Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 4 з 6 [ 55 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2008, 00:06 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Вищеописане відношення зустрічав і я в описаному тут барі.
Кілька разів заходили... і... ну, як правило, результатом завжди було чергове відвідування Чвертки :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2008, 07:49 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Кілька разів заходили... і... ну, як правило, результатом завжди було чергове відвідування Чвертки

А я як що "гуляю" деб я не був і з ким, ото завжди останнє місце перед тим як мити ноги і в люлю, до Чвертки заходжу, там я ще ніколи не був зневажений, декілька разів навіть пироги Дядя Bася для мене варив і курку жарив, і то все від щирого сердця і з радістю, ну може тільки тому що я з Катьою(його дочкою) в паралельних класах школу закінчив, не знаю, але Дядя Вася Людина з великої Букви, і поговорити з ним можна по-людські, і пораду дасть і накапає тобі лишні 100 гр. за свій рахунок і посміхнеться. як що ти поводиш себе як людина то і він з тобою по-людські, ото б його тай на курси обслоговування відправити що б молодняк навчив як з людьми працювати, я думаю що люди такі як Йожик і його дружина не вилазили б з штольні поки б не залишили останні свої гроші, але власникам таких кафе бар-кафе якось все по барабану, якщо вони не слідкують за своім персоналом.
Я ото в роки моєї бурної молодості колись в Чернівцях в Космосі офіціантом працював, так там з нас знімали 5 гр. з зарплати якщо в попільничці більше як 4 бичка було, і як що я з кислою мордою в зал виходжу теж саме, ото так і треба народ виховувати.
А нє, офіціанти з касирами стоять і зуби полощуть і обговорюють в голос те з якою дівчиною пацан прийшов поїсти. Бляха муха, шо тебе гребе з ким сюда прийшов пацан, я прийшов поїсти, а не почути те що ти думаєш відносно якогось хлопака, ну добре з Раківчика чи звідки він там, прийшов з якоюсь шваброю кави попити, а вони поставали і давай йому кості перемивати, що він не так говорить і подружка його як кобила, в мене і моєї дівчини, яка сама з Кєва, лице лупається від сорому, бо я сказав їй що то най нормальніше місце де можна по обідати, а тут Штольня сама себе опозорила, так щей дівчина про мене Бог зна що думала, тай той хлопчина з раківчика теж бачив і чув як його і його подружку ці офонарєвші офіціянти обсирали. отакої...
... сестра казала що офіціанти-дурбелики якi тоді були, зараз вже там не працюють, тому ото хочеться задати питання тим хто був на хворумівці: як там зараз з вами поводились, і чи замітили щось подібнешш


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2008, 14:26 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
йой - недивлячись - на многа букаф - прочитав...
так можна про кожну забігайлывку сказати...

Хай, можливо це правда, але я теж можу придумати подібний чорний піар типу: "мені налили в каву воду із унітазу" чи "стіл протерли тряпкою від підлоги" чи "в каві мухи плавали".

Повторюсь - нас обслужили - не погано, можливо офіціанти були інші а можливо... справа не в цьому...

Між іншим - ми на чай офіціантам не дали - якщо вишесказане правда - то певно на 7 форумівці - вони нам помстятся. :D
Зразу відкидаю всі закиди в мою сторону, чому я на захисті "Штольні" - я ніякого відношення (брат, сват, кум, друг власників) - не маю. але поки що мене там обслуговували нормально.

просто мені не подобаються тупі закиди - так - у катрін - не погано, більше того - класно, але чомусь - цей бар - форумчани відкинули - що я зроблю. В кінці-кінців - ви прийшли випити-закусити чи на прийом до психолога? Відсутність усмішки - серйозна причина, хоча коли нас обслуговували - сміялись - чи то з нас, чи то то із вчорашного камеді-клаб - мені не ясно (маю надію що не з нас - того, що таке відношення офіціант-клієнт мені не подобається). Наведу слова БорМана - кава нормальна, коньяк наливають - курити в приміщенні - недалеко бігати.

Grindex, поки що єдиний мінус - то еспрессо - трохи довго робили - будуть ще недоліки - ми напишем і тоді форумівка в даному закладі не буде проводитись, мало того про їх заклад дізнається вся Коломия - для цього тема ця і створена - якщо у вас є конкретні закиди - докази в студію.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2008, 16:45 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Ну ось Спай ти дійсно шпіон, бачиш провокації та піари там де їх нема, я висловив один із моїх випадків, але не сказав що то заблудше місце і що туди не потрібно ходити, моя сестра туди часто забігає, і якщо забігає то не тому напевно що вона якась садомазихістка яка балдеє від того що її обсирають, а тому що їй там подобається значить там не так вже й погано...
ось івсе, а факти які я тобі факти можу провестиш? фотографій та магнітофонних записів розмов офіціантів я не маю...
Як що я написав в попередньому пості трішки все в негадивних тонах, то перепрошую, такий в мене тоді настрой був....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2008, 19:46 
Офлайн

З нами з: 11 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 994
Звідки: Коломия
я був у Штольні два рази до форумівки ще і нічо всьо грає))

_________________
и смутился Дьявол, и увидел как ужасно добро (с)


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 18 листопада 2008, 20:34 
Офлайн

З нами з: 02 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1081
Звідки: Коломия
Цитата:
КрішнА пише:
я був

Цитата:
КрішнА пише:
до форумівки ще і нічо всьо грає
+1
Вийшли звідти лед теплі...і світ милий і офіціянти приємні... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 листопада 2008, 18:01 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
Ну ось Спай ти дійсно шпіон, бачиш провокації та піари там де їх нема, я висловив один із моїх випадків


ну Grindex, там би не було провокації - якби ви зразу в тому ж пості написали, що ваша сестра ходить туди...
Писати негативні факти, забуваючі про позитивні - це і є провокація :)

Цитата:
Grindex пише:
Як що я написав в попередньому пості трішки все в негадивних тонах, то перепрошую, такий в мене тоді настрой був....


а ось з цим - повністю згоден - сам при поганому настрої буває таке мелькну - не знаю як віддутись :oops:

Я маю надію - ви, Grindex, не будете на мене ображатись за такий наїзд на вас - я просто висловив свою думку :co:
нічого особистого :wink:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 листопада 2008, 23:06 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
SPY
Ви праві я не сказав що моя сестра туди заходить часто, а обмовився тільки ось такою коротенькою фразою:

Цитата:
... сестра казала що офіціанти-дурбелики якi тоді були, зараз вже там не працюють


Але це вже не головне, я думаю що дійсно припустив помилку, на яку Ви мені делікатно вказали...

SPY

Цитата:
Я маю надію - ви, Grindex, не будете на мене ображатись за такий наїзд на вас - я просто висловив свою думку
нічого особистого



Та яке там ображатисьшш Але вельми вдячний за щирість, і Вашу готовність до вирішення питання як цивілізовані люди...
Давно хотів запропонувати перйти вже на "ти", звичайно якщо Ви не проти, я здається вже перейшов на "ти" в одному з попередніх постів, тому якщо для Вас не важко то перйдем на "ти"...




Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 листопада 2008, 14:33 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Цитата:
Grindex пише:
SPYВи праві я не сказав що моя сестра туди заходить часто, а обмовився тільки ось такою коротенькою фразою:


Я бачив - ж написав тоді:

Цитата:
SPY пише:
можливо офіціанти були інші а можливо...


Цитата:
Grindex пише:
Але це вже не головне


Згоден. Все - перемирря :co: :D

Цитата:
Grindex пише:
Давно хотів запропонувати перйти вже на "ти", звичайно якщо Ви не проти, я здається вже перейшов на "ти" в одному з попередніх постів, тому якщо для Вас не важко то перйдем на "ти"...


просто в мене привичка - до старших за себе чи незнайомих (достатньо близько) - звертатись на ви - зазвичай я і на форумі на ви звертаюсь практично з усіма - крім тих, з ким домовились говорити на ти.
Якщо ти не проти - я згоден :wink: :co: :az:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 23 листопада 2008, 16:31 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Звісно що не проти, давай на ти... :co: :az:
потім я тобі дещо в приватник черкану, слідкуй уважно :wink:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 6 [ 55 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB