Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 липня 2007, 18:31 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
Тоді цікаво хто з програмістів над якими проектами працює?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2007, 05:19 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 57
[QUOTE]hardmaks написав:Тоді цікаво хто з програмістів над якими проектами працює?[/QUOTE]
На даний час, я працюю в ізраїльско-українській канторі у Львові. Фірма, як і більшість фірм такого типу, займається посередництвом між реальним замовником та програмістами. Тобто, фірма шукає замовлення, а ми його виконуємо у львівському офісі. Часто приходиться їздити до замовників "за високі гори і далекі полонини" та працювати в них. Власне, зараз я вже майже 5 тижнів перебуваю в San Jose (неподалік San Francisco) в офісі замовників. Нарешті завтра буду летіти додому.
Основний профіль львівської фірми: передача та конвертування медіа-даних, тобто кодування відео-аудіо та їх передача по різних мережах.
Зараз я працюю в Digital Camera відділенні, де займаюсь написанням програми (прошивки) для чіпа замовника: запис та редагування відео та аудіо на фотоапараті. Цей чіп виконує всі внутрішні функції цифрового фотоапарата.
Раніше працював в DVD відділенні, де приймав участь в розробці інтерфейсу користувача для DVD рекордерів. Також трохи займався кодуванням MPEG4.

Колись написав невеличку програму для пошуку вулиць, будинків та телефонів в Коломиї, яка потім розійшлась по місту, як "плітки по селу" :). Два роки назад я повністю переробив цю програму і зараз планую знов віддати її на "растерзанние" коломиян :). Можливо, спершу я її викладу на цьому форумі.
Хотів би взнати думку адмінів на рахунок цього. Чи можна давати прямі посилання на свої розробки на цьому форумі?

P.S. Фірма де я працюю у Львові, посилено шукає талановитих працівників для програмування на C/C++. Якщо когось таке цікавить - прошу звертатись.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2007, 17:55 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
[QUOTE]OV написав:Можливо, спершу я її викладу на цьому форумі. [/QUOTE]Не спіши, добре?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 липня 2007, 19:22 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
А я не хочу на роботу до Польщі


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 00:46 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
[QUOTE]OV написав:[QUOTE]hardmaks написав:Тоді цікаво хто з програмістів над якими проектами працює?[/QUOTE]
На даний час, я працюю в ізраїльско-українській канторі у Львові. Фірма, як і більшість фірм такого типу, займається посередництвом між реальним замовником та програмістами. Тобто, фірма шукає замовлення, а ми його виконуємо у львівському офісі. Часто приходиться їздити до замовників "за високі гори і далекі полонини" та працювати в них. Власне, зараз я вже майже 5 тижнів перебуваю в San Jose (неподалік San Francisco) в офісі замовників. Нарешті завтра буду летіти додому.
Основний профіль львівської фірми: передача та конвертування медіа-даних, тобто кодування відео-аудіо та їх передача по різних мережах.
Зараз я працюю в Digital Camera відділенні, де займаюсь написанням програми (прошивки) для чіпа замовника: запис та редагування відео та аудіо на фотоапараті. Цей чіп виконує всі внутрішні функції цифрового фотоапарата.
Раніше працював в DVD відділенні, де приймав участь в розробці інтерфейсу користувача для DVD рекордерів. Також трохи займався кодуванням MPEG4.

Колись написав невеличку програму для пошуку вулиць, будинків та телефонів в Коломиї, яка потім розійшлась по місту, як "плітки по селу" :). Два роки назад я повністю переробив цю програму і зараз планую знов віддати її на "растерзанние" коломиян :). Можливо, спершу я її викладу на цьому форумі.
Хотів би взнати думку адмінів на рахунок цього. Чи можна давати прямі посилання на свої розробки на цьому форумі?

P.S. Фірма де я працюю у Львові, посилено шукає талановитих працівників для програмування на C/C++. Якщо когось таке цікавить - прошу звертатись.[/QUOTE]

А де у Львові або десь поблище до Коломиї можна навчитися цього всього С/С++ і того всього, що програмісти вміютьш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 02:28 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
romm

A hto tebe tuda wiżme:)). :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 13:23 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]vitluts написав:А де у Львові або десь поблище до Коломиї можна навчитися цього всього С/С++ і того всього, що програмісти вміютьш?[/QUOTE]
У Львові реально, а в Коломиї :D врядлі.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 15:14 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
[QUOTE]hardmaks написав:[QUOTE]vitluts написав:А де у Львові або десь поблище до Коломиї можна навчитися цього всього С/С++ і того всього, що програмісти вміютьш?[/QUOTE]
У Львові реально, а в Коломиї :D врядлі.[/QUOTE]

Я немаю наувазі саме в Коломиї можна і дальше в Франику наприклад бо до Львова трохи далеко тай дорого. Може хто знає якийсь ВУЗ ПТУ Универ де можуть навчити цього :P


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 19:44 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 57
[QUOTE]vitluts написав:А де у Львові або десь поблище до Коломиї можна навчитися цього всього С/С++ і того всього, що програмісти вміютьш?[/QUOTE]

Львів:
Львівська Політехніка (інститути/факультети: комп"ютерні науки, комп"ютерна інженерія, інформаційна безпека, прикладна математика ...).
Університет Франка (прикладна математика ...).
Різні училища та приватні заклади аля Академія "Шаг".

Франківськ:
Нічого конктретного не можу сказати, чув що там був (є) якийсь комп"ютерний факультет в Нафти і Газу.

Коломия:
Є такий навчальний заклад з гарною назвою "Коломийський Комп'ютерний коледж". В мене немає нікого із знайомих хто би там вчився чи викладав, проте буду надітись, що там непоганий рівень освіти. Я вчився у ВПУ-14 де отримав базові знання за спеціальністю оператор ЕОМ, бухгалтер :). Далі - Львівський політех.

В загальному вважається, що найкращу комп'ютерну освіту в Україні, можна отримати в Київському політесі, Хмельницькому Національному Університеті чи Вінницькому Державному Технічому Університеті. Ну і, звичайно, головне дуже хотіти вчитись та вчитись самому, бо наша система освіти, ще далека від міжнародних рівнів :oops: :roll:

P.S. Щоб не відходити від теми розділу, хотів би спитати в п. Wiktoria чи є в Польші робота для програмістів?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 20:11 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
Ja dumaju,szczo je .Treba prosto konkretno wznaty,abo poczytaty ogoloszennia.Napryklad Urząd pracy,ogloszenia,praca. :) :roll:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 35 [ 345 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 35  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB