Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал




 Сторінка 2 з 2 [ 15 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Угорщина :: Magyarország
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2014, 13:27 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
SPY написав:
Це точно недостатньо закручені гайки та в нормі речей, всього лиш засідання? Мені важко зрозуміти....

SPY, нагадаю ще раз : Орбан все-таки не Янукович (хоч деякі ЗМІ дуже вже намагаються навішувати певні ярлики), а мадяри - не українці, тому на одинаковий сценарій розраховувати було б по крайній мірі наївно, ти ж читав ключові слова в тій статті: "...До полуночі люди розійшлися з площі перед парламентом..." , це, як писав недавно yanychar, "вся суть в одній фотографії..."

Та мене менталітет людей та сутність президента не дуже цікавить. Мене цікавить сам процес. Розглядати його як "феномен майдану" мені не цікаво. Може й мені ввижається, але тоді поправте. Пуйло, не схоже, що буде здаватись, його тролінг з перетином авіацією кордону - триває. Колись десь, щось таки зіграє роль точки відліку. Європа теж передислоковує війська, називає це "навчаннями". Пуйло відкрито та зневажливо веде себе та, не схоже, що він відступить. Значить то чіму бивать - того нє ізбєжать. І щоб не ставати на старі граблі, розумна Європа б займалась нейтралізацією друзів ворога. Щоб не було других: Італій, Угорщин, Румуній, Югославій, Японій та подія відбувалась далеко від себе, а не в себе вдома...

Ось й тепер було перше попередження: простий мітинг, зараз друге попередження із залякуванням... Або це все марево, та й люди самі стали свідомими та й вийшли на вулиці, ніхто це не організовував... А мені мерещаться теорії глобальної змови)))

В Чехії теж швидко стали свідомими, теж схожі події... Випадковість?)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Угорщина :: Magyarország
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2014, 17:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
SPY написав:
А мені мерещаться...
Якщо мерещаться, то хреститися треба, але можу тебе заспокоїти - не мерещаться. :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Угорщина :: Magyarország
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2014, 21:17 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
myrko написав:
SPY написав:
А мені мерещаться...
Якщо мерещаться, то хреститися треба, але можу тебе заспокоїти - не мерещаться. :)

А, дякую, Ви мене таки заспокоїли :-D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Угорщина :: Magyarország
 Повідомлення Додано: 21 квітня 2015, 13:45 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
В голові флешбек до Будапешту...
Зображення

Роман Андрусяк
Будапешт. №600 - це автомобіль Президента Угорщини Яноша Адера. Не броньований Медседес чи Рейнджровер, не Лексус чи Інфініті, а скромна чеська "Шкода". Під адміністрацією Президента. Охорони не видно. Через кілька хвилин тут пройде маршем президентська варта.
Скромність політикуму просто вражає. Може тому комунальні платежі мешканців Будапешту за останній рік зменшилися на чверть?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=822598834492781&set=a.822598717826126.1073741852.100002280162320&type=1

Зображення

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Угорщина :: Magyarország
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2016, 17:22 
Офлайн

З нами з: 11 лютого 2015, 14:17
Повідомлення: 73
Прізвище, Ім’я: Олег
Давно хочу там побувати. Дехто з друзів програмістів навіть влаштувався там на роботу. Та от поки збираю інформацію як туди поїхати але з дітьми. Шукав тури в Будапешт на різних сайтах, та лиш на [url]спам/[/url] мені трохи розтлумачили, що дітям потрібно паспорта робити. Ще дійшов до того, що так як меншому тільки рік, то подорож автобусом не підійде. Трохи з документами та нюансами клопотів є :boredom:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 2 [ 15 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2




Коломия ВЕБ Портал


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB