Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі




 Сторінка 81 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2009, 15:57 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
SPY пише:
ого... називається лине моя душа в Коломию... і то шось довго лине...

Так вона не перестає линути, але у Львові потрібно буде трішки посидіти, справи деякі маю... :gm:

Цитата:
SPY пише:
ти не забудь запастись парою літрів скромності, вже якось перевезеш її через границю... ми тут усі скромні

Ну, скромність я постараюсь не забути, але чи довизу я оту скромність оце вже друге запитання - скромність, вона ж така дивна речовина, якщо вона є то - її зразу вже і нема: парадакос і магія.... :shock: :D

Вразі чого щос тай придумаємсссс...... |bv


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2009, 19:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 141
Цитата:
SPY пише:

Нагадати комусь, як хтось си хтів оженити свого друга? Огій...


мій друг просто намікав мені, що йому дуже скушно в Києві і він хотів би подружку якусь, щоб вони там погуляли, вихідні разом проводили, просто... і я подумала, що було б прикольно якщо б я знайшла такого друга йому щоб його там підтримував своїм товаришуванням. Але я його ніяк не женила.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 31 травня 2009, 21:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Ну, скромність я постараюсь не забути, але чи довизу я оту скромність оце вже друге запитання - скромність, вона ж така дивна речовина, якщо вона є то - її зразу вже і нема: парадакос і магія....

маг ти наш - не всю магію потрать, бо поки до нас, Гаррі Поттер, ти наш доїдеш - вже не буде кому магією займатись...
будеш займатись відновленням свого чаклунського здоровя і мани... :D :D :D

Цитата:
Магніт * пише:
Але я його ніяк не женила.

ок, зводила :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 03:57 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
SPY пише:
маг ти наш - не всю магію потрать, бо поки до нас, Гаррі Поттер, ти наш доїдеш - вже не буде кому магією займатись...
будеш займатись відновленням свого чаклунського здоровя і мани...

...ну ХП в мене ще багацько, тай ви я думаю не ламери, і в "алковорд" і "спіртокрафт" не переший день напевно граєтесь - експіріунса у вас там відей кілотоннами, тай ти я видів трохи незадоволений що на форумівки мало народу приходить які в ці гейми рубається, такщо будем підоймати трохи юзерів цего хфоруму на "ріалбатл"... :az: :D :ck: :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 червня 2009, 08:32 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
...ну ХП в мене ще багацько, тай ви я думаю не ламери, і в "алковорд" і "спіртокрафт" не переший день напевно граєтесь - експіріунса у вас там відей кілотоннами, тай ти я видів трохи незадоволений що на форумівки мало народу приходить які в ці гейми рубається, такщо будем підоймати трохи юзерів цего хфоруму на "ріалбатл"...


О на кінець мудра розмова, а то тут no-action без елементів rpg, коли вже хоч бери та пиши в консолі drink_10-40* alone, бо нема з форуму напарників, що можуть прикрити тил при counter-attack...
Я так розумію народ на форумівках і близько не думає качатись, щоб піднімати level. Хоча як була Христя, вона нам живо проводила briefing з детальною інтсрукцією та вказівками, як треба себе вести. Тепер вона навіть не connected to forumivka. Так що давай бистріше Go! Go! Go! в Коломию. Будем the bomb to be compleate з усіма витікающими :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 червня 2009, 15:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 141
Цитата:
SPY пише:

О на кінець мудра розмова


оОоОоОоОО так, у вас справді мудра розмова :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 травня 2011, 14:30 
Офлайн

З нами з: 14 травня 2011, 11:37
Повідомлення: 22
Прізвище, Ім’я: Богдан Игорович
Привіт Зараз живу біля Рівного (край сфагнуму і росички)ги-ги


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 травня 2011, 15:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
привіт! а це шо:
Bohdan_g написав:
край сфагнуму і росички

:?


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 травня 2011, 17:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
привіт! а це шо:
Bohdan_g написав:
край сфагнуму і росички

:?

е-е-е-е, це наш новий друг так полісся піарить)) так як ми піаримся писанковий край, так він піариться з точки зору ботаніки :D

Лекція з ботаніки, наш інформаційний партнер - ВІКІпедія!

Цитата:
Роси́чка (Drosera L.) — рід багаторічних болотяних комахоїдних рослин з родини росичкових. На листках, зібраних в прикореневу розетку, знаходяться залозисті волоски, до яких прилипають дрібні комахи. Потім листок згинається таким чином, що численні сусідні волоски огортають жертву та поступово перетравлюють її. До флори України належать лише три види, поширені переважно на мохових болотах Полісся: Росичка круглолиста (D. rotundifollia L.), Росичка англійська (D. anglica Huds.) і Росичка середня (D. intermedia Hayne). Два останні види занесені до Червоної книги України й мають категорію ІІ (вразливі).

[url]http://uk.wikipedia.org/wiki/Росичка[/url]

Цитата:
Сфагнум — рід сфагнових, або торф'яних (білих), мохів (Sphagnidae), який включає 320 видів.Зміст [сховати]

Гаметофіт сфагнума являє собою відносно велику рослину білувато-зеленого, бурого або червоного кольору, м'яку на дотик. Стебла прямостоячі з численними пучками бічних гілочок, які з'єднують сусідні стебла у більш-менш щільні дерновинки або подушечки. На верхівці стебла гілочки зібрані у головку. Стебло росте верхівкою й поступово відмирає знизу. Будова його нескладна. Зовні воно вкрите безбарвною шкіркою гіалодермою, клітини якої виконують водозапасну функцію. Вони великі, мертві, стінки їх мають круглі отвори, якими сусідні клітини сполучаються між собою та із зовнішнім середовищем. Під гіалодермою міститься склеродерма, що виконує механічну функцію. Серцевина складається з тонкостінних паренхімних клітин, що виконують провідну та запасаючу функції. Доросла рослина ризоїдів не має.

Листки сфагнума складаються з двох типів клітин — вузьких живих хлорофілоносних та широких мертвих водоносних (гіалінових) клітин. Через пори гіалінових клітин листків та стебла, вода легко передається від однієї частини рослини до іншої. Це пояснює чудову здатність сфагнума швидко й у великій кількості вбирати воду. При випаровувані води гіалінові клітини заповнюються повітрям, тому сухі рослини набувають білуватого відтінку. Мікроскопічні особливості будови листків мають важливе значення для визначення видів сфагнума.

[url]http://uk.wikipedia.org/wiki/Сфагнум[/url]

і то і інше є масово на Поліссі (Рівне), от наш новий знайомий так остроумно пропіарив свій край, ехр дошло? :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Повідомлення Додано: 15 травня 2011, 17:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
ехр дошло? :D
тепер, так... :)


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 81 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 78, 79, 80, 81, 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB