Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 8 з 16 [ 151 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2010, 21:51 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Анатолiй спасибо за информацию, только это я вам хотела предостеречь, что просто
Цитата:
Анатолій пише:
Без знання апарату і без вміння його обслужити він нормально не буде працювати

может не очень грамотно объясняла, а скорее всего не правилино поняла, но вы и сами все прекрасно понимаете.
Скажу еще одну глупость на последок. В офицыальные представительства можно направить своего человека на обученее, но это правда тоже платно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2010, 21:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Galka пише:
В офицыальные представительства можно направить своего человека на обученее, но это правда тоже платно.


АГА а він за півроку або за рік скаже па-па і піде де інде на іншу роботу. і плакали грошики за навчання :gm:

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2010, 22:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Цитата:
БорМан пише:
АГА а він за півроку або за рік скаже па-па і піде де інде на іншу роботу. і плакали грошики за навчання

Все может быть, я знаю ребят, да их отправляли они получали сертификаты, правда они были не новички в этом, а просто на новые модели, многие уже в той фирме не работают :) ты прав.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2010, 22:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
За навчання не знаю. Не цікавився. Galka, дякую за застереження. Але рекламний бізнес сам по собі такий - стаєш на граблі (і знаєш, що стаєш), а потім стараєшся голову краще примостити. Беремо апарат, бо він потрібен і є пару цікавих задумок. А те, що з ним працювати - серйозна і відповідальна справа я кажу одразу, і тому до працівника є достатньо серйозні вимоги.

Тема все ще актуальна. Координати не змінились.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2010, 22:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Анатолiй, только не обижайтесь, на еще одну мою глупость.
Если что-то случится, прежде чем влесть во "внутренности" принтера, то есть много форумов, где можно получить квалифицированный ответ.
Поспрашиваю у ребят наших, если они у них есть, то скину вам в приват, как говорится - чтоб было, но лучше чтоб никогда не понадобилось.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 лютого 2010, 23:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
Galka, ви себе недооцінюєте. Нічого нерозумного у ваших повідомленнях я не бачу.
Я кілька років цікавлюсь широкоформатними принтерами. Звичайно, що є певні напрацювання та теоретичний досвід в цьому напрямку. Звичайно, що є і знайомства. Сподіваюсь, як прийде час, вдасться отримувати кваліфіковану допомогу. Якщо ж ви надішлете ще кілька ресурсів - буду вдячний.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2010, 00:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Анатолiй, у меня ерунда какая-то, я не могу вам в приват написать.
К сожалению я вам врядли помогу.
Постараюсь передать слова человека у которого спрашивала.
Форумов где общаются по плотерам, он незнает, но если надо говорит, можно поискать.
Летит чаще всего головка, но как правило от того, что используют не оригинальные чернила-это главное.
Как говорят у всего свой срок. У мастеров есть хорошая поговорка "читайте монуал"
Пообщаться больше вам надо с дизайнерами, в основном плотерами они пользуются, и понятное дело есть уже опыт.
Думаю, что ничего нового я вам не сказала, вы и сами это всё уже знаете.
Удачи вам.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2010, 01:42 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
БорМан пише:
АГА а він за півроку або за рік скаже па-па і піде де інде на іншу роботу. і плакали грошики за навчання
мдя... мішшн інпосібл...

Є така штука, називаєсі "Угода" (щось на кшалт додаткової угоди на мобільни зв'язок.
Та хоча б пригадати, як колись підприємства відправляли на навчання до ВУЗів випускників ПТУ: 5-ть років сплачували їм підвищену стипендію. Але мала місце угода і "х.й с'...ешся" - мус повертатися до "рідних пенатів" і відпрацьовувати.

Завдяки поширенню таких поглядів на проблему як описав БорМан - в Коломиї так просто знайти спеціаліста.
Професіонала - ще в раз легше. А серед експертів - не пропхаєшся у базарний день.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2010, 02:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Є така штука, називаєсі "Угода" (щось на кшалт додаткової угоди на мобільни зв'язок.


Та бувають такі речі... Дуже багато факторів там треба взяти до уваги аби охопити всі можливі аспекти починаючи від курсу доляра до впливу фаз місяця на розумові здібності ідивида :D

мож і простіше - давати таку зарплату аби тотой індивид навіть думати забув про якусь инчу роботу :D

на практиці має місце щось середнє :gm:

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 лютого 2010, 02:32 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Цитата:
БорМан пише:
на практиці має місце щось середнє

-практика каже шо незамінимих людей нема особливо чим більше безробіття,
-друга практика каже шо кого небудь лиш би шось хоть якось робив за копійки бо для сельськой мєсності сойде
-третя практика каже шо, як платити такі бабки коли хата недобувана ше, а ше басейник би тре ну і на помідри конче
-четверта практика каже шо ти сі розумієш, я ґазда і мені має бути так...
одним словом практик богацько ісконно українських


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 8 з 16 [ 151 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB