме , якби ти пустив свиню жити у твою квартиру , і вона почне там все псувати на свій лад.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 травня 2009, 23:22 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Вимирання української нації - це очевидно проблема. При цьому, тут багато у чому винні самі українці, особливо, коли у контексті заводити чи не заводити дитину вирішальним чинником стає питання про те, чи зможе сім'я купувати достатню кількість памперсів. Прання підгузок та пеленок перетворилось вже в надто складний процес.
У силу цих причин на "вивільнені місця" приходять діти інших народів.
Разом з тим, ми ще й надмірно сповнені расизму. Я важко собі уявляю соціально-інтегрованого негра, скажімо, у Великому Ключеві.
Маю таргічний приклад часів свого студентсва. У Франківську в 70-80их жив собі негр Сашко. Через те, що над ним знущалися, він серйозно зайнявся східними єдиноборствами і досягнув рівня, що до нього в цілому місці вже ніхто не чіплявся. Після закінчення школи він поступав у військове училище, де йому сказали, що "єщьчьо нікогда чьорная абізьяна не командовала рускім салдатом і ти не будеш камандірам". Звісно, він не поступив. Потім, якщо не помиляюся, він навчався в Нафти і газу. Але все ж знайшовся хтось, хто з темної підворітні провалив йому голову


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2009, 00:21 
Офлайн

З нами з: 30 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 1
Прошу земляків зголошуватися до Земляцтва івано-франківців у м.Києві, котре існує вже понад 10 років і об'єднує всіх небайдужих краян.
Прошу надсилати повідомлення на адресу земляцтва і ми будемо ділитися з Вами своїми новинами.
З повагою,
[B]Михайло Дем'янюк, виконавчий директор земляцтва, родом з Коломиї.
До речі, формуємо в Києві команду з мініфутболу для участі в турнірах на першість серед команд земляцтв з інших областей України, що мешкають в Києві
ел.адреса земляцтва: franko_iv@ukr.net


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2009, 17:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
Вимирання української нації - це очевидно проблема.
та чо лиш укр.нації... але мене більше цікавить чи ти роздаєш листівки біля церкви з призивами заходити на рідний форум... :D

Михайло Дем'янюк, присилайте новини та публікації, буду розміщати їх на порталі... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2009, 22:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
taras.hryhorchuk пише:
Разом з тим, ми ще й надмірно сповнені расизму. Я важко собі уявляю соціально-інтегрованого негра, скажімо, у Великому Ключеві.
taras.hryhorchuk,, тут йдеться не про інтегрованих негрів, чи циган, які заробляють на життя працею (уяви собі і такі є), а про тих, що курять "марішку", валанцаються вулицєма і пристають у підворітнях до людей. Звичайно, у Великому Ключеві їх не зустрінеш, з тої простої причини, що вони там не виживуть, а в старенькій Європі того добра (скажи
Капітан,) вже дуже багато. І тут починається проломлювання голів. Що до китайців, то вони, в більшості, живуть в закритій комуніті, абсолютно не інтегруючись в культурне і соціальне середовище автохонних народів (у крайньому випадку всі традиції перемелюють на свій китайський лад), але коли їх кількість досягне критичної, вони почнуть "качати права" і покажуть усім, де раки зимують...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 00:31 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Цитата:
exp пише:
та чо лиш укр.нації... але мене більше цікавить чи ти роздаєш листівки біля церкви з призивами заходити на рідний форум...

Я роздаю усні листівки. І навть нині це робив.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 00:41 
Офлайн

З нами з: 24 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 59
Звідки: Київ
Цитата:
myrko пише:
Що до китайців, то вони, в більшості, живуть в закритій комуніті, абсолютно не інтегруючись в культурне і соціальне середовище автохонних народів (у крайньому випадку всі традиції перемелюють на свій китайський лад), але коли їх кількість досягне критичної, вони почнуть "качати права" і покажуть усім, де раки зимують...

Мирку, я сам був свідком на базарі, коли маленький китаєць заїхав підпитому "нашому" каблуком у чоло. Ніхто й не збирався заступатися, хоч той волав: "славянє, памагіте!" Справа в тім, що хамство тут ішло від славянина.
Я, повір, також за національну чистоту (наскільки це можливо), але життя доводить протилежне.
При цьому китайців соціально-інтегрованими в Україні не назвеш.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 00:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
хлопці, а чи це питання цієї теми? :cl:

нє би розказати кого видів і хто шо казав...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 15:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 01 червня 2009, 03:00
Повідомлення: 3
В Києві живу з 98... Правда сам не зовсім з Коломиї - але прожив там 2 роки, так що теж трохи мені рідна)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 15:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Bodyan, привіт, а звідки ти... :cl:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 11 [ 110 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Коломияни всіх країв, єднаймося!


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB