Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі




 Сторінка 1 з 5 [ 49 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 лютого 2009, 16:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Хлопці! Відома львівська аферистка Віта Бревіс зробила крутий наїзд на всіх чоловіків України. Проте, читайте самі:

Кохайтеся, чорнобриві, та не знати з ким...

Надворі- лютий, а отже, незабаром до нас- через тисячі літ - завітає свя¬тий Валентин, а десь на дні наших сердець заплете дивну казку лю¬бов і змусить, як то кажуть, напи¬тись голосу твого, того закоханого струму, тієї радості і суму... Одне слово, поговоримо про велику ди¬вовижність, тобто про кохання.
Стосовно України дивовижність ця полягає, зокрема, в тому, що, незважаючи на весь історичний та особистий досвід, українки й далі закохуються в українців, а декотрі навіть заміж за них виходять. Ні для кого не секрет: мати українку за дружину мріють найуспішніші чоловіки найуспішніших .країн сві¬ту. Тоді як українець у ролі чолові¬ка жодній француженці, голландці чи шведці не насниться й у най¬страшнішому сні (одній американ¬ці, правда, наснився, але сьогодні про політику ні слова). Бо навіщо їм чоловік, який єдине, що вміє,- це пити, бити і нарікати на жит¬тя. Крім того, як доводять польові дослідження з українського сексу, займатися коханням з українцем
- це споконвіку «лямур де труа»: поки він там збереться посопіти над вами, його самого вже встигає осідлати як не татарин, то німець, як не німець, то москаль.
Звісно, бувають винятки. Напри¬клад, Андрій Бондар. Я люблю Ан¬дрія Бондаря. Як поета. Бо як поет Андрій Бондар сказав нарешті не¬вмируще слово правди про україн¬ських чоловіків. Чи слово невми¬рущої правди? Коротше, те, що сказав Андрій Бондар, видається мені невмирущою характеристи¬кою наших вмирущих чоловіків:
чоловіки моєї країни
не мутанти і не збоченці
це продукти вторинної переробки
амінокислот
це все що зосталося нації
яка любить і цінує своїх героїв
котигорошків та юнаків
зі щелепами як у пітбулів...

чоловіки моєї країни
сякаються просто в руку
бо рука найзручніший орган
для такої важливої справи
бо інших важливих спра
в вони зазвичай не мають
чоловіки моєї країн
и не роблять жодних зусиль
бо зусилля псують печінку
і погано пахнуть із рота
та хіба ж вони народились
для якихось зусиль...

Чоловіки моєї країни, ясна річ, заперечать мені, мовляв, вірші - це лише вірші, і не можна вірити всі¬ляким гіперболам, бо в житті все не так, як у поезії, тощо. Згідна: в житті все не так, в житті чоловіки моєї країни примудряються мати зіпсовану печінку і поганий за¬пах із рота, навіть не докладаючи жодних
зусиль. Натомість зусиль доклала я - і провела невеличке соціологічне опитування. А саме: кільком десяткам подруг і знайо¬мих різного віку та рівня освіти я запропонувала без роздумів назвати одну рису, яку вони на цю мить вважають «диференційною ознакою» українського чоловіка.
Поскладавши ці ознаки докупи, я дістала хай не суто науковий, але психологічно цікавий резуль¬тат. Отже (подаю за порядком над¬ходження відповідей), український чоловік - «лінивий, безініціатив¬ний, безвідповідальний, боягуз, невихований, малоосвічений, на¬хабний, хамовитий, пихатий, его¬центричний,
слабкий, нерішучий, неохайний , з неадекватною самооцінкою, негнучкий фалоцентрист,
боїться всього нового, не любить вчитися, з низьким рівнем сексуальної культури, соціально пасивний, фізично занедбаний, з низьким рівнем IQ, естетично не¬дорозвинений, без культурних по¬треб, з поганим смаком, з транс¬формованим у зневагу почуттям меншовартості стосовно успішних жінок, з недостатнім почуттям гу¬мору, заздрісний, безапеляційний, конформіст, з немитою головою і нечищеними черевиками, не знає, що таке дезодорант».
Щодо мене особисто, то фалоцентризм я схильна чоловікам ви¬бачити. По-перше, це зовсім не ексклюзивне українське явище, а загальносвітове. Відповідно - по-друге - проти природи не попреш. А вона, природа, облаштувала центр чоловічої композиції так, що тільки дурному Фройду могло спасти на думку, ніби чомусь та¬кому можна позаздрити. Ні, ви, ді¬вчата, серйозно спробуйте лише уявити собі: прокидаєтеся ви вран¬ці і напівсонно чапаєте до лазнички; знімаєте халат, повертаєтеся ненароком до великого дзеркала - і раптом бачите... А вони ж із цим і на війну ходять, і на 110 метрів з бар'єрами бігають. От якби нам та з таким приспосібленням довело¬ся через бар'єри стрибати: про що б ми тоді в першу чергу думали? Так що фалоцентризм я не засу¬джую: аби лиш стільки й було біди на світі.
Чого не скажеш про решту ха¬рактеристик. Бо, на відміну від фа¬лоса, нечищені черевики не діста¬ються чоловікам від природи. Так само природа ніби не забороняє почитати час від часу якусь книж¬ку, піти в театр і купити з нагоди Різдва пакетик шампуню — потім на Великдень як знайдеш.
З проведеного мною опитування випливає, що українських чолові¬ків можна розділити на дві основні групи: рагулі-невдахи і круті рагулі. Перші після роботи зажурено стоять на запльованих зупинках в очікуванні переповненої маршрут¬ки, другі пролітають у «мерсах» і «бехах» повз перших, обтраскуючи їх болотом. При цьому другі не здогадуються, що вони є такими ж рагулями, як і перші, тільки ще гір¬шими. Бо взагалі важко вигадати щось гірше за рагуля, котрий досяг, як він думає, «життєвого успіху». (Гіршим за нього є хіба що рагуль проміжний, який не хоче належати до перших і не може пробитися до других. Форма одягу - спортивна з лампасами, форма голови - стри¬жена, форма спілкування - на всю вулицю, погляд водянистих очей намагається виражати зухвалість і силу, але виражає лише вроджену олігофренію).
Здавалося б, значна кількість названих опитаними ознак укла¬дається в антонімічні пари. Відпо¬відно, напрошується припущення, що одні зі згаданих рис - як- от безініціативність, безвідповідаль¬ність, слабкість, боягузтво, за¬здрісність, нерішучість, низький рівень IQ - притаманні рагулям-невдахам, натомість нахабство, пиха, хамство, безапеляційність, зневага до жінок і т. ін. характери¬зують крутих рагулів.
От вийдіть на вулицю і за¬питайте перехожих: «Від чого по¬мер Тарас Григорович Шевченко?» Ніхто не знає. А запитайте, що нюхає на сніданок Льоня Черновецький, - і кожен першокласник вам відразу скаже. О, слухайте, а може, десь тут і криється причина такого жалюгідного стану україн¬ського чоловіцтва? Зараз поясню.
Український чоловік живе, пере¬прошую, в оксюморонному світі. Тобто він живе під постійним пре¬сом абсолютно непоєднуваних (свідомих чи несвідомих - це не так важливо) уявлень про себе са¬мого. З одного боку на нього тисне традиція, квінтесенцією якої є сам вираз «ненька-Україна». Україн¬ський чоловік - це вічний син, ві¬чний неньчин синок. Як такий він не мусить дорослішати і вчитися дбати про себе та інших. Дві нень¬ки - буквальна й метафорична - і так про нього подбають: одна ненька, вимучена відчуттям про¬вини за розлуку, вишле з Італії-Іспанії-Португалії гроші, друга за ці гроші продасть йому папірець про освіту, нові джинси і пачку «МагІЬого».
І все б воно нічого (були б укра¬їнські чоловіки нерішучими ліни¬вими боягузами, але не безапеля¬ційними пихатими хамами), якби, з іншого боку, засоби масової де¬зінформації не навіювали нашому інфантильному хлопчику, що жит¬тя буває й цікавішим - із джипами, модельками, дорогими курорта¬ми, шикарними ресторанами і що¬денними появами в телевізорі. А кого наш хлопчик щодня бачить у купленому за мамині гроші теле¬візорі? Витончених інтелектуалів? Видатних науковців? Геніальних письменників і композиторів? Ні, наш хлопчик бачить там політи¬ків, себто таких самих недоумків, як він, тільки озброєних хамством, пихою і безапеляційністю. І тоді наш хлопчик, хоч він і недоумок, починає здогадуватися, чого йому бракує, щоб схопити життя за роги. Тисячі таких хлопчиків до¬сягають крутизни, мільйони зали¬шаються невдахами, але всі вони стають українськими чоловіками. Полюбіть їх, якщо зможете.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 лютого 2009, 17:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
І що Вас так обурило? Ви себе до таких відносите? Я ні, хоча часто зауважую й за собою подібні речі. Правду вона пише, як це не прикро, більшість така, з чого такі висновки? Які люди - така й країна. Я патріот своєї України, але багато такого бидла, як вищеописані, зневажають її, нас з Вами, жінок...

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 лютого 2009, 20:40 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цікаво, вельмишановна Віта Бревіс мала справу з німаками, тальянами, американами, мадярами, чехами, полякями і т.д., чи тільки бачила в кіно? Попала б вона їм у лапи - якої б заспівала? А її опитувані теж? Дуже легко під одинокі приклади підводити якесь "расове" підгрунття, чи, як каже Старший брат: "...обсирати свій народ", а "бидло" є усюди.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 лютого 2009, 22:02 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Перше, що я подумав, прочитавши одкровення,: ну і трахнуло життя цю жінку! Але після
Цитата:

кільком десяткам подруг і знайомих різного віку та рівня освіти я запропонувала без роздумів назвати одну рису, яку вони на цю мить вважають «диференційною ознакою» українського чоловіка.

я зробив висновок, що і середовище сприяє.Ну не повезло в житті!
Кожен невдаха оточує себе подібними, і проводять між собою соцопитування!
Щкода, що не можна поспілкуватися з "соціологами",бо Пост-поступ наразі форуму не має.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 лютого 2009, 22:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Старший_брат пише:
ну і трахнуло життя цю жінку!
Цікаво, brevis, це у неї про розум?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2009, 01:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Старший_брат пише:
Відома львівська аферистка Віта Бревіс зробила крутий наїзд на всіх чоловіків України.
не думаю, що це крутий наїзд, так собі, претензії на щось... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2009, 01:45 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Просто мадам слаба на передній міст , а тут тіко медецина помічна ...і то не враз :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2009, 12:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
тут тіко медецина помічна

Не впевнений у нашій медицині... Поступили дані, що Віті не дають спати лаври О.Забужко.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 11 лютого 2009, 18:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
exp пише:
так собі, претензії на щось...
Цитата:
Капітан пише:
Просто мадам слаба на передній міст
Словом, ще одна "трембіта" затрембітала..., а може це та сама? У всякому випадку видно, що одна "кантора". Штампуют там їх у Львові, чи що? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 12 лютого 2009, 03:23 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
А, загалом, що то є - Віта Бревіс?..

"Історію нашого колективу..."
Віта Бревіс

"Ось будь ласка є така група..."
Віта Бревіс

“ОК” продовжує знайомити вас із молодими групами, за якими, цілком можливо, – велике естрадне майбутнє".
Майдан: "ВІТА БРЕВІС": життя коротке

"...на афіші було заявлено присутність журналістки газети «Post-Поступ» Віти Бревіс, а вже під час літературного вечора всім стало відомо, що Віта Бревіс – це насправді Олександр Бойченко".
До Чернівців прибув «Балканський експрес»

"Пам'ятаєте, я колись обіцяла продовжити розмову про Америку?"
ДУХ КОМПРОМІСУ

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 5 [ 49 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB