Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Проживання :: Accommodation




 Сторінка 7 з 20 [ 198 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 15:08 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Ребята, я никого не хочу обидить поймите вы меня. У меня сын отказывается ехать со мной просто на отрез, одна из причин в том, что 2 года назад, он один ходил в магазин, это село и не так далеко было, чтоб его одного я боялась отпустить -оказалось зря, просто в него ребята кидали камнями. В том году он постоянно был со мной, или сидел в доме. Вот поэтому я и говорю, что я из России, да я говорю по украински, но у меня где-то, что-то может проскользнуть по русски.
А люди сами понимаете все разные.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 19:04 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
розумію вас, проте те з чим ви стикнулись швидше виняток. В сім'ї, як то кажуть, не без урода.
До нас багато гостей з Росії приїжджає то вони навпаки шоковані з того що тут їх ніхто різати і вбивати не збирається. Ми в квітні приймали групу туроператорів з Москви - так вони перешіптувались в стилі - "Я же тебе говорила что здесь нормальные люди живут".
Повірте мені також образливо коли в інтернеті постійно натикаєшся на асоціювання западенців з якимись мутантами-вампірами котрі живляться виключно кров'ю росіян чи російськомовних українців.
особливо образливо через те що ми робимо все можливе для того, щоб у гостей залишились тільки приємні спогади від відвідування нашого краю.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 19:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Цитата:
Galka пише:
просто в него ребята кидали камнями.


Це могло трапиться і десь у селі в Росії. Протистояння чужих та своїх.
Мені соромно за тих, хто це робив і я хотів би вибачитись за них.



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 20:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Yury пише:
Мені соромно за тих, хто це робив і я хотів би вибачитись за них.
думаю, любій нормальній людині буде за таке соромно... :cl:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 21:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Ребята это жизнь, просто надо уметь прощать. Сыну я тоже всё объяснила и он понял, да и ребята эти извенялись, т.к. сами понимаете просто так это оставить я не могла, я нашла их и отвела за руку к родителям, а вот тут уже было не совсем смешно им. Я ведь родом оттуда и прожила там 15 лет. Просто мы не собирались в этом году в Украину, и весь июль у сына рассписан, но на его 15-ти летие я вернусь, обещала :D
Да и воспоминания и у мужа и у сына всегда были хорошие(не считая этого единственного случая) :arrow:
Ладно забейте на всё это, для меня важно совсем другое.
Hugo, если я правильно поняла по фоткам и на сайте, то вы до Шешор везёте, а дальше в Полоныну пешком (прошу если что-то не так назвала простите), я завтра же иду покупать красовки. :!: Можно пешком и с Коломыи.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 21:09 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Цитата:
Galka пише:
Hugo, если я правильно поняла по фоткам и на сайте, то вы до Шешор везёте, а дальше в Полоныну пешком (прошу если что-то не так назвала простите), я завтра же иду покупать красовки.


Саме так. Тільки краще не кросовки а черевики для ходіння по горах - я ocoбисто надаю перевагу фірмі REI.

Цитата:
Galka пише:
Можно пешком и с Коломыи.


можна тільки в цьому випадку тьопати до Яблунова по асфальту прийдеться а це не дуже приємно з огляду на інтенсифікацію руху транспорту в тих напрямках :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 21:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 07 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 2247
Звідки: Москва
Цитата:
Hugo пише:
Тільки краще не кросовки а черевики для ходіння по горах - я ocoбисто надаю перевагу фірмі REI.

Так я их в Коломыи смогу купить, вообщето думаю в спортмастере и здесь есть, на худой конец и красовки сойдут. Одним словом позвоню :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 червня 2008, 22:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Galka , я би не радив кросовки , Hugo правий , у горах черевики потрібні , бо після кількох кілометрів у кросовках у тебе ноги будуть вогнем горіти , а ще не дай Бог яке розтажіння , а черевики фіксують ногу,ну і само собою підошва .

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2008, 02:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1426
Звідки: Санкт-Петербург/RU
Прізвище, Ім’я: Yury
Цитата:
Galka пише:
Так я их в Коломыи смогу купить,

Слухай хлопців. Вони поганого не порадять. Черевики купи зараз. Не треба витрачати відпуск на ходіння по магазинах. У Москві я гадаю можливостей більше купити черевики.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 червня 2008, 12:45 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Не варто розраховувати що ви купите добре взуття в Коломиї. Тут якщо десь і буде щось якісне то хіба на "гумі" (відповідно проблеми з потрібними розмірами) більшість речей з якими я стикався в крамницях - підробка по ціні вдвічі вищій від оригіналу. Саме тому я переважно купую взуття в штатах - дешево (максю 100 долл.) і якісно.
Але добре взуття потрібне однозначно - наприклад сьогодні вночі йшов дощ - у нас група тільки що поїхала на полонину - слизько і мокро - у кросовках я нікого не пущу в таку погоду.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 20 [ 198 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 20  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Проживання :: Accommodation


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB