Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 28 з 29 [ 288 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 07 лютого 2012, 12:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Romcia написав:
Тільки скажіть офіціанткам, щоб попередньо запитували у клієнтів з якими вершками хочуть кави....

Ок. Уже наголосив. Дякую. :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 07 лютого 2012, 12:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Romcia написав:
Тільки скажіть офіціанткам, щоб попередньо запитували у клієнтів з якими вершками хочуть кави....
ага... було таке :-D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 25 лютого 2012, 10:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Шановні клієнти, раді повідомити Вам, що Піцерія «Синьйор Помідор» та Туристична агенція «Гарячі тури» оголошують про проведення спільної акції

ВИГРАВАЙ 500,00 ГРИВЕНЬ НА ПОДОРОЖІ !


Умови акції

1. Учасником розіграшу може стати будь-який клієнт Піцерії «Синьйор Помідор», який в період з 25 лютого по 16 березня 2012 року зробить замовлення на суму від 25,00 грн.
2. На зворотній стороні касового чеку вкажіть номер своєї дисконтної картки та вкиньте чек у барабан, що знаходиться на бар-стійці. Кількість чеків-учасників розіграшу від одного клієнта – не обмежена.
3. Обов’язково будьте присутніми на процедурі розіграшу, яка буде проводитися 17 березня 2012 року о 11.00 у нас на піцерії «Синьйор Помідор».
4. Головний приз розіграшу – картка на знижку у сумі 500,00 грн (п’ятсот гривень 00 коп.) при замовленні туристичних послуг у партнера Акції ТА «Гарячі тури» (м. Коломия, вул. Театральна, 22).

Бажаємо успіху !

ПС При виникненні питань-пишіть, радо відповім :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 19 березня 2012, 15:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Вітаємо першого переможця акції

ВИГРАВАЙ 500,00 ГРИВЕНЬ НА ПОДОРОЖІ !

А також, запрошуємо Всіх до участі у наступному розіграші, який відбудеться в суботу 28 квітня 2012 року о 11.00 у нас на піцерії «Синьйор Помідор».

Нагадуємо, що головний приз – картка на знижку у сумі 500,00 грн (п’ятсот гривень 00 коп.) при замовленні туристичних послуг у партнера Акції ТА «Гарячі тури» (м. Коломия, вул. Театральна, 22). Також проводиться розіграш додаткових призів серед всіх учасників !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 05 квітня 2012, 12:28 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
вітання,

як великий поціновувач гострої їжі хочу висловити вдячність за можливість додавати гострий перець до піци, але, коли я абсолютно спокійним тоном попросив додавати цей інгредієнт на кінцевому етапі приготування я тільки це й мав на увазі - дівчина мене спокійно і з розумінням вислухала але піца яку я отримав була приготована за вашою, я так розумію, класичною схемою коли всі інгридієнти додаються з самого початку. Справа в тому що за таких умов гострий перець протушується і стає гірким але аж ніяк не гострим (певна гострота залишається але то зовсім не то). В такому випадку (якщо хочете закладати все одразу) перець краще не шинкувати а закладати цілим - більшість закладів так і робить.Менше з тим - я ж не просив змінювати рецепт заради мене, я просто запитав чи можна буде так зробити мене запевнили, що так, тому я замовив подвійну порцію перцю а в результаті зробили як було легше. Все одно залишусь вашим клієнтом, сподіваюсь кухарі наступного разу прислухаються до побажань.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 06 квітня 2012, 09:52 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Hugo написав:
вітання,

як великий поціновувач гострої їжі хочу висловити вдячність за можливість додавати гострий перець до піци, але, коли я абсолютно спокійним тоном попросив додавати цей інгредієнт на кінцевому етапі приготування я тільки це й мав на увазі - дівчина мене спокійно і з розумінням вислухала але піца яку я отримав була приготована за вашою, я так розумію, класичною схемою коли всі інгридієнти додаються з самого початку. Справа в тому що за таких умов гострий перець протушується і стає гірким але аж ніяк не гострим (певна гострота залишається але то зовсім не то). В такому випадку (якщо хочете закладати все одразу) перець краще не шинкувати а закладати цілим - більшість закладів так і робить.Менше з тим - я ж не просив змінювати рецепт заради мене, я просто запитав чи можна буде так зробити мене запевнили, що так, тому я замовив подвійну порцію перцю а в результаті зробили як було легше. Все одно залишусь вашим клієнтом, сподіваюсь кухарі наступного разу прислухаються до побажань.


Доброго дня. На жаль, зараз перевірити, як саме було приготовлено Ваше замовлення, я не маю змоги, але у будь-якому випадку прийміть вибачення. Повністю згідний з Вашими аргументами, і провів відповідну розмову з працівниками. При повторенні такої ситуації, прошу Вас, зразу ж кличте когось з власників, щоб ми могли прийняти відповідні організаційні рішення.
Дякую, за зауваження, та за те, що залишаєтеся з нами :)!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 01 травня 2012, 19:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Доброго дня всім.

Радий повідомити, що кожного четверга у піцерії "Синьйор Помідор" тепер проводиться акція "Шалений четвер", у рамках якої, кожен відвідувач отримує безкоштовно напій до піци.

Крім того, відтепер, доставка замовлення вартістю 50,00 грн і більше здійснюється також безкоштовно!!!

Завжди раді Вам :)


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 02 травня 2012, 15:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
lucas написав:
Доброго дня всім.

Радий повідомити, що кожного четверга у піцерії "Синьйор Помідор" тепер проводиться акція "Шалений четвер", у рамках якої, кожен відвідувач отримує безкоштовно напій до піци.

Крім того, відтепер, доставка замовлення вартістю 50,00 грн і більше здійснюється також безкоштовно!!!

Завжди раді Вам :)


Мірку , хоч піццу ? доставляют безплатно ... :-D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 02 травня 2012, 22:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Капітан написав:
Мірку , хоч піццу ? доставляют безплатно ... :-D
А що, замовив би'м на 50гр., лиш відав телефонна розмова дорожче коштуватиме... :?: :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Піцерія
 Повідомлення Додано: 23 травня 2012, 21:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Привіт усім.
З 22/05 у "Синьйорі Помідорі" помінявся асортимент пива. Тепер у нас наливають Славутич, Балтику 3 та Туборг. :) Заходьте, завжди раді!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 28 з 29 [ 288 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB