Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 5 з 29 [ 288 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 16:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
Цьвєк,
доброго дня. питання не у кількості клієнтів. питання у іншому. для відкриття піцерії ми мусили частково використати кредитні кошти (батьків мільйонерів не було :-) )... все обладнання закуповувалося за кордоном, відповідно для цього використовували кредитні трикляті зелені папірці...дальше думаю, пояснювати уже не потрібно. коротко кажучи, пробуємо вижити, при цьому не перекладаючи курсові проблеми на клієнта....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 17:04 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
краще, ніж один загальновідомий заклад, який любила, свого часу, вся молодь (і не тільки...) міста...
Сарказм тут нєумєстєн.
Так, було вельми незле. Бажаю вам досягнути хоча б часточки такої ж любові клієнтів.
Зауважте, що ні "пива на халяву", ні іншої дешевої попси там ніколи не було, а навпаки - заклад цілеспрямовано утримував найвищі ціни в місті. Можете перейняти досвід.

Ще зауважу щодо самопочуття: я особисто почуваюся чудово, пишу вам саме з того самого закладу і абсолютно ствердно відповідаю на питання:
Цитата:
Ви дійсно вважаєте, що в нашій рідній Коломиї клієнта можа заманити високохудожнім рекламним постером чи слоганом ш?
Саме так! І вже самою поставою цього питання ви виявили неповагу до свого рідного клієнта. Може, і вивісок гарних робити не треба, і паритися обслуговуванням не треба, і, зрештою - нашо вам дорога спеціальна піч для піци? Печіт на пательні булки з сиром/ковбасою тай ціхо! :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 18:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
pent@gon,

доброго дня, для початку. тут і не було ніякого злого сарказму. я просто констатував факт. свого часу теж заходив до вашого закладу. на рахунок побажання - дякую.
бачите, ми з Вами просто маємо різні погляди на деякі речі. наприклад те, що Ви називаєте "дешевою попосою", можна назвати також турботою про клієнта, чи те, що ми робимо подарки на новий рік нашим постійним клієнтам, ви теж вважажаєте "попсою"ш?
щоб Ви собі чітко уявляли, акція "Пиво на халяву" винесла нам за весь період проведення майже 12 тис грн. Тай взагалі, Ви знаєте багатьох підприємців Коломиї, які проводять такі акції у себе у закладах ш?

так за клієнта потрібно боротися, у тому числі такою ж "попсою". на рахунок утримання дорогих цін - то у нас напрямок все таки не той. ми простий фаст-фуд, і на якусь елітність не претендуємо, повірте...
щоб закрити тему, Ваша думка, щодо "невдалості" сіті-лайтів сприйнята.

нарахунок Ваших слів ".... І вже самою постановкою цього питання ви виявили неповагу до свого клієнта. Типу, "піпл зхаває всьо"? Зрештою, панська воля...". То це тільки Ваша інтерпритація. Я і приблизно не це мав на увазі...Я говорив про те, що реклама має бути простою, зрозумілою...на жаль, на сьогодні, загальний культурний рівень мешканців міста такий, що слоган "пиво на халяву" був сприйнятий на ура...
буде час, сподіваюся, коли ми будемо вживати інші рекламні вислови. і вони будуть не настільки примітивні. а зараз, як каже один не дуже шанований мною політик "маємо те, що маємо"...




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 21:45 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Доброго, доброго.
Цитата:
бачите, ми з Вами просто маємо різні погляди на деякі речі.
Це природньо, чи не так?
Цитата:
на жаль, на сьогодні, загальний культурний рівень мешканців міста такий
Ну от. Ви знову за своє! Це публічний форум, цей ваш текст прочитає багато коломиян і гостей міста. Прошу, думайте про нас всіх хоч трохи краще і ми до вас потягнемся, повірте.
А дешевою попсою я називаю саме і тільки дешеву попсу, тобто неякісну музику, від якої у звичайних нормальних людей бувають розлади травлення та нервів.
Цитата:
ми простий фаст-фуд, і на якусь елітність не претендуємо, повірте...
Зрозуміло.
Піца Челентано чи МакДональдс - теж фаст-фуди. І не претендують на елітність.
Кафе-бари Волошка, Серпанок, Овен, БТ біля базару чи Світанок у Баня-Березові - це теж фаст-фуди. І не претендують взагалі ні на що.
Вас в котрий список записувати?
Цитата:
щоб Ви собі чітко уявляли, акція "Пиво на халяву" винесла нам за весь період проведення майже ....
Ну і? Ви очікуєте реакції типу: "ТАТшШО!!!", чи як? :)

Отже, закінчимо дискусію компліментами: ваша піца смакує краще, аніж ваша ж реклама. Ваш заклад має значно кращий і вигляд, і імідж, аніж ваші ж сітілайти чи спотикачі чи шо там у вас ще є.
Ото і все, що я мав сказати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 22:26 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
pent@gon,
дякую, хоча вміння інтерпритувати чужі думки по-свому у Вас не забереш :wink:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 22:52 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Най буде гречка :az:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 22:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

То всьо фіґня хлопці , головне аби піцца була смачна.
Тота піцерія , білетики котрої я виставив , взагалі називається "Pizza pazza " , тобто скажена піцца, і нічо , головне смачна, не дорога , правда доставку вони не роблє... але то таке , хто цінує смак сам забере... мені 500 метрів.

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 23:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
ну от, по Європах піцу їв, а у Коломиї ше не пробував... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 23:27 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Я колись пробував , правда рік тому , то не буду казати, шо то так є і тепер , але тоді то така кака була... шо капєц.... Та БорМан мою морду видів , після виходу з піцци 24 години, казав що враження не забутнє було...і кава таки там була... помийна...Блін привичка , у людей робити каву на повну чашку , типа чим більше , тим ліпше... у каві чай кава файна, то правда , але на то вона і кава-чай, а не вода помийна...на автовокзалі мав круту суперечку з однією панею що готувала мені еспрессо...так до неї і не дійшло нащо на одну порцію набивати повне ситечко кави.. :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 вересня 2009, 23:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 10 квітня 2008, 03:00
Повідомлення: 4424
Звідки: Мішкольц, Угорщина
Цитата:
Капітан пише:
кава таки там була... помийна...Блін привичка , у людей робити каву на повну чашку , типа чим більше , тим ліпше...

Це називається - кава-баняка. У Львові теж таку звикли давати, а про Київ, я вже мовчу....


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 29 [ 288 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 29  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB