Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 4 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4



Автор Повідомлення
 Повідомлення Додано: 24 жовтня 2013, 20:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2011, 16:39
Повідомлення: 31
Звідки: Київ
Прізвище, Ім’я: Антон Кутер
Епопея продовжується.

Недавно натрапив на "Гостьову книгу" на сайті Сторінки пам’яті Володимира Івасюка (категорія "все зле та дурне")
Розуміється, саме через Мишкову писанину про В.Івасюка, котрої чимало накладено в інтернеті.
Якщо є бажання, ліпше читати з 11-ої сторінки (2009 р.).
Мишко, як завжди у своєму репертуарі, наклацав бочку нісенітниць про "співпрацю Івасюка з КДБ", приховані "камешки" і "десятки тисяч рублів" (особливо болюча для Крижановського тема).
Як завжди "геніальний суперконспіратор", гадаючи, що дуже трудно вичислити його писанину, пише російською і українською під кількома ніками: "Павел Соснов", "steve", "Володимир Крушельницький", "Вова Крушельницький", "Tom".
І навіть посилається на "kolomyya.org".
Опонентами виступають в основному "Ігор" - адміністратор сайту "Сторінки пам’яті Володимира Івасюка" і "Нечаєва" - Парасковія Михайлівна Нечаєва, перший директор Меморіального музею В.Івасюка в Чернівцях.

................................
Це все була інтродукція.
У вересні Парасковії Михайлівні по е-мейлу відправлено листа з описанням всіх чудасій "супергенія" Крижановського. На днях прийшла відповідь:
"Доброго дня, Антоне!
Я не думаю, що Вам варто брати на себе відповідальність за Крижанівського. Я спочатку було сприйняла його всерйоз і намагалася правдивою інформацією розвіяти його маячню, а потім мала розмову зі Степаном Григоровичем Пушиком, він розповів, що це за явище. І я вже не реагую, хоча, як на мене, популяризувати Крижанівського не варто. В жодному вигляді.
Дякую Вам за листа і за те, що згадуєте Володимра Івасюка.
Хотіла б знати. чи ще є в Коломийській музичній школі рояль, на якому грав Лисенко, а потім, під час одного візиту, - і Володимир Івасюк.
З повагою - П. Нечаєва"


Не полінився й пошукав.
В 2009 р. книга Степана Григоровича Пушика "Батько й син з-під сузір’я порядності" публікувалась в газеті "Галичина".
Знайшов отут:
"2008 року на сторінках свого «Бульвару» редактор Гордон надрукував інтерв’ю з колишнім івано-франківським кадебістом Крижанівським, який наплів, що Володя був агентом КДБ, що його використовували для зондування окремих інакомислячих іванофранківців. Мені зателефонувала колишня завідувач музею Івасюків у Чернівцях П. Нечаєва, аби дізнатися, що то за Крижанівський. Я звернувся до колишніх чекістів, які в той час і в моєму помешканні робили таємні обшуки та проводили зі мною «профілактичні» бесіди, а також до теперішніх есбістів, щоб розповіли, хто такий Крижанівський. Вони сказали, що в Крижанівського були певні проблеми з психікою, за що його й звільнили з органів. За своєю низькою посадою він і не міг львів’янина залучати до «зондажів», бо не жив Івасюк в Івано-Франківську, а в Чернівцях та Львові навчався і творив."
С.Г. Пушик "Батько й син з-під сузір’я порядності"

_________________
always behind you


Догори 
 Повідомлення Додано: 25 жовтня 2013, 11:37 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Spyhunter написав:
"За своєю низькою посадою він і не міг львів’янина залучати до «зондажів», бо не жив Івасюк в Івано-Франківську, а в Чернівцях та Львові навчався і творив."


Як це так "за своєю низькою посадою"?!!
Та же на ГО "Студентська Свобода" (м.Коломия) Місько своїми руцями наклацав: "Михайло Крижанівський генерал КГБ із Коломиї, який зараз мешкає в Нью-Йорку, розповів сенсаційну новину..."
26 лип 2013 о 20:07
Місько не може так нагло брехати! Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Повідомлення Додано: 19 січня 2016, 16:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
До речі, мало хто знає, що цього року назріває велика подія!

Цього року наш славнозвісний коломийський "політолог і розвідник" збирається приєднатися до виборчої кампанії Гілларі Клінтон 2016 і претендує на вакансії віце-президента або держсекретаря США.
Зображення
Hillary Clinton - KGB Mikhail Kryzhanovsky 2016


Він вам ще покаже!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 4 [ 33 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB