Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Наушники
 Повідомлення Додано: 24 лютого 2018, 19:51 
Офлайн

З нами з: 11 лютого 2015, 14:17
Повідомлення: 73
Прізвище, Ім’я: Олег
Скажите, какие лучше всего взять наушники? Бюджет, ну рассматриваю до 1 000 гривен.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Наушники
 Повідомлення Додано: 28 лютого 2018, 18:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 жовтня 2015, 15:06
Повідомлення: 61
Прізвище, Ім’я: Виктория
Ну в таком приделе можно взять неплохие. Не знаю как кто , а когда я выбираю что то на подобие той же акустики, хочется всегда добавить и купить чуть лучше модель и так до бесконечности) Если посмотреть что сейчас пользуется спросом http://expert.com.ua/114191-top-5-luchshix-naushnikov-polzovatelskogo-klassa.html можно выбрать пару интересных моделей, но как то дороговато. У меня например накладные наушники Alpha Audio, полностью устраивают. Посмотрите и вы, до 1000 грн как рас)
Зображення


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Наушники
 Повідомлення Додано: 01 березня 2018, 12:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Lomiliya написав:
Ну в таком ...

Мало того, шо Ви розмовляєте сам з собою, пишете малограмотно на кацабській мові, та ще й даєте посилання на крадену статтю :nea:

Що до навушників:
При всьому різноманітті і різниці в розмірах, типу побудови (закритий - відкритий), типу мембрани, чи динамічної головки, чуттєвості, опору; навушники по характеру звучання є двох видів:
1. Навушники в яких навмисне, чи як кажуть москалі, прєднамєрєнно зроблена нерівномірна АЧХ (амплітудночастотна характеристика), з виділенням тієї чи їншої полоси частот . Це робиться для того, щоб згладити і замаскувати недоліки звукового контенту (а більшість mp3 записів, та й деякі, особливо випуска 90-тих років, CD - це неякісний музичний матеріал з поганим ремастерінгом). Кажучи на хлопський розум - шоб звучало "красіво".
2. Навушники з рівномірною АЧХ і відмінною деталізацією. Навушники з такими параметрами зробити набагато простіше ніж колонки, хоч і не за дешево. Та й використовують їх в основному професіонали (там чути всі недоліки поганого звукозапису). А простий народ нейтральний звук сприймає в кращому випадку як непорозуміння...
Власне, це два крайніх випадки - ідеального ґаджету не існує, кожен вибирає що йому більше до душі, а описані в статті екземпляри це компроміс між першим і другим.
Тай поняття "правильний звук" це все дуже індивідуально, чи як відповідало вірменське радіо про британський поп-рок - хтось любить брит поп, а хтось не брит поп.

Зображення

:-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Наушники
 Повідомлення Додано: 02 березня 2018, 17:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
myrko написав:
Lomiliya написав:
Ну в таком ...

Мало того, шо Ви розмовляєте сам з собою, пишете малограмотно на кацабській мові, та ще й даєте посилання на крадену статтю ...



Ну-у-у... хто на що вчився...

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 4 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB