Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Гумор




 Сторінка 23 з 24 [ 236 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 08 серпня 2014, 07:33 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Капітан написав:
... воду придумали руські... і слонів... :-D


Ну-у-у, взагалі "расія - родіна сланов!"

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 10 серпня 2014, 09:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Капітан написав:
куди не кинься все придумане іностранними мозгами.... ну окрім води ... воду придумали руські... і слонів... :-D

Ну а матюки? А ладу-калину спорт? :ireful:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 02 травня 2015, 22:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
З книги даремних фактів: «Неможливо дістати язиком власний лікоть. Людина не в змозі зламати собі ребро, притискаючи коліна до грудей. Свиня не в змозі дивитися в небо. 25% відсотків населення ніколи не телефонували. Тарган без голови живе 6 годин. Людина за 7 років випускає таку кількість газів, яка в закритому приміщенні призводить до удушення. Крякання качки не має луни. 11% всіх зламаних принтерів виходять з ладу тому, що люди сідають на них для копії частин тіла. У середньому за життя людина випадково з'їдає 70 комах. Сеча кішки світиться при опроміненні ультрафіолетом. Відбитки язика також індивідуальні, як і відбитки пальців. 75% відсотків тих, хто прочитав про ці факти, намагаються дістати язиком власний лікоть».


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 02 травня 2015, 22:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цю історію мені розповіла моя знайома, яка почула її від своєї подруги, що працювала лікарем швидкої допомоги в районі Відрадний, що у Києві. Сталося це не так давно - дванадцять років тому. В одній київській квартирі у зв’язку з дефіцитом лаку для підлоги звичайний сім'янин у звичайних на той час сімейних трусах натирав підлогу мастикою. Він стояв на одній нозі, а другою, до якої була прив’язана щітка, тер підлогу. Тим, хто знає, як виглядають сімейні труси радянського виробництва, не треба пояснювати, що відбувалося з його геніталіями під час човгання однією ногою по підлозі. Вони теліпалися. Все було б добре, якби наш герой не був любителем тварин. Вдома у нього жив кіт, який під тиском повної несвободи виходу з міської квартири мав мерзенну вдачу, що було, до того ж, посилене вродженим хижацьким інстинктом. Кіт був у той момент в кімнаті. Він стежив за господарем. Помітив щось цікаве під тканиною трусів. І, можливо, боровся до кінця зі своїми інстинктами. Але побороти їх йому не вдалося. Кіт стрибнув і гострими кігтями та зубами вп’явся своєму господареві в геніталії. Нелюдський крик чоловіка, протяжний писк кота і глухий звук падіння чогось важкого, що послизнулось на мастиці, почули сусіди. Після кількох наполегливих дзвінків у двері вони зателефонували на роботу дружині і повідомили, що з її квартири долинають дивні звуки, нявкання, попискування і крики, що порушують їх спокій і відпочинок. Дружина примчала додому і, побачивши закривавленого чоловіка, який лежав на підлозі з прив’язаною до ноги щіткою (падаючи, він ударився головою об підлогу і втратив свідомість), викликала швидку. На виклик приїхали лікарі, привели потерпілого до тями, поклали його на носилки і винесли на сходи. Треба додати, що цей випадок стався в "хрущовці", тобто ніякого ліфта не було. Кожен, хто хоч раз пробував знести сходами хрущовської будівлі якийсь предмет довжиною більше двох метрів (носилки плюс ручки плюс санітари), може уявити, як важко було працівникам швидкої виконувати свій обов'язок. Від незручності (все-таки чоловік, якого тягнуть на собі, почувається ніяково) потерпілий вирішив розповісти лікарям, що сталося. Мабуть, лікарі мали дуже жваву уяву. Гомеричний регіт потряс під’їзд. Носилки впали на бетонні сходи, і наш герой додав до своїх травм ще й зламане ребро. У такому вигляді він і був доставлений до лікарні. На щастя, у нього вистачило клепки розповісти медсестрі історію, що з ним трапилася, вже після того, як вона зробила йому всі необхідні процедури.


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 27 травня 2015, 08:18 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
В управління великого банку надійшов сигнал, що в одному з його відділень справи дуже кепські. Операцій майже не здійснюється, активність близька до нуля. Поїхав ревізор це перевірити. Приїжджає він у це відділення у розпал робочого дня. Заходить туди, а там нема нікого. Тільки з кабінету директора чути голоси:

- Він міг повністю бубну знести...

- Бубну зніс, але чирва лишилася...

- Дві, звичайно, ми йому всунемо...

- Дві – це мінімум...

Заглядає ревізор у цей кабінет і чманіє: директор відділення і три клерки ріжуться в карти. Так, думає ревізор, зараз я їм влаштую. Повертається в операційний зал і натискає на кнопку тривоги. Починає завивати сирена. Ревізор відпускає кнопку, сирена стихає, і з кабінету чується:

- Спочатку спокійно хресту відберемо...

- А чий хід?..

Знову ревізор натискає на кнопку. І знову після сирени:

- А тепер прорізаємо піку...

- Точно немає у нього бубни...

Ні, думає ревізор, я вас все-таки підніму. Натискає на кнопку втретє і довго не відпускає. Тут у двері заходить офіціант з генделика напроти і приносить чотири пива:

- Та чую я, чую, вже несу...


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 08 січня 2016, 13:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення не прикол!!!

"З'їздив сьогодні туди і зайшов до супермаркету, щоб купити чашку. Моя розбилася, потрібна була нова.
Вибрав ось таку: як на фото.
З одного боку герб України.
Зображення

А з іншого "Слава Україні! Героям слава!".
Зображення
Помив чашку, почав віддирати наклейку на денці - і мимоволі в неї вчитався. Виробник - Росія, місто Гусь-Хрустальний, Володимирська область. Зроблено в березні 2015-го, тобто не довоєнні запаси.
Зображення
Може, звичайно, чашки в Україні розмальовують, але вийшло досить весело."

Как я в Ужгороде неожиданно поддержал российского производителя

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 13 липня 2016, 20:17 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 28 липня 2016, 19:35 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Прочитав в неті:
«Телефонувала подружка з Шаргорода. Голос тремтить, каже, що ледь не померла від жаху, бо сусідський пес вкусив її малого, а перехожа бабця бачила, що в нього з рота піна йде. Дві години вона з чоловіком обзвонювала знайомих, чи не знають де взяти сироватку від сказу, шукали собаку-покусаку і заспокоювали малого (4 рочки). Він плаче і нічого не може пояснити. Тут ще десь старший пропав, а діло йде до вечора.

Собаку знайшли першим, - він скавчав, пчихав, плювався і ховався під навісом із сіном. Зареваного 5-річного старшого братика виявили на городі у кукурудзі.

Укус виявився не страшним, - піврічний пікінес, що приїхав з господарями до бабусі на літній відпочинок з Києва, зубками тільки ледь придавив молодшому шкіру на ручці.
Слідча комісія у складі тата-мами-двох бабусь і діда з ружжом встановила, що діїї собаки були виправданими і постраждалою є саме тварина. Виявляється, малі вирішили забезпечити гігієну песикові і почистили йому зуби татовою щіткою ... і кремом для бриття.
Татко ж узагалі в повному афігє: діти призналися, що користуються його зубною щіткою не вперше. Встигли навести голівудську посмішку двом поросятам, а теля від них втекло, бо високе і брикає.

Отак батько дізнався про свою вже двотижневу практично інтимну близькість з тваринним світом свого обійстя.»


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 10 серпня 2016, 00:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Зображення

Зображення

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Кумедні історії
 Повідомлення Додано: 12 жовтня 2016, 14:46 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Ехала сегодня на метро по работе. На Белорусской заехал инвалид-колясочник. Начал толкать речь о том, чтобы ему помогли. Ну москвичи - народ добрый, все начали кидать мелочь, все дела. На Маяковской двери вагона открываются, калясочник выезжает, к нему подбегает парень, хватает пакет с деньгами и начинает убегать. Секундная пауза, колясочник вскакивает со своей коляски и начинает бежать за парнем!
А парень, раскидывая мелочь из пакета, бежит в сторону выхода и орет:
- Я совершил чудо! Я новая мать Тереза! Ура, товарищи!
Двери вагона закрылись, люди осмыслили ситуацию и начали ржать.
Чувак, ты сделал мой день, спасибо!

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 23 з 24 [ 236 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Гумор


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB