Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 4 з 4 [ 39 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 18:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
...а дівчата там свої (то я про чоловіків піклуюсь), чи тре з собою брати?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 18:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Hutsulka пише:
чи тре з собою брати?
та якшо не будут заважати горівку пити, то най їдут... :lol:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 18:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
Цитата:
exp пише:
та якшо не будут заважати горівку пити, то най їдут

а шо мають слиною давитись? :cry:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 19:54 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 62
Цитата:
denisko пише:
Не знаю як Ви та я там бував кілька разів...І то як то кажуть з цікавості- бо всі класно ...класно...Хочу вас розчарувати- сільський клуб але з баром бо навіть абсентиком і мартіні приторговують..Столи дерев'яні ...Стільцями в них називають лавиці...Музика така собі- непонятна- то трохи ді-джея на електро несе то на транси , дуже рідко R&b а деколи взагалі включає "РУКІ ВВЕРХ " "ТАТУШКш"...Саме найгірше це "сільські хлопи-гопи" ...Ситуація наступна - до 00-00 майже нікого , а після 01-00 появляються вони ... При чому в нетверезому стані ...Далі можна догогадатись.. Ну а зрештою судіть самі може декому й таке сподобається...

Підтверджую достовірність інформації.
Як на сільський гадючник то тягне на "+3" вільні місця - дифіцит страшний, та і щоб говорити "дискоклуб" треба як мінімум серйозний ремонт.

Щодо хлопи-гопи то це гнила бесіда, оскільки як правило напиваються всі, а місцевих звичайно - більше.

Були там випадки коли і били кулаками, бітами, і навіть бутилками, бувало і різали, при чому різали моцно... шоправда не насмерть :-). Цікаво, що бітами махали коломийські хлопці, за дуже несерйозних обставин, як для цього...

Хоча запевняю, там живуть досить хороші люди. А "дєлягам" із завищеним уявленням про власний статус, які звикли обзивати людей "хлопи-гопи" лишень по тій причині, що у власному свідоцтві про народження пише "народився у м. Коломия" завжди попадає незалежно від того куди вони приїдуть.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 02:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 10
Звідки: Коломия
а я там вчора :ck: :!: :P :az: 8) :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 14:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Іван Ярославович пише:
а я там вчора
живий, печенько було свіже... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 листопада 2008, 16:17 
Офлайн

З нами з: 11 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 41
Цитата:
Integrator пише:
Хоча запевняю, там живуть досить хороші люди. А "дєлягам" із завищеним уявленням про власний статус, які звикли обзивати людей "хлопи-гопи" лишень по тій причині, що у власному свідоцтві про народження пише "народився у м. Коломия" завжди попадає незалежно від того куди вони приїдуть.

При чому тут де народився ..."Гопами" вважають не за місцем народження (наприклад за місцем народження хлопців з села називають "селюки"- хоча я з цим не згідний...) Гопами прийнято називати тих хлопців яким не має що робити...Вони шукають завжди пригод , бо думають що круті тобто заважають іншим відпочивати з своїми тупими пріколами...Не знаю чому але це переважно люди в спортивному одязі і тому всюди на нормальних дискотеках діє так званий dress control - мається на увазі вхід у спортивному одязі заборонено...Щодо Іванівців то це типічно для всіх сіл...Вони знають один одного і не люблять чужаків мовби хто ви такі - бо тіпа ми тут свої і до того ж круті тільки ми тут - не так подивився , не так пройшовся...не до тих дівчат підкотився...ну в принципі як у Всіх селах...До речі був в мене такий ж випадок -довелося побувати мені в с.Настащин Рогатинського р-ну ...Був у їхньому клюбі(щось на подобі Воскресінецького) ...Так поки я зайшов на 2 хвилини всередину і вийшов на вулицю то разів зо 6 підходили і запитувались що ми робимшзвідки ш?чого ш?кого не знаємшДумав що так "просто" не вигребу..


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Діско клуб та мотель
 Повідомлення Додано: 20 вересня 2010, 16:29 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 62
ггг :=) ...тут раз на раз не попадає ))) ...не спорю завжди знайдеться унікальна особистість, яка навіть себе не розуміє не те, щоб намагатись зрозуміти мотиви інших. Вважаю, що такі повинні перш за все стояти на контролі в dress control-мена.
Хоча після енної кількості випитого в кожному може прокинутись нестимне бажання щсь начудити.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Діско клуб та мотель
 Повідомлення Додано: 11 квітня 2012, 23:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 7
ось видео звиты старанке правда ише з тых часив як там працював )))))))))
http://www.youtube.com/watch?v=UtVVYVt27mU


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 4 [ 39 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB