Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun




 Сторінка 4 з 18 [ 174 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 13:06 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
MyKoLa, дякую за фото.
Справді елітний ресторан.
Саме для коломийської еліти (до якої я себе аж ніяк не відношу) :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 14:53 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 3
І я там бував ... Якраз в часи славнозвісного потопу...Відбувалось там весілля мого друга Андрюхи...Повна романтика навіть чимось нагадувало Венецію...Виходиш із ресторану, а перед тобою великий міст, який вів аж до магазину Оріон.. Класно віддихнули. А тепер щодо закладу...Дійсно елітний...Фотографії на форумі застарілі.. Зараз ззовні "Імперію" по цих фотографіях не впізнати - зовнішній виглід змінився докорінно......А фотографії двох залів (бенкетного і танцювального ) це всього на всього лише фотографії 2-х залів кафе (місткість 80 чол.) , а от ресторан набагато більший - на 250 чол. Для тих хто не знає то ресторан знаходиться з лівого боку , а кафе з правого боку якщо дивитись на нього лицем спереду...І ресторан і кафе зроблені класно і своєрідно кожен по своєму - я б навіть сказав що ресторан більш по класичному , а кафе більш по молодіжному... При нагоді завітавши туди ви переконаєтесь самі...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 15:01 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Денис Тимошенко пише:
Фотографії на форумі застарілі
нових нема? :?:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 15:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 3
Зайду до Андрюхи і візьму нові фотки (і зовнішнього вигляду і ресторану і кафе)- пізніше закину....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 15:35 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Барна стійка "вбила" - чи наступить колись той час коли хтось з коломийських рестораторів не пожлобиться і винайме дизайнера котрий спеціалізується на ресторанних інтерєрах?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 16:05 
Офлайн

З нами з: 21 жовтня 2008, 03:00
Повідомлення: 1


Ти бачив її "в живу" чи тільки на фотці ?.. Бо як на мене досить оригінальний стиль..Незважаючи на компактність - вміщує багато напоїв та...Крім того має підсвітку (рідко де таке побачиш)...Але як кажуть- " На вкус і цвет - товарищів нєт"....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 17:06 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 31 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 1345
Звідки: Коломия
Тааак...
Почну з початку.
Вивіска, як кажуть, лице фірми!А на фото бачимо дешевий писок, з пожмаканим оракалом від погодніх умов.
Парканець.Люди не хочуть відрізнятись оригінальністю, вирішили бути, як всі, наштампувавши огорожу в стилі "гуцульського барокко".
Барна стійка біля якої зразу помітно привіті лиця працівників даного закладу просто вразила наповал!Незрозумілі дротики, які простягаються через всю барну стійку і звиваючись по підлозі зникають десь в незрозумілому напрямку, а може то герлянди?!То вже на ваш розсуд.
Неперевершений дизайн залу, задіне за живе, мабудь, самого байдужого клієнта. Фотографії, чи то картини дітей в дерев"яній рамці, котрі не зрозуміло що там роблять , дивовижно гармоніюють зі шторами в неймовірній кількості, ще й різних відтінків, котрі, інколи послуговують ще й рушничками для відвідувачів елітного ресторану.А загалом враження просто неймовірне від перегдяду фотокарток.
Сподіваюсь, що наступні 10 років наша "еліта" (котра має гроші)хоть чуть-чуть прозріє в розумінні смаку, дизайну та естетики.
Як кажуть:"надія помирає останньою!"


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 17:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
обідав у Відні в одному простому ресторані-кафе (на фото), дизайн так собі... :cl:

Зображення

це один з залів...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 17:22 
Офлайн

З нами з: 26 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 377
Цитата:
Максим Войцеховський пише:
Незважаючи на компактність - вміщує багато напоїв та...Крім того має підсвітку (рідко де таке побачиш)...


Ви працювали в барі чи ресторані? Це не барна стійка - це навіть на рецепцію не тягне (а в ресторані для "ЕЛІТш" мала би бути і така).
я би дуже довго міг продовжувати список зауважень - виключно професійних - не субєктивних.
На жаль до того закладу не піду оскільки до міфічного суспільного утворення під назвою "коломийська еліта" себе не відношу.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 жовтня 2008, 17:23 
Офлайн

З нами з: 29 листопада 2004, 03:00
Повідомлення: 1428
Звідки: pent@gon:)studio
Цитата:
Бо як на мене досить оригінальний стиль..Незважаючи на компактність - вміщує багато напоїв та...Крім того має підсвітку (рідко де таке побачиш)..
О, так... Це чудово... Справді. Я аж просльозився :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 4 з 18 [ 174 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 18  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Туристична Коломия  » Їда та розваги :: Food and Fun


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB