Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2007, 20:50 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:Частково romm правий. В місті уже з`являється можливість робити і заробляти . А що робити людям в селі? Особливо якщо це село віддалене. От і їдуть на заробітки.
Не варто чесати всіх з вищою освітою під одну гребінку. Все залежить від спеціальності і якості тої освіти. А де може пристойно заробляти молодий спеціаліст навіть маючи пристойну вищу освіту ( а не просто диплом)? А що робити молодим спеціалістам педагогам і медикам?[/QUOTE]
Згоден, що на селі в людей є менше можливостей для заробітку, але зараз їм вже не конче виїжджати на роботу за кодон - багато великих українських міст пропонують дуже щирокий вибір робочих місць, при чому, з зарплатою часто вищою, ніж пропонують нашим збирачам огірків у тій же Польщі.
Стосовно молодих спеціалістів - то і Hugo не відразу пристійно заробляв, а спочатку важко і довго працював,та й я купив свій перший комп за позичені гроші(на виплату), коли ж не було роботи за фахом, рік фарбував вікна у Франківську(з вищою освітою), два роки роки працював у Польщі, але час, наполегливість і робота по 18 годин на добу, як правило приносять свої плоди.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 липня 2007, 19:28 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 47
А шо виза село?! В селі люди працюють і мають більше ніж в Коломиї чи Косові і то навіть без італії! А як чоловік не робит то не буде ніц мати і у Польшчі!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 липня 2007, 18:17 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
борМан
Pryjedniujus do cyh sliw. :arrow: :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 липня 2007, 19:00 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
борМан, що за песимізм?

Середня зарплата найманих працівників в банках, страхових чи нафтових компаніях, ІТ-сектору, комунікацій, реклами, деревообробної, транспортної, оптовоторгівельної галузі в Коломиї дозволяє їм нормально жити і навіть їздити, наприклад, в Чорногорію відпочивати. Я вже не кажу про державних службовців на нових Шкодах чи Тойотах... :D

Середній дохід приблизно двох-трьох тисяч приватних підприємців дозволяє їм розвивати бізнес, утримувати сім'ї і теж купувати непогані нові машинки...

В Польщі бідняків хіба менше? Правда, риторичне запитання?

Коли у мене шось не так, як я райдужно описую, то я кажу "Шо собі зробив - то і маю" :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 липня 2007, 20:46 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
[QUOTE]борМан написав:кількість забезпечених людей зростає і це не може не радувати. Кількість їх недостатня, щоб робити погоду в суспільстві (в коломийському зокрема).[/QUOTE]Так, але їх кількість і "коефіцієнт зростання" цілком достатні, аби надихнути на правильні роздуми і вчинки, а не їхати шукати щастя десь за кордоном.
Ні, я не проти трудової еміграції і сам би з радістю і негайно поїхав, скажімо, в Нову Зеландію чи в якусь нещасну Каліфорнію... але ж не в Польщу :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 липня 2007, 03:24 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 246
борМан
A jaka u was specialnist? :roll:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 35 [ 345 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 35  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB