Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 6 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 22 травня 2012, 12:03 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Капітан написав:
ади аж тепер добравсі до сего розділу... молодєц Шпийон :verygood:

спс, я та вже привик, що мої пости мало хто читає, тільки мені тра" всьо перечитувати, посада заставляє :D
хочеться цього року вибратись в гори, тільки от всі женаті, у всіх робота - нема з ким :(
А ті, що є - набивають повні ярмаки водярою і ще по дорозі починають бухати, доки сил стане добираються, ночують і з бодуна дамой :D
так що буду шукати туристів і витягувати їх з подальшими фотозвітами

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 24 травня 2012, 14:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Верховная Рада розширила перелік місць, де заборонено курити, за відповідний закон проголосували 368 депутатів з 422, що зареєструвалися в залі.

Закон забороняє куріння тютюнових виробів, електронних сигарет і кальянів в ліфтах і таксофонах, у приміщеннях і на території установ охорони здоров’я, навчальних закладах, на дитячих майданчиках, спортивних та фізкультурно-оздоровчих спорудах, в під’їздах житлових будинків, підземних переходах, громадському транспорті в приміщеннях установ ресторанного господарства, в приміщеннях об’єктів культурного призначення, приміщеннях органів держвлади і місцевого самоврядування, на зупинках громадського транспорту.

Крім того, забороняється куріння тютюнових виробів, крім спеціальних відведених для цього місць в приміщеннях підприємств, установ та організацій всіх форм власності, в приміщеннях готелів та аналогічних місць розміщення громадян, в гуртожитках, в аеропортах і на вокзалах.

Закон встановлює, що спеціальні місця для куріння повинні бути площею не більше 10% від загальної площі приміщення, повинні бути обладнані витяжною вентиляцією або іншими засобами для видалення тютюнового диму.

Порушення норм цього закону передбачає стягнення штрафів від 1 до 10 тис грн.
ой, класно :good:

collagen, забирай попільничку з коридору! :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 24 травня 2012, 15:00 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
Верховная Рада розширила перелік місць...

гм... як завжди в обранців немає мізків... Звідки їм в них взятись: :?
1) Шкідливим є дим, від нього і обмежують тих, хто не палить. Електронні цигарки не дають диму. Інакше б плавилась пластмасса від продукту згорання, димом є звичайна водяна пара, яка імітує дим. Такі цигарки якраз придумали, щоб можна було отримувати свою дозу нікотину і не заважати іншим. В Європі, наскільки знаю, вони майже ніде не заборонені. :?
2) Чим відрізняється цей закон від того що був? не курили в тамбурах поїздів, етс? Всі ігнорили. Тільки в великих містах, бояться курити бо там реально ганяють. В нас мєнти на ходу курять, то вони будуть когось ганяти? :roll:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 24 травня 2012, 15:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
1) Шкідливим є дим, від нього і обмежують тих, хто не палить. Електронні цигарки не дають диму.
ти їх куриш? нє... то чо переживаєш? :-D

SPY написав:
2) Чим відрізняється цей закон від того що був? не курили в тамбурах поїздів, етс? Всі ігнорили. Тільки в великих містах, бояться курити бо там реально ганяють. В нас мєнти на ходу курять, то вони будуть когось ганяти? :roll:
прийдеться :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 24 травня 2012, 15:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 грудня 2009, 03:00
Повідомлення: 285
exp написав:
collagen, забирай попільничку з коридору! :-D

А мені то якось боком... я не курю :P


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 24 травня 2012, 23:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 1039
exp написав:
Порушення норм цього закону передбачає стягнення штрафів від 1 до 10 тис грн.


нехай та верховна рада іде на йух. дебіли кончені.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 24 травня 2012, 23:15 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
а здоров'я поберегти? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 25 травня 2012, 00:02 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
ти їх куриш? нє... то чо переживаєш? :-D

Тіпо моя хата скраю? Мені не треба їх курити, просто в Європі це не заборонено, а існіє як альтернатива, хоч в літаку кури, хоч в кафе - диму нема і свою дозу нікотину отримуєш, а в нас з якогось переляку заборонено. В Росії прийняли чи хотіли прийняти "не курити в себе на балконі" - то що це норм? Просто закони пишуться, мізки не включаються

Повністю підтримую саму ідею відокремити курящих від некурящих і вживати якісь обмеження, але до цього тра' підходити з головою, а не абияк. Ситуації теперішні:
- зупинка маршрутки. Чувак курить. Під'їжджає маршрутка. Не встигає докурити. Швидко затягує в себе побільше диму, щоб в маршрутці "докурити" і заходить в маршрутку, де закриті вікна, діти вертаються зі школи. Це тільки я таке бачу?
- кафе із неробочими витяжками, бо просто лінь тратитись на них. В такі кафе батьки приходять з дітьми, не лишати ж їх під кафе або йти в інше кафе, але тоді батьки не матимуть змоги задовольнити себе
- водій маршрутки, якому взагалі заборонено курити - курить в салоні, бо не терпиться.
- місця в поїзді біля тамбура. Що робити як інших місць нема вже а їхати добру дорогу?

Це норм? Якщо хтось має бажання-залежність травити сіб'я, то може ще й інколи дивитись треба в залежності від ситуації?

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 25 травня 2012, 08:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
типа на Україні вже все вирішене , лишилося лиш куріння ... а чого не почати боротися з менструацією...
просто ця боротьба , ще один спосіб бабла накосити , а ви повелися.... мабуть не дивитися новини ... там депутат , на питання чи будуть вони курити у ВР чітко відповів , щось придумаємо... :boss:
тут таки не можна курити у ресторанах , в установах .. але на зупинках нє.. до такого геноциду тут не додумалися...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Ну що, ділімося враженнями?
 Повідомлення Додано: 25 травня 2012, 10:11 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Капітан написав:
типа на Україні вже все вирішене , лишилося лиш куріння ... а чого не почати боротися з менструацією...

Ага, то все вирішувати інше, а до цього взятись в самому кінці, коли в нас буде комунізм. :D Щодо менструації - мене ніхто не заливав кров'ю в маршрутці - порівняння невдале ;)

Повторюсь, чому бажання труїти себе перекриває бажання інших себе не труїти? Це егоїзм? Чи самолюбство? Чи хай не тусуються зі мною, якщо не курять?
В маршрутках пишуть так: Їжте насіння разом з лушпинням, чому ж таке про дим не пишуть? Не видихайте його на інших і всьо буде гуд ;)

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 7 [ 64 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Далі




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB