Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2007, 22:54 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]Wiktoria написав:romm Tak zaroblajut na Ukrajini... 1000 grywniw i to ne wsi,a ciny? :?:[/QUOTE]

Ви мабудь не володієте повною інформацією про стан справ на Україні. Робітники будівельних спеціальностей заробляють від 2000грн місячно. Читайте уважно моє попереднє повідомлення. Якщо не брати до уваги пенсіонерів, яким зараз дійсно важко виживати. Людина енергійна, з бажанням працювати зараз може заробляти і в Україні (зокрема в Коломиїї) не менше, ніж Ви можете запропонувати нашим заробітчанам у Польщі.
P.S. За "A hto tebe tuda wiżme" можете не вибачатися


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2007, 15:34 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
ПРОГРАМІСТ---- Які критерії визначення програмісташш? Бо чомусь в наш час, кожен хто ледь вміє поставити Windows або установити якусь програму, вважає себе або хакером або програмістом, тому я і ставлю це запитання. Роз"ясніть плз.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 липня 2007, 22:19 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
romm
A ja i ne dumala wybaczatyś.
U mene brat praciuje na Kirowa ,telefony,internet i zarplata 1000 grywniw.tak szczo ne rozkazujte bajky,pro budiwelnykiw i t.d. :lol: :lol: :!:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 липня 2007, 23:46 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]Wiktoria написав:romm
[color=red]A ja i ne dumala wybaczatyś.[/color]

І зовсім даремно, в цивілізованому супільстві, якщо одна людина повелася некоректно в стосунку до іншої - прийнято вибачатися, але навіщо зважати на такі дрібниці, правда? Це до теми про менталітет, так, між-іншим...

[color=red]U mene brat praciuje na Kirowa ,telefony,internet i zarplata 1000 grywniw.tak szczo ne rozkazujte bajky,pro budiwelnykiw i t.d.[/color] :lol: :lol: :!:[/QUOTE]

Ви мене направду розсмішили. Виявляється, проживаючи в Польщі, Ви краще від мене обізнані з розмірами зарплати в коломийських будівельників, незважючи на те, що характеру моїх професійних занять безпосередньо повязаний з цією сферою і дуже добре знаю про що говорю. Сміх. та й годі. З приводу зарплатні в 1000грн. - все чиста правда, але отримує таку зарплатню лише той, кого вона влаштовує, бо за винятком песіонерів і людей котрі за станом здоровя не можуть багато працювати, кожен хто має бажання заробляти більше зараз в Україні має всі можливості для самореалізаціїї, а якщо при цьому ще й якась освіта та трохи мізків в голові... Є така категорія людей, котрі звикли бідкатися як в нас все зле, а як десь-там добре і коли їм заперечити, що і внас може бути позитив, то в відповідь почуєш:" ...ne rozkazujte bajky...". Перепрошую, але, як відомо: кращих оповідачів байок аніж у рекрутингових фірмах годі й шукати.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 35 [ 345 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB