Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі




 Сторінка 4 з 5 [ 49 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2009, 21:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
[QUOTE]ziro4ka пише : шановні чоловіки, якщо ви всі так болісно це сприймаєте[/QUOTE]

Абсолютно не болісно , скажу більше , статті такого плану мені по барабану.... :cl: Там про мене не пише...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2009, 21:29 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
Цитата:
Абсолютно не болісно , скажу більше , статті такого плану мені по барабану.... Філіжанка кави Там про мене не пише...


+500


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2009, 22:38 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Капітан пише:
Там про мене не пише...
На жаль, там пише про народ і, навіть, виведений архетип: "український чоловік", а за таке узагальнення, у Львові і Коломиї можна і по писку дістати...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2009, 22:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
myrko , мудрі люди таке не напишуть , а розумово недорозвинуті ... так їх всюди вистачає , і ніхто крім Гітлера, з ними не радикально боровся. Що тут скажеш . Не звертай уваги , там про нас не пише , усьо , крапка. :bc:

P.S. До речі про шановних жінок можу стільки написати , що в один форум не влізе , матеріялу на трилогію вистачить, достовірного , прошу замітити. :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 лютого 2009, 23:00 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Наперед перепрошую за "многа букаф", я навідміну від автора статті не професіонал, і дотогож маю проблеми з передачою думок на папір, тобто на монітор...
Народ, я зрозумів, стаття дійсно про Ющенка, в одному реченні згадується про якусь бідну американку, бідну, я так зрозумів бо жодній француженці, голландці чи шведці не насниться й у найстрашнішому сні мати за чоловіка українця, а у нас не секрет що голова нашої Неньки за дружину має якраз представницю з Нового Світу, потім мені якось важко знайти звязок з нашим приздентом. Хіба що автор статті настільки має сильну владу або авторитет, що може випити з ним(з паном Ющенком), получити від нього пістонів, чути нарікання на життя, нюхати чим там в нього пахне з рота і найголовніша заслуга нашого дорогого автора, вінвона (зновж таки автор статті) має змогу проводити польові дослідження українського сексу з тим самим призидентом.
Це в мене такі думки виникли після того як панпані Зірочка відчайдушно хочуть нам доказати що стаття не про всіх чоловіків, а конкретно про пана Ющенка...
Йдемо дальше, панпані Зірочка нам доказують що в статті йдеться не провсіх українських чоловіків, а про деяких, деякі я так зрозумів це єдиний виняток пан Андрій Бондар, бо інших натяків на те що в Україні залишились хоч якісь натяки на "нормальних" чоловіків я не знайшов
Оце вже вкотре перечитую статтю і ніяк не можу знайти найменшого натяку на те що мова йдеться дійсно не про всіх чоловіків, а про половину, більшість або хоч щось на таке подібне, може мені хрось допоможе?
Панпані Зірочка дозволилав собі натякнути що якщо нас задіває стаття то в ній йдеться саме про нас, напевно ми маєм змогу спілкуватись з психологом який знайомий з такзваною "проекцією", що ж спробую і я щось згадати з ранніх курсів психології. Тут вже до мене називалась причина того що для автора єдина добра вада нашого співбратима - це фалоцентризм, діагноз тако ж вже хтось ставив, тому я повторюватись не буду, а добавлю тільки що якщо бачити оточуючих тількі в негативних відтінках вже каже про якесь зрушення, або незрілість.
З повагою...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2009, 21:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Вони якраз цього добиваються, зараз провокація двигун прогрессу...... таке словоблуддя, думаю, ми ще будем бачити не раз...


Ну звичайно, і я підкинув, цю заміточку (статтею це не назвеш!)з провокативною метою. Провокація вдалася! Автор (не знаю статі, тому середній рід)написало нову заміточку в ПОСТУПІ. Сама замітка не вартує уваги - так, чергова софістика, псевдополітичного плану, але [color=red]наш форум[/color] не обійдено увагою! Цитую:

...Інакше сталося, однак, після останньої статті, яка викликала обурення вже не у «нормальних» лівобережних укрАінцев, а у національно свідомих українців: переважно з Коломиї і поголівно чоловічої статі. Сприйнявши мою статтю за тотальну образу світлого образу українського чоловіка, а образу образу українського чоловіка - за тотальну образу всього українського народу, джентльмени з Коломиї обізвали мене слабою на передній міст аферисткою, якій не дають спати лаври Оксани Забужко, і висловили бажання натовкти мені писок. Ефективний спосіб довести, що моя теза про рагулізацію України абсолютно безпідставна.
Так от, шановні чоловіки, мені йшлося не про те, що ви всі такі погані (і, до речі, на коломийському форумі знайшлися ті, хто це зрозумів), а про те, що зусиллями телебачення, радіо й преси в Україні формується мода на дебілів, шахраїв та інших політично організованих злочинців...
Подяки не тра.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2009, 22:59 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Старший_брат пише:
За рекламу форуму подяка з занесенням буде?
рекламу якого форуму і де... :shock:

:oops: не зрозумів...

:D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2009, 23:16 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Мдя... Я вже скільки за цим слідкую, поки що стримувався, не писав.
Можливо вартувало б і далі помовкнути, адже як кажуть - все сказане Вами буде використано... (ну далі - думаю знаєте)...

Але...
Ну хоче ВОНО слави. Ну хай має воно вам тре" зачіпати. Є ж декілька чистоукраїнських приказок:

Лиши ... щоб не смерділо;
Краще з мудрим загубити, ніж з дурним знайти
З дурним розуму накладати...

Що провокація це можна було здогадатись, адже занадто провокаційних питань було затронуто, що може образити чоловічу натуру.

P.S 2EXP: Де-де, коли ви вже позбудетесь "Небуду читати - многа букаф"? :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2009, 23:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
SPY пише:
коли ви вже позбудетесь "Небуду читати - многа букаф"?
та шо читати, питав може лінк є... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 березня 2009, 23:40 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
може і є... :D
а толку? :D

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 5 [ 49 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Знайомства та зустрічі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB