Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ] 



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Робота в інтернеті
 Повідомлення Додано: 14 серпня 2015, 19:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 серпня 2015, 17:03
Повідомлення: 1
Прізвище, Ім’я: Сергій Немов
РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті

Ця система настравді працює і приносить гарну матеріальну користь. Але давайте попорядку.
Люди хочуть працювати в затишній обстановці, вдома - ось чому вони відгукуються на оголошення. Найсумніше полягає в тому, що вони й справді ГОТОВІ ПРАЦЮВАТИ, але роботу їм ніколи не надають, оскільки подібних "роботодавців" хвилює лише поповнення їх особистого рахунку. ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ: НЕ існує справжніх вакансій "складача тексту" і "співробітників по обробці електронної пошти". Не будьте обдуреними! У цьому випадку Ви не будете жертвою недобросовісних "роботодавців", так як ця робота аж ніяк не міфічна, а заробіток залежить тільки від Ваших зусиль. Це - дійсно РЕАЛЬНИЙ заробіток в Інтернеті. Дочитайте до кінця дану статтю, приділіть всього кілька хвилин, ВИ НІЧОГО НЕ ВТРАТИТЕ, читання ще нікому не зашкодило! Я Вас запевняю, ваше матеріальне становище різко покращиться, ЯКЩО ТІЛЬКИ ВИ ЦЬОГО ЗАХОЧЕТЕ ! Я пропоную Вам річ, до якої й сам ставився спочатку скептично. Але на відміну від багатьох подібних пропозицій - ЦЕ ДІЙСНО ПРАЦЮЄ.
Розумію, з якою недовірою Ви це читаєте - але прошу, дочитайте статтю до кінця. ЧИТАЮЧИ ЦЕ, ВИ МОЖЕТЕ ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ, як я змінила СВОЄ! Натрапив я на це оголошення абсолютно випадково, коли шукав роботу для додаткового заробітку, знайшовши статтю, в якій говорилося, що МОЖНА ЗРОБИТИ ПАРУ ТИСЯЧ ДОЛАРІВ, ЗА ПАРУ ТИЖНІВ ПРИ ВКЛАДЕННІ ВСЬОГО 21 ГРИВНЮ. Я подумав, що це має бути черговий фішкою для лохів, але вирішив все-таки дочитати до кінця і дізнатися, що за фігню мені пропонують... Далі там говорилося, що треба послати по 3 гривні на 7 Internet-гаманців системи «WebMoney», які нижче перераховані. Потім викреслити перший гаманець зі списку, тим самим, змістивши список на один рядок вгору. В результаті чого сьома рядок звільняється, куди Ви вписуєте номер свого Internet-гаманця. Потім Ви закидаєте дане повідомлення, але вже з ВАШИМИ ДАНИМИ на сьомому рядку, на 100 різних форумів - НІЯКИХ ХИТРОЩІВ! Ну я поміркував і подумав, що в принципі НІЧОГО НЕ ВТРАЧАЮ - крім 21 гривні, гроші невеликі, ЗАТЕ В МЕНЕ З'ЯВЛЯЄТЬСЯ ШАНС! ЗАРОБИТИ. І цей шанс КОШТУЄ ЦЮ НЕВЕЛИКУ суму, яку я ,звичайно ж, можу собі дозволити. І я вирішив спробувати. Встановив WebMoney Keeper Classic http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe і створив собі Інтернет-гаманець, перерахував всім учасникам акції по 3 гривні і почав розсилати ці оголошення на різних форумах і дошках оголошень. Протягом 4-х днів я зареєструвався на більш ніж 60 бізнес форумах і безкоштовних дошках оголошень. Минув тиждень, заглянув у свій Інтернет гаманець, і вгадайте ЩО! Надходжень ніяких немає, взагалі ! А різні учасники пишуть, що за тиждень заробили хто по 100, хто по 300 у.о... Пиши пропало, подумав я, потрапив у черговий лохотрон, бажаючи заробити за пару тижнів тисячі доларів, наївний. Ну і кинув це заняття, так і не дослав своє оголошення до 100 форумів. Ще через тиждень (заради цікавості) заглянув у свій Інтернет гаманець. Дивлюся, усього одне надходження - 3 гривні. Так, думаю, справа не варта уваги, випадковість. Ще через 2 тижні я все-таки знову відкрив свій Інтернет гаманець, а в ньому вже близько 800 гривень. Звідки? Незрозуміла картина, але однаково за 1 місяць 800 гривень. Це дуже мало, як пишуть попередні учасники - вони за 1 місяць заробили 8000-9000 гривень І раптом, після 1 місяця почалося найцікавіше: на мій гаманець стали приходити гроші КОЖЕН ДЕНЬ, ще через 2 тижні на моєму рахунку вже було більше 8000 гривень. Після цього я відправив свої оголошення ще більш ніж на 150 форумів. РЕЗУЛЬТАТ БУВ ОЩЕЛОМЛЯЮЩИЙ. По закінченні всього 2,5 місяців, я заробив трохи більше 25000 грив. І гроші йдуть щодня. Кожні кілька хвилин на мій рахунок в середньому надходить хв. по 10 гривень. І це все тільки за ціну в 21 гривню!!! Я був у дуже поганому економічному становищі і довго не міг знайти собі підходящу роботу, до того, як натрапив на цю статтю. Я не повірив, що це працює, поки не почав одержувати перекази з усієї країни... Я купила собі все, у чому мала потребу... І це дуже до речі, погодьтеся!? Моя робота тепер - це щодня по 2-3 години в 24.09.14 Інтернеті і ВСЕ. Тепер, я розповім Вам, як це працює, і найголовніше чому. Я Вам обіцяю, що якщо ви будете, У ТОЧНОСТІ, дотримуватися все нижче перераховані інструкції, то ви почнете одержувати НАБАГАТО БІЛЬШЕ ГРОШЕЙ, ніж Ви думали. Погодьтеся, це просто! І ЦЕ АБСОЛЮТНО ЛЕГАЛЬНО. І ВАШ ВНЕСОК СКЛАВ ВСЬОГО 21 гривню... ЦЕ НЕ ОБМАН І ПРИ ЦЬОМУ ВИ НІЧИМ НЕ РИЗИКУЄТЕ. ЦЕ ПРАЦЮЄ! УВАГА! ПРОЧИТАЙТЕ ЦЕ КІЛЬКА РАЗІВ! Додержуйтеся інструкцій у ТОЧНОСТІ і ви залишитеся задоволені.!
ОСЬ ТІ САМІ 3 КРОКИ ДО УСПІХУ: 1. Зареєструйтеся в системі WEBMONEY, яка знаходиться за адресою http://www.webmoney.ru Гарненько ознайомтеся з даною системою, як вона працює. Далі встановіть WebMoney Keeper Classic http://download.webmoney.ru/wmk_ru.exe і створіть собі Інтернет-гаманець WMU-UAN і покладіть на свій рахунок 25гривен, (21 гривня для перекладу по 3 гривні на 7 запропонованих інтернет гаманців і кілька копійок - це комісія, за кожний переказ система знімає 0,8%, чесно кажучи я поклав 30грн, але стільки ненадо.) Як це можна зробити? Всі способи описані за адресою http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/., особисто я поповнив рахунок у найближчому пункті поповнення. Вибирайте той, який найбільш зручний для вас - і дійте! 2. Необхідно перевести по 3 гривні (0,8 % комісія за переказ) на 7 зазначених нижче Webmoney гаманців. Переклад здійснюється з вашого гаманця з програми WebMoney Keeper Classic. (Меню-Передати WebMoney... у вікні написати кому, вказати суму 3 гривні, Важливо! При кожному відправленні вказуйте в полі «Примітка платежу» наступну фразу: «Внесіть мене в список Webmoney-гаманців». Щоб отримувати дохід, необхідно відправити на кожен з цих 7 гаманців по 3 гривні, інакше ви просто не будете включені в систему мережними модераторами Webmoney-гаманців і не зможете обналічити дохід. Отже, відправте по 3 гривні на кожен з наступних гаманців:
1. U261929876568
2. U411442522002
3. U137849349009
4. U895275547810
5. U390844548017
6. U123559417817
7. U503837011584
ПОВТОРЮЮ: щоб одержувати дохід необхідно відправити НА КОЖЕН з цих 7 гаманців по 3 гривні - інакше мережними модераторами webmoney гаманців ви просто не будете включені в систему і не зможете обналічити дохід. Тепер УВАГА! Після того, як Ви виконали КРОК 2, скопіюйте до себе на комп'ютер весь цей текст від початку і до кінця. У скопійованій статті видаліть зі списку гаманців ПЕРШИЙ (ВЕРХНІЙ) гаманець і перемістіть 2-ий гаманець на місце 1-го, який Ви стерли, 3-ий - на місце 2-го, 4-ий - на місце 3-го, 5-ий - на місце 4-го, 6-ий - на місце 5-го і 7-ий - на місце 6-го! А в 7-ій номер, який виявився порожнім, ВПИШІТЬ НОМЕР Вашого ГАМАНЦЯ. 3. Розмістіть цю статтю (або оголошення з посиланням на сторінку, яку ви без праці можете зробити на одному з безкоштовних сайтів, наприклад, http//www.narod.ru, (якщо ви незнаете як створити сторінку, напишіть мені і я вам допоможу), посилання на сторінку розміщуйте на форумах але НЕ МЕНШ, НІЖ на 50-100 ФОРУМАХ і НОВИННИХ СТРІЧКАХ (News Groups). ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ - ЧИМ БІЛЬШЕ Ви розмістите, ТИМ ВИЩИМ БУДЕ ВАШ ДОХІД. І цей дохід буде ПРЯМО ЗАЛЕЖАТИ ВІД ВАС. Розміщення цієї статті на 200 форумах, навіть на самих відвідуваних, ГАРАНТУЄ Вам дохід 25000 гривень - ЦЕ МІНІМУМ! протягом 2,5 місяців! БІЛЬШЕ РОЗМІЩЕНЬ - БІЛЬШИЙ ДОХІД (при тому в ГЕОМЕТРИЧНІЙ ПРОГРЕСІЇ). ОТЖЕ - КОЛИ ВИ ДОСЯГНЕТЕ ПЕРШОЇ ПОЗИЦІЇ У СПИСКУ, ВИ БУДЕТЕ МАТИ ТИСЯЧІ ДОЛАРІВ ПРОСТО ЯК ТВОРЕЦЬ СПИСКУ! ЦЕ ВАРТО всього 21 гривня. не велика сума в наш час і ГОЛОВНЕ - ЦЕ ПРАЦЮЄ! І ЦЕ ПРОСТО ЗДОРОВО! Займіться цим зараз - не відкладаючи на завтра....! ЧАС - ГРОШІ! Але попрацювати все ж доведеться. Необхідно зацікавити людей. Для цього необхідно скористатися розсилкою, розміщенням оголошень на спеціалізованих сайтах про пошуках роботи, форумах, дошках оголошень. Удачі Вам! Вона вже дійсно поруч! Дійте! Погано живуть ті, які все життя лише збираються жити! ДАВАЙТЕ РИЗИКНЕМО! АДЖЕ ВИ НІЧОГО НЕ ВТРАЧАЄТЕ!
З повагою, Сергій.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Робота в інтернеті
 Повідомлення Додано: 19 лютого 2016, 14:16 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
Лохотрон і баблозбірник, не ведіться, якщо є бажаючі дійсно заробити в інтернеті, напишіть в приват, поділюся посиланнями на сайти, на котрих направду можна заробляти.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 1 [ 2 повідомлень ] 




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB