Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 03:06 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
і це мало б якийсь вплив на перебіг?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 03:35 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
Нічого особистого - правда понад все


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 11:39 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Нічого не скажу про зарплату - то справа інтимна, але можу сказати, що всі іноземці (поляки в тому числі) просто в ауті від того на яку широку ногу українці живуть.
Я живу в Україні вже шість років маючи диплом європейського університету і, повірте, абсолютно не жалкую - у Відні у мене швидше за все ніколи не було б можливості отримувати таку зарплату яку я маю зараз при тому рівні особистої свободи. Україна сьогодні пропонує безліч можливостей - просто треба хотіти їх побачити. А сидіти і скиглити (чим займається більшість українців) - це найпростіший вихід - церез це нас і зневажають. Одна моя знайома журналістка з Лондона сказала: - "У вас нація мазохістів - ви постійно плачете про те як вам погано і самі від того кайф ловите." Тільки ніхто не може зрозуміти де погано я, до речі, за шість років теж цього ще не зрозумів.

[QUOTE]Wiktoria написав:Czastyna z nych nikoly ne powernetsia do domu.... [/QUOTE]
З усіх моїх друзів-студентів на сьогодні всі в Україні і всі без виключення є успішними молодими людьми. Залишаются закордоном або лузери або ті в кого є поважні особистісні причини.

Всі країни проходили через важкі часи - от Польща зараз, наприклад, переживає кризу в сільському господарстві - нема кому огірки і помідори збирати :) Виникає логічне запитання чому з такої процвітаючої еуропейської країни як Польща втік весь робітничий прошарок і вони вимушені зараз просити українців аби ті приїхали допомогли втримати їхню економіку. Найбільше приколює як це робиться, типу: "Та добре вже приїжджайте, дозволяєм вам легально у нас попрацювати" - та вони наших робітників потребують зараз як повітря тільки ж не признаються ніколи.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 14:47 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
Як бачите, паі Вікторіє, я не одинокий в своїх міркуваннях, маєте ще один приклад правди і такі пиклади можна приводити ще і ще, і таких прикладів щоразу ставатиме все більше. Подобається це комусь чи ні - поволі, важко, але Україна підіймається з колін і з кожним роком бажаючих поїхати до Польщі збирати малину, чи займатися прибиранням в Італіїї ставатиме все менше. Більшість наших співгромадян починють розуміти, що годі пускати сльози та соплі - пора закотити рукави і працювати в своїй країні.
Так були такі часи, коли в магазинах на полицях стояв тільки оцет, а робота була тільки в державних сужбовців за смішні гроші, але шановна, ці часи давно минули, і зараз вибір роботи і можливість пристойно заробляти є не тільки для людей з вищою освітою, чи будівельників( з ваших слів).
Висновок про те хто говорить правду, а хто розказує байки є очевидним.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 15:30 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
А ми тії польські огірки-и не збере-е-емо, а ми нашу славну Коломию гей-гей роз-ве-се-ли-мооооо :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 15:41 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
Trymajteś swojeji prawdy,ale ja jakos bilsze wiriu tomu szczo baczu na wlasni oczi.....
Ce duze dobre szczo wy tak chwalyte naszu Ukrajinu,bazaju uspichiw w realizacii wsich planiw.. :wink: :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 15:44 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
Hugo Cikawo skilky kosztuje nawczannia u Widni?Wystarczyt zarplaty,czy ce sprawa intymna. :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 16:26 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
[QUOTE]Wiktoria написав:Hugo Cikawo skilky kosztuje nawczannia u Widni?[/QUOTE]

Вартість семестру навчання у Віденському державному університеті складає 900 Євро - це є скоріше не плата а символічний внесок за користування бібліотекою, доступ до інтернету, 70% знижку на проїзд у громадському транспорті.
Решта витрат залежать від студента - можеш жити у гуртожитку - буде дорого, можна з друзями знімати квартиру - дешевше. Так само з харчуванням.
Попереджуюючи інші можливі запитання хочу сказати, що батьки на мою освіту у Відні грошей мені не давали - я фінансував себе сам (для того щоб виїхати на навчання я спершу заробляв гроші тут аби мати з чого стартанути у Відні). І це цілком реально утримувати себе там на місці за рахунок простих підробітків оскільки в австрійських університетах вільний графік відвідування. Зараз я знаю мінімум двох дітей з Коломиї які пішли моїм шляхом і я думаю, вони також приїдуть працювати сюди - можливо не в Коломию але до України.
До речі стосовно плати за навчання - коли ми платили по 900 євро ті ж поляки не платили нічого оскільки чомусь вважалось, що Україна знаходиться в кращій економічній ситуації ніж Польща.
Просто багато речей ми ускладнюємо не маючи досвіду чи інформації - як приклад, коли я розпочинав свою справу мені всі казали: -"Це не можливо. Це не буде працювати" - все це говорили люди які не мали абсолютно жодного поняття в тій сфері. Зараз перепитують:-"А звідки ти тоді знав?" Наша біда в тому що всі все знають (вам будь-який український двірник може давати рекомендації в галузі нейрохірургії), а от тупо стати до роботи ніхто не хоче.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 35 [ 345 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB