Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі




 Сторінка 2 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2007, 10:20 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 57
В моєму паспорті написано, що звуть мене Олександр. Проте, з пелюшок і до тепер всі називають мене Олесь (не Олесь і не дай Боже Саша чи Олєсь :) ).
Спочатку я народився, потім троха походив пішки під стіл та й пішов в славну Школу №5, яку, за сімейними обставинами, змушений був змінити на Школу №4. Далі сі вчив у файному ВПУ-14.
Потім був "Львівський політех" де я познайомився з чудовою дівчинкою, яка зараз є моєю коханою дружиною та, по-сумісництву, матір'ю нашого синочка.
Працюю програмістом, за іронією долі, з євреями (в хорошому розумінні цього визначення :) ).

Зараз, я без постійного міста проживання, переважно живу у Львові де й працюю. В Коломиї буваю рідко, але мітко. Інколи їжджу у далекі і тривалі відрядження де пізнаю "мір іной".

Користуючись моментом (чи "Моментом") передаю привіт всім тим з ким колись довелось зустрітись!

Коломияни всіх країв, єднаймося!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 30 червня 2007, 21:45 
Офлайн

З нами з: 27 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 170
Звідки: Коломия
Цитата:
pent@gon написав:
Ой-йой! Вибачте, я грішним ділом думав, що rus_ - то рускій, а то - Руслан?
Як там "мама"? Море тепле?
Нічого страшного, Ти вже не перший хто так спочатку подумав, царство їм небесне!!!! :D :D :D "Мама" нормально дякую!!! Море тепле, так що мона їхати на відпочинок!!!
Цитата:
борМан написав:
Учишся?

Так навчаюся в місті - герої Одеса!!!

_________________
http://rus-kolomiya.livejournal.com/


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 липня 2007, 02:55 
Офлайн

З нами з: 30 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 1
А буде дуже важко, висилайте гроші! 8)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 липня 2007, 05:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Привіт я Ткачук Остап. Вчився в коломийській ґімназії ім. М. Грушевського, в так званій "желєзці" займався боксом 3 роки, потім поїхав на науку до Львівскої політехніки, зараз працюю в сфері ІТ, живу у Львові, знімаю квартиру, де-не-де даю під хвіст москалям (на рахунку троє, один хтів спічькі аби прикурити, другий дєсять капеєк на сігарєтку не ставало, третій казав, що пам"ятник Степану Бандері у Львові то фашизм). Люблю Коломию і мудрих людей!!!

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 01 липня 2007, 11:05 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
Mene zvatu Vasyl. Ya naroduvcya v Kolomuyi. Cpo4atku v4uvcya v wkoli #2 a potim poctupuv v gimnaziyu. Piclya zakin4ennya 6 gimnaziynogo pereixav v Ameruku. Zhuttya tut zovcim inwe, daleko ne take vecele. Lyudu tut zovcim inwi, bagato z nux duzhe ckupi, ocobuvo evrei(zhudu), yix tut duzhe bagato, ocobluvo z peycamu. Xo4u vuv4utucya, zarobutu growei, pobuduvatu v Kolomuyi xatu ta vidkrutu cviy biznes (uzhe navit' ye dekil'ka idey). Mozhluvo koluc' ce moye bazhannya pereyde ale nadiyusya wo ni. Rosiyanu i bilorusu (ti yakux ya znayu) ukrainciv ne duzhe lyublyzt', ale u nac v wkoli ye dekil'ka xlopciv z Zaxidnoyi Ukrainu kotri xot' troxu vidctotyuyut' 4ect' krainu.

Lyublyu Kolomuyu! Vcim kolomuyanam naykraw4i pobazhannya z USA! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 10:13 
Офлайн

З нами з: 29 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 46
to Borman: Bil'wict' ctarwux lyudey cyudu yidut' wob zarobutu growei, pobuduvatu cobi abo dityam xatu. Piclya c'ogo vonu we zaroblyayut' troxu growei ta yidut' cobi nazad na Ukrainu viku dozhuvatu.

Ya ocobucto znayu xlopcya z Delyatuna kotruy z 4acom xo4e takog tudu povernutucya xo4a vin na nactupnuy rik til'ku yde do koledgu.

Ya y cam xo4u nazad povernutuc' ale povernutuc' u normal'nu krainu, de mozhna znaytu robotu, normal'no zaroblyatu ta normal'no zhutu.

A tut lyudu pracyyut' zranku do no4i, pruxodyat' dodomu. yidyat' i wvudko lyagayut' cpatu. Mayge niyakogo riznomanittya. A u nac pic'lya robotu mozhna we i v kafe cxodutu i puvka poputu abo prosto pogulyatu.

Na raxunok riznuci u rivni zhuttya ya ztoboyu ne zgiden, tut prozhutu nabagato legwe i robotu teg znaytu legwe. Kolu u nac bude sformovano ceredniy klas ottodi i mozhna bude govorutu pro te wo riznucya rozmuvaet'cya.

Puwu wo pro ce dumaew.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 12:17 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Цитата:
kolomuyanun написав:
A tut lyudu pracyyut' zranku do no4i, pruxodyat' dodomu. yidyat' i wvudko lyagayut' cpatu. Mayge niyakogo riznomanittya.

Був я в штатах, там теж після роботи можна і пивко попити, і в більярд пограти, і на рибалку поїхати :D Все так само як у нас.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 липня 2007, 15:20 
Офлайн

З нами з: 27 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 101
Давайте оставлять свои адреса реальные здесь-мой например ул.Палия 28,


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 82 [ 811 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB