Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 1 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 02:14 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
Може порадите як здурити Форекс? А може розкажете на які граблі не треба ставати...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 13:59 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
явшоці. Ти бізнесом в інтернеті зайнявся? І шо Форекс каже? :shock:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 15:41 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Бодя написав:Може порадите як здурити Форекс? А може розкажете на які граблі не треба ставати...[/QUOTE]
Форекс здурити не можливо, він не передбачений, це ринок який не залежить від нас, а за рахунок граблів, то напевно без цього не можливо, ні один трейдер в світі, зразу не став успішним, всі пройшли через ставання на граблі, без цього не можливо, і не варто сподіватися і тішити себе тим що відкрившись на форексі буде все йти як по маслу. І ще одна помилка начинаючих трейдерів які переходять з демо на реал, вони на демо заробляли і думають ось я зараз відкриюсь на реалі і теж буду заробляти (ЦЕ ВІД ЛУКАВОГО) мушу сказати це абсолютно два різних ринка на реалі важче, навіть тому що думаеш ти по іншому ніж на демо. Ось це напевно самі більші граблі на які не слід ставати. А решта залежить від твого розуму, ну ще інколи індюки помагоють :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 21:32 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
[QUOTE]pent@gon написав:явшоці. Ти бізнесом в інтернеті зайнявся? І шо Форекс каже? [/QUOTE]
то покажи де і як можна в рідній державі без ВОЛОСАТОЇ ЛАПш, татових міліонів, маминих італій і тд... чесно заробити гросів тошечки... А шо форекс, він був є і буде... в ДМБ (кіно таке)
- Ты суслика видиш?
- Нет...
- ш я не вижу, а он есть!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 липня 2007, 21:43 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
hardmaks
а конкретніше мона? недавно був конкурс і там чувак з Франика за місяць з 100 зробив або 500 або 700... значить мона, лиш нюанси декотрі треба... і мені цікаво чи хтось з коломийських займається цим, не на демо, звичайно. мова не іде про суму на рахунку а про методи, податкову ...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 липня 2007, 08:41 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 43
Без економічної чи фінансової освіти я би в такево не пхався... Краще вже плитку класти - спокійніще на душі :P


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 липня 2007, 16:38 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 2290
Звідки: Коломия
[QUOTE]SerWoos! написав:Краще вже плитку класти - спокійніще на душі [/QUOTE]
плиточників стіко вже шо плитки не стає і кожен краще кладе за іншого.
Хто не ризикує, то і шампані не є... податки не збираю!!!! :) на інших форумах обмінюються прогнозами, стратегіями і всякою всячиною (гуртом легше батька бити) а бабла на форексі стане вім... конкуренцію Соросу і Найману складати не збираюся...писати мона і приватно... овіту треба коли плануєш на місяці і роки, а впродовж дня не конче, так ми си здає...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 липня 2007, 14:25 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Бодя написав:недавно був конкурс і там чувак з Франика за місяць з 100 зробив або 500 або 700... значить мона[/QUOTE]
Конкурси!!!! вони дають демо рахунок а на дема як я писав набагато легше, я теж на одному з конкурсів з 200 до 890 за тиждень, це не показник звісно ж.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 липня 2007, 14:29 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Бодя написав:чи хтось з коломийських займається цим,[/QUOTE]
Є два мена, правда я їх не знаю, вони уже більше року цим займаються один здаеться спригнув зливши все депо, а другий не знаю, кажуть що зірвав кущ і теж спригнув, а може перейшов в інший ДЦ, коротче не знаю, але є лиш не багато.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 липня 2007, 14:35 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]Бодя написав:Хто не ризикує, то і шампані не є... податки не збираю!!!! [/QUOTE]
Бодя!! ризик це і є граблі на які не треба ставати, хоч ризикувати краще в казіно принаймі менши бабла просадиш :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 11 [ 102 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB