Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 3 з 23 [ 230 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 05 липня 2007, 23:43 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 57
Тут є кілька рецептів:
http://www.belisa.com.ua/i/lng.ua/page.article_recipes/pageno.16
http://kulinarniy.front.ru/napitki/kofe_5.htm


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 липня 2007, 06:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Панове, мені так здається, що, відай, найліпша кава, то є на вулиці... (вибачаюсь, я не вмію її тепер правильно назвати, але можу сказати, як туди потрапити... (може нині того "склепу вже й нема", я не знаю), але треба іти попри Ратушу (туди, вниз, - до автостанції, по правій стороні, а відтак повернути вправо, та вуличка (не доходячи до універмагу, навпроти церкви) рано чи чи пізно виходить на стару автостанцію)), так от, на самому початку цієї вулички (в 40-70 метрах від Ратуші, вправо) є невеличкий магазинчик. Тут каву змелють просто при вас, запах від неї стоїть, - аж пси за тобою біжуть (її насипають в паперові пакетики (Віденська кава) і защіпують), (дійсно, - коли я віз ту каву до Вологди. то було чути на весь вагон, і на границі митники нюхали мій чемодан - я таки довіз її, і тут всі пили і довго чмокали "Да-а-а, отличный кофе, ето что, - ты в самом деле ездил в Вену?!..").
(справа в тому що москалі не дуже, як то кажуть, "до кави", так сталося що їм більше подобається та "кава. що кидає з лави").

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 липня 2007, 13:13 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
[QUOTE]yanychar написав:Тут каву змелють просто при вас, запах від неї стоїть, - аж пси за тобою біжуть.[/QUOTE]
Це може і є секрет смачної кави :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 липня 2007, 17:45 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]yanychar написав:Панове, мені так здається, що, відай, найліпша кава, то є на вулиці... (вибачаюсь, я не вмію її тепер правильно назвати, але можу сказати, як туди потрапити... (може нині того "склепу вже й нема", я не знаю), але треба іти попри Ратушу (туди, вниз, - до автостанції, по правій стороні, а відтак повернути вправо, та вуличка (не доходячи до універмагу, навпроти церкви) рано чи чи пізно виходить на стару автостанцію)), так от, на самому початку цієї вулички (в 40-70 метрах від Ратуші, вправо) є невеличкий магазинчик. Тут каву змелють просто при вас, запах від неї стоїть, - аж пси за тобою біжуть (її насипають в паперові пакетики (Віденська кава) і защіпують), (дійсно, - коли я віз ту каву до Вологди. то було чути на весь вагон, і на границі митники нюхали мій чемодан - я таки довіз її, і тут всі пили і довго чмокали "Да-а-а, отличный кофе, ето что, - ты в самом деле ездил в Вену?!..").
(справа в тому що москалі не дуже, як то кажуть, "до кави", так сталося що їм більше подобається та "кава. що кидає з лави").[/QUOTE]

Звісно ж є Це ти про магазин "Ява" класний магазин :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 09 липня 2007, 16:38 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 442
[QUOTE]LASTIVKA написав:Закинь один, але свій власний [/QUOTE]
Ок закину пізніше !!!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 липня 2007, 23:29 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
А я вам розкажу, як я вперше у своєму барі каву варив.

Еспресо-автомат, всі діла, однопорційна, правда... але я чомусь вирішив, що насипавши туди один раз кави, я отримаю кілька порцій...
Добре, що першим кавовим клієнтом став нишпорка-податківець, типу інкогніто - його заслали притертися, аби розвідав, чим я там з-під поли торгую...
Перша порція була певно шо добра. Друга - гірше, він починає недобре дивитися - я не догодив... Третя порція - він лютий, я в шоці... Зараз навіть не уявляю, як те питво назвати би... а я так дивувався, чого ж він такий злосний! Але мовчав, шпійон, пив! :lol:

Отже, рецепт для барменів - хочеш позбутися податківця - звари йому помиї :)

І другий випадок, коли каву вперше робив один з моїх барменів. Для дуже поважних гостей. Багато не розказуватиму - він забув промити кавоварку від ксіліту - такої собі речовини для очистки чайників та кофеварок... а воно ж хімія, таке-е кисле, йой... було дуже не смішно, чесно :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 липня 2007, 20:31 
Офлайн

З нами з: 14 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 93
Звідки: Коломия
[QUOTE]pent@gon написав:... було дуже не смішно, чесно :D[/QUOTE]


Файно, корисні рецепти


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 липня 2007, 16:05 
Офлайн

З нами з: 21 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1
І я люблю файну каву :!:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 липня 2007, 16:16 
Офлайн

З нами з: 23 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 47
Добра кава в магазині біля ратуші напроти інвинтарбюро і там варять її зразу!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 серпня 2007, 21:37 
Офлайн

З нами з: 29 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 160
Звідки: Arlington, США
Ну як завжди смак кави залежить від самого сорту кави . А способи приготування по суті одинакові в основі . Автомат експрессо підходить на данний момент для мене . Кави не жаліти .


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 23 [ 230 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB