Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 18 з 29 [ 288 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 березня 2010, 23:04 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
цього шампуню навіть з доплатою пити не стану.
А чо ? Я ним у моцилі мотор мию , наступного разу зроблю фото , або відео .. не зле миє.. то і бебехи би мало таки не зле роз'їдати...Люди пийте пиво , горівку , самогорівку.. не пийте всєкє гівно , лиш тому , що то всі п'
ють.., про піцу від помідора не скажу , не їв .. пізніше , як буду дома , то про неї напишу.., Але вірю Пентагону і Хуґо , шо має бути добра...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2010, 00:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
про піцу від помідора не скажу , не їв ..
я також їв... :arrow:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2010, 17:07 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
доброго дня всім.
ух...скільки коментів зібрала наша акція :-)
ну кілька моментів.

1.що стосується "пива на халяву", акція дійсно буде, просто зараз не сезон, думаю з червня...скажу по секрету, є задумка зробити цю акцію постійнодіючою протягом всього літа...але поки лише у планах
2.щодо кока-коли на халяву...ну по-перше,в подарунок даємо НАПІЙ ВІД КОКА-КОЛА, це не обов язково кола,фанта чи спрайт. по бажанню клієнта даємо бонакву газовану чи ні, або сік ТМ "Добрий" (ТМ належить Кока-Колі)...все по бажанню клієнта :)
3. вартість напою ми дісно не ховали в ціну піци чи іншої продукції.один коломийський підприємець, власник кафе-бару так і не повірив нам, що ми дійсно даємо напої бесплатно :) хоча ми його переконували

до-речі, у світлі дискусії про кока-колу, хочу вам розказати наступне. взагалі-то, акція не планувалася саме з КК.початково ми звернулися до представників одного з найбільших українських виробників пива та безалкогольних напоїв, вірніше до їх коломийського представництва.ми запропонували спільну акцію, і попросили надати скидку на їхню продукцію на період акції, хоча б у межах 10-15%...у відповідь почули що їм це не цікаво, і скидки вони нікому робити не збираються...
потім переговорили з КК. причому подзвонили у київський офіс, і ви не повірите, там спілкування було зовсім іншим тоном...більше того, нам зробили зустрічну пропозицію, і надали певну кількість продукції не те що зі знижкою, а повністю БЕЗКОШТОВНО...ось так-то...при цьому, що таке Коломия для них ш? звичайна перифірія...а ви кажете...
ось різниця між роботою української компанії, і компанії де присутній іноземний капітал та керівництво...робимо висновки...
тай взагалі, є багато цікавих нюансів, якщо порівняти роботу тої самої КК з іншими...якщо цікаво комусь, можу розказати.




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 березня 2010, 22:07 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
якщо цікаво комусь, можу розказати.
Цікаво, кому тут крім мене це може бути цікавим?

p.s.
Судячи по всьому, ви не туди зверталися, в Коломиї нічого такого не вирішують і не вирішували ніколи (це я про вашу спробу з пивом).
Так само як з КК, спілкуватися треба з найвищим рівнем, до якого вдасться достукатися. Ми колись достукалися... все місто погуляло :)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 березня 2010, 23:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 березня 2010, 03:00
Повідомлення: 2
Акція це добре....Але подивіться на своє меню...крім коки з безалкоголки нічого немає...тому пропоную поповнити меню різноманітними напоями , а то враження та як за часів Радянського Союзу ....))) З соком те саме - тільки добрий а насправді....))) Крім піци і коки нічого немає - де ж розвиток ....(((( Так що працюйте і розширюйте асортимент )))


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 березня 2010, 23:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 листопада 2008, 03:00
Повідомлення: 118
Звідки: Івано-Франківськ
Цитата:
Так що працюйте і розширюйте асортимент

Розширення асортименту тягне за собою одну дуже велику проблему - де то всьо зберігати. Також треба розуміти що великий асортимент страв це велика кількість продуктів, яка, на жаль, не може бути вічно свіжою. Окрім того великий асортимент призводить до таких постійних приколів, як: "зараз немає" "ще не привезли" "щойно закінчилось", і так майже пів меню. Чи є сенс таке робити?
Скажіть мені, Галичанин, чи може чебуречна якось розширити свій асортимент? Якщо чебуречна випікає тільки чебуреки і в нагрузку ще може давати в продаж пиво, то нащо видумувати ровер і ускладнювати собі життя?
Так само піцерія. Чи може Ви ідете в піцерію з надією скуштувати суші? Я думаю тут все ясно.
Ну а що ж до сіньора томата, то я вже казав - досить пристойний заклад, хоча конкуренти не дрімають і я таки знайшов піцерію з пічкою на дровах. Так що краще думати над технологією піци, а не над розширенням асортименту.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 березня 2010, 02:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
Все вірно Цвєк каже, піцерія меє бути піцерія , а не супермаркет, але піца має бути такою , що раз зкоштував і більше ні до яких іньших не хочеться йти , а тільки до цієї. Така моя особиста точка зору, може я консерватор ...

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 березня 2010, 03:39 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 червня 2008, 03:00
Повідомлення: 5158
Звідки: Коломия
Цитата:
Капітан пише:
може я консерватор ...


таки мабуть так, але чи є це погано ?

_________________
Scio me nihil scire


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 березня 2010, 12:49 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
чи може чебуречна якось розширити свій асортимент?
Звичайно. Горілкою :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 25 березня 2010, 12:57 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 22 лютого 2008, 03:00
Повідомлення: 197
Прізвище, Ім’я: Любомир
доброго дня.
galychanyn galychanyn, ви праві у деякій мірі, але
Цьвєк, та Капітан, відповіли Вам за мене, за що їм окреме спасибі. єдине, що можу добавити, широкий асортимент передбачає щей додаткові вкладення коштів, а зараз не той час...хоча до питання розширення асортименту ми обов язково ще повернемося :-)
крім того, це не зовсім правильно, але я скажу вам наступне, ми ніколи нікому не забороняли приходити з своїм пивом чи соком...лише сваримося, коли приносять спиртні напої, оскільки заклади безалкогольні.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 18 з 29 [ 288 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 29  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB