Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 липня 2007, 22:06 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
[QUOTE]OV написав:[QUOTE]hardmaks написав:Тоді цікаво хто з програмістів над якими проектами працює?[/QUOTE]
На даний час, я працюю в ізраїльско-українській канторі у Львові. Фірма, як і більшість фірм такого типу, займається посередництвом між реальним замовником та програмістами. Тобто, фірма шукає замовлення, а ми його виконуємо у львівському офісі. Часто приходиться їздити до замовників "за високі гори і далекі полонини" та працювати в них. Власне, зараз я вже майже 5 тижнів перебуваю в San Jose (неподалік San Francisco) в офісі замовників. Нарешті завтра буду летіти додому.
Основний профіль львівської фірми: передача та конвертування медіа-даних, тобто кодування відео-аудіо та їх передача по різних мережах.
Зараз я працюю в Digital Camera відділенні, де займаюсь написанням програми (прошивки) для чіпа замовника: запис та редагування відео та аудіо на фотоапараті. Цей чіп виконує всі внутрішні функції цифрового фотоапарата.
Раніше працював в DVD відділенні, де приймав участь в розробці інтерфейсу користувача для DVD рекордерів. Також трохи займався кодуванням MPEG4.

Колись написав невеличку програму для пошуку вулиць, будинків та телефонів в Коломиї, яка потім розійшлась по місту, як "плітки по селу" :). Два роки назад я повністю переробив цю програму і зараз планую знов віддати її на "растерзанние" коломиян :). Можливо, спершу я її викладу на цьому форумі.
Хотів би взнати думку адмінів на рахунок цього. Чи можна давати прямі посилання на свої розробки на цьому форумі?

P.S. Фірма де я працюю у Львові, посилено шукає талановитих працівників для програмування на C/C++. Якщо когось таке цікавить - прошу звертатись.[/QUOTE]

А як що у Львові є робота то чому ти шукаєш собі Польщі і яка у Львові початкова зарплата :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 липня 2007, 16:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Може тут когось зацікавить? Зображення
Цитата:
Для українців замість дозволу – віза з правом роботи Польська Gazeta Wyborcza пише про спрощення процедури отримання візи для громадян України, Росії й Білорусі, що шукають у Польщі заробітку.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 липня 2007, 18:29 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
[QUOTE]OV написав:[QUOTE]vitluts написав:А де у Львові або десь поблище до Коломиї можна навчитися цього всього С/С++ і того всього, що програмісти вміютьш?[/QUOTE]

Львів:
Львівська Політехніка (інститути/факультети: комп"ютерні науки, комп"ютерна інженерія, інформаційна безпека, прикладна математика ...).
Університет Франка (прикладна математика ...).
Різні училища та приватні заклади аля Академія "Шаг".

Франківськ:
Нічого конктретного не можу сказати, чув що там був (є) якийсь комп"ютерний факультет в Нафти і Газу.

Коломия:
Є такий навчальний заклад з гарною назвою "Коломийський Комп'ютерний коледж". В мене немає нікого із знайомих хто би там вчився чи викладав, проте буду надітись, що там непоганий рівень освіти. Я вчився у ВПУ-14 де отримав базові знання за спеціальністю оператор ЕОМ, бухгалтер :). Далі - Львівський політех.

В загальному вважається, що найкращу комп'ютерну освіту в Україні, можна отримати в Київському політесі, Хмельницькому Національному Університеті чи Вінницькому Державному Технічому Університеті. Ну і, звичайно, головне дуже хотіти вчитись та вчитись самому, бо наша система освіти, ще далека від міжнародних рівнів :oops: :roll:

P.S. Щоб не відходити від теми розділу, хотів би спитати в п. Wiktoria чи є в Польші робота для програмістів?[/QUOTE]
а після девято класу можна,у 14 а то мій незнає куди піти


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 липня 2007, 03:12 
Офлайн

З нами з: 20 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 15
чесно говорячи менi мало вiриться шо на польових
роботах можна стiльки заробити я добре знаю
польськi росцiнки не бажаю нiкому ткоi роботи
я сама працюю в варшавi знаю як дурять нашi земляки
люди рiзнi е :wink: [color=green][/color]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 липня 2007, 00:08 
Офлайн

З нами з: 18 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 68
[QUOTE]OV написав:[QUOTE]vitluts написав:А де у Львові або десь поблище до Коломиї можна навчитися цього всього С/С++ і того всього, що програмісти вміютьш?[/QUOTE]

Львів:
Львівська Політехніка (інститути/факультети: комп"ютерні науки, комп"ютерна інженерія, інформаційна безпека, прикладна математика ...).
Університет Франка (прикладна математика ...).
Різні училища та приватні заклади аля Академія "Шаг".

Франківськ:
Нічого конктретного не можу сказати, чув що там був (є) якийсь комп"ютерний факультет в Нафти і Газу.

Коломия:
Є такий навчальний заклад з гарною назвою "Коломийський Комп'ютерний коледж". В мене немає нікого із знайомих хто би там вчився чи викладав, проте буду надітись, що там непоганий рівень освіти. Я вчився у ВПУ-14 де отримав базові знання за спеціальністю оператор ЕОМ, бухгалтер :). Далі - Львівський політех.

В загальному вважається, що найкращу комп'ютерну освіту в Україні, можна отримати в Київському політесі, Хмельницькому Національному Університеті чи Вінницькому Державному Технічому Університеті. Ну і, звичайно, головне дуже хотіти вчитись та вчитись самому, бо наша система освіти, ще далека від міжнародних рівнів :oops: :roll:

P.S. Щоб не відходити від теми розділу, хотів би спитати в п. Wiktoria чи є в Польші робота для програмістів?[/QUOTE]

а у Львів можна після д'евятого


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2007, 02:11 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
OVvitluts
Misto Wroclaw szukaje programistiw.http://www.itkontrakt.pl/ Jakszczo szczos bude nezrozumilo perekladu. :wink: :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2007, 02:13 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
Dokumenty skladaty na adres mailto:rekrutacja@itkontrakt.pl
Bażaju uspihiw. :arrow: :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2007, 02:20 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
http://ogloszenia.pracagazeta.pl/texis/apply? id=469b4a7448b470&lookid=gazetapraca&to=Mk@alnet.pl
tut takoż można podywytys. Wpysaty programiści


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2007, 22:11 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]Wiktoria написав:romm

A hto tebe tuda wiżme:)). :lol:[/QUOTE]

Як зверхньо та зарозуміло...Взяти, мабудь взяли б, і думаю з радою душею(хороші фахівці потрібні всюди), але річ в тім, що живучи в Коломиї заробляю більше, ніж мені могли б заплатити за аналогічний обєм виконнаної роботи польські роботодавці. Мене цілком влаштовує життя, робота і заробіток в Коломиї. Тому й написав, що не хочу на роботу до Польщі, хіба тільки в гості, до друзів. Ненадовго. На мою думку, якби українці працювали з таким же ентузіазмом та енергією, як вони працюють по закордонних заробітках, то могли б заробити значно більше, ніж вони заробляють в тій же Польщі, Чехії, чи Потугаліїї. Потрібна лиш дещиця: проявити дрібку фантазіїї, здорової ініціативи і багато працювати і все налагодиться. а за кордон їздити на відпочинок. Думаю, що пані Вікторія залишиться задоволена моєю відповіддюш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 липня 2007, 22:24 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
romm Tak zaroblajut na Ukrajini... 1000 grywniw i to ne wsi,a ciny? :?:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 35 [ 345 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 35  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB