Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Гумор
 Сторінка 1 з 2 [ 17 повідомлень ] На сторінку 1, 2  ДаліАвтор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 січня 2008, 14:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 457
Звідки: Лондон
Спасибі за те, що забрали свої гени
з генофонду людства.
У США,вчора, названо лауреатів так званої Дарвінівської премії за 2007 рік. Ця неофіційна нагорода посмертно присуджується людям, які пішли з життя найбільш безглуздим способом.

Голосування на сайті Darwin Awards визначило в минулому році 17 номінантів, з яких відібрано 6 переможців.

П'яте місце дісталося американцеві Оскару, 29-річному викладачеві комп'ютерної грамотності, який загинув 26 лютого 2007 року при виконанні двох взаємовиключних завдань. Управляючи на швидкісному шосе номер 99 в Каліфорнії автомобілем Honda Accord, він одночасно набирав щось на своєму лептопі. За що і поплатився: на високій швидкості Оскар вилетів на смугу зустрічного руху і зіткнувся з Hummer. Пасажири позашляховика обійшлися ударами, а викладач загинув на місці.


Примітно, що сам ноутбук не постраждав: поліція виявила його в автомобілі в працюючому стані. "Керування автомобілем - не кращий час для вдосконалення навиків одночасного виконання декількох задач", - зазначив із цього приводу представник місцевої поліції Том Маршал.

Четверте місце віддане двом жителям міста Вальпараїсо в штаті Іллінойс. Випробовуючи свою реакцію і нерви, чоловіки на суперечку грали "в боягуза" з потягом. Суть гри проста: хто довше залишиться на рейках перед поїздом, що насувається, той і переміг. Парі, як повелося, вирішувалося опівночі. Обидва були повні рішучості не поступатися, що і закінчилося трагедією: переможець Патрік Стіфф загинув на рейках. Потяг же навіть не загальмував, оскільки машиніст просто не помітив сперечальників.

Замикає трійку найбезглуздіших смертей випадок, що стався в штаті Вірджинія. У один з січневих днів троє друзів вирішили знести застарілу комору. Один з приятелів завів бензопилу і приступив до знищення будови. Проте через якусь випадковість або просто захопившись, він перепиляв балки, на яких кріпився дах. У результаті навіс не витримав власної ваги і обрушився на старанного працівника. Заради справедливості треба сказати, що в зносі комори загиблий дійсно досяг успіху.
Читати далі... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 січня 2008, 14:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан


Читав...Я в ступорі,не всіх дурних війна убила... :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 січня 2008, 18:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
Цитата:
Довбуш пише:
П'яте місце дісталося американцеві Оскару, 29-річному викладачеві комп'ютерної грамотності, який загинув 26 лютого 2007 року при виконанні двох взаємовиключних завдань. Управляючи на швидкісному шосе номер 99 в Каліфорнії автомобілем Honda Accord, він одночасно набирав щось на своєму лептопі. За що і поплатився: на високій швидкості Оскар вилетів на смугу зустрічного руху і зіткнувся з Hummer. Пасажири позашляховика обійшлися ударами, а викладач загинув на місці.
Honda проти Hummer - результат відомий... Все по Дарвіну: еволюція видів - виживає сильніший! :D

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 17 березня 2008, 17:32 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 457
Звідки: Лондон
[COLOR=red]10 самих дурних злочинів[/COLOR]
10 місце: Молода американська мати було ув'язнено під час скаутсткого зльоту, у якому брав участь її син. Поки що воно дивилася те що, як полісмен демонструє дітлахам роботу натасканной на наркотики розшуковий собаки, собака знайшла у неї в сумочці пакет з травичкою. Далі...

9 місце: Юнак з дробовиком зайшов у магазинчик і знову зажадав готівку з каси. Потому, як гроші занурені до торби, він побачив велику пляшку віскі, і знову зажадав додати її грошей, проте дістав листа від продавця відмова, у продавця було чимало сумнівів у цьому, що грабіжник досяг 21 року. Після сперечань, грабіжник дістав водійські правничий та пред'явив їх продавцю, які, після докладного вивчення, погодитися з правомірністю отримання алкоголю і упакував пляшку до торби. Після чого які й розлучилися. Втім, розлучилися ненадовго, оскільки за дві години грабіжник узяли поліцією у квартирі, бо продавець повідомив ім'я та "адреса, вказаний у правах!

8 місце: Якась дама звернулася до поліцію із заявою про викрадення машини, повідомивши у своїй, що у машині залишився мобільного телефона. Офіцер зателефонував телефоном, сказав, що, мовляв, за оголошенням у газеті і давно про таку тачці мріяв. Призначили зустріч. Зустрілися. Арешт, суд, в'язниця.

7 місце: Вирішив один американський громадянин пограбувати банк. Пішов в Bank of America, і бланку депозитного вкладу надряпав щось на кшталт «Ця аграбление, зосуньте всі в покет», після чого смиренно зайняв чергу до віконечка. Однак відвідали його сумніви, ану ж бо хтось бачив, як що він писав? Може вже поліцію викликають? І він залишив банк, направившись за кілька кроків в Wells Fargo Bank. Черга була значно менше, і він, бажаний мить: нашого героя простягає записку дівчині — оператору. Оператор, дівчина кмітлива, по орфографії вирішила, що грабіжник явно розумом похвалитися не може, й йому відповіла, що цей записку прийняти неспроможна, оскільки він написана на бланку Bank of America, а тут Wells Fargo. Тому може переписати в бланку Wells Fargo або повернутися в Bank of America. Злегка засмучений грабіжник, хоч як дивно, залишив банк, а дівчина негайно зателефонувала у поліцію. Через п'ять хвилин її взяли. Вгадайте де? Правильно, за кілька кроків, у черзі до віконечка BoA.

6 місце: Один англійський водій виявили автоматичним радаром. Невдовзі він отримав за пошті з поліції квитанцію на 40 фунтів і фото свого авто. Натомість, аби, він послав у поліцію фото 40 фунтів. За кілька днів він отримав конверт, у якому знову було фото, цього разу фото: наручників. Художня сила цієї фотографії виявилася фантастичною — квитанція оплачено той самий день.

5 місце: На суді в Мічигані, підсудний у справі зберіганні наркотиків Крістофер Янсен заявив, що він був обшуканий без ордера. Прокурор відповів, що куртка Янсена в останній момент обшуку смішно відстовбурчувалася, і в офіцера були підозри, під курткою пістолет, і цього разі ордер йому потрібен. «Повна дурниця» — сказав Янсен, — "зробив у тієї ж куртці, що тоді, де тут сховати пістолет? " Із цією словами він зняв куртку і віддав її судді. Який й побачив кишені куртки пакет з кокаїном. У засіданні довелося робити перерву, оскільки хвилин зо п'ять суддя ніяк не міг сидіти від реготу.

4 місце: Оклахома: Підсудний у справі збройному пограбуванні Денис Ньютон послав під три чорти свій адвокат і став захищатися сам, і вона чи навіть дуже непогано вдавалося, поки прокурор не викликав свідка — дамочку, менеджера грабленного магазину, що його впізнала. Денис підхопився, звинуватив свідка у брехні, й у серцях сказав "Прикро, що я тоді не отстрелил твою порожню голову! ", щоправда відразу швидко додавши:- «Якби, звісно, був:» У присяжних зайняло всього 20 хвилин щоб вирішити, що 30 років буде зацікавлений у час!

3 місце: Детройт: Гуляє юнак звернув увагу до наряд поліції, які свідчили окружної дітворі новий комп'ютер, встановлений їх патрульної машині. Відповідаючи на запитання, як штука працює, поліцейський взяв в нього правничий та став вбивати дані. За кілька секунд бідолаха був пов'язаний за всіма правилами, бо екран комп'ютера картав його у збройному пограбуванні, скоєному двох років у р. Сент-Луїс, штат Міссурі.

2 місце: Знову Детройт: Кілька грабіжників увірвалася до магазину звукозаписів, нервово водячи дулами револьверів з боку убік. Одне з них закричав: «Нікому стоятимемо на місці!!!» Коли її напарник смикнувся до каси, вірний свого слова, він застрелив напарника.

І, насамкінець 1 місце - переможець: Один американський пан прикупив коробочку дуже найдорожчих і престижних рідкісних сигар. Таких найдорожчих і престижних рідкісних, що він створив їх навіть застрахував, серед іншого і південь від пожежі. За місяць сигари вже скінчилися, і навіть вніс перший внесок по полісу. Не не перешкоджало йому звернутися у страхової компанії із заявою, що сигари було втрачено у зв'язку з «серією маленьких пожеж» (тут треба думати, що у англійському «вогонь» і «пожежа» позначаються одне слово fire — прим, перекладача). Компанія платити відмовилася, резонно відповівши, що, власне, він ужив сигари найприроднішим для сигар чином. Що й казати, пан звернувся до суду і вигравши справа. У судове рішення суддя визнав, що позовна заява, відверто кажучи, несерйозно, але водночас у наявності є поліс, сигари застраховані від вогню, і це поліс не визначає «бажаність» чи «допустимість» будь-яких видів вогню. Отож страховикам слід заплатити. Страховики відмовлялися заморачиваться з довгими і дорогими апеляціями і виплатили 15000 доларів за «згорілі» сигари. Втім, насолодитися новими халявными сигарами зірвалася, бо зразу після отримання готівки за чеком цей пан був заарештований. З тієї самої поліса і "своїх ж свидетельских показань в суді, він звинуватили у 24 епізодах навмисного знищення застрахованої майна через підпал. Результат нового процесу — 24 місяці в'язниці і 24000 доларів штрафу…


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 червня 2008, 21:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 457
Звідки: Лондон
Звонок в саппорт Стрима в три часа ночи :D :D :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 червня 2008, 15:14 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 457
Звідки: Лондон
Надо сказать, что среди клиентов службы "03" огромный процент
составляют всяческие древние бабки, которые по-настоящему ничем
не болеют, но безумно скучают без врача, который по десять раз
на дню приезжает мерить давленьице, которое вроде бы скачет, потому
что в стране магнитная буря.
ш вот от одной из таких бабок приходит третий или четвертый за день
вызов. Машина, естественно, приезжает и происходит примерно следующее:
в полном молчании в комнату заходят врач и фельдшер. Врач садится
на стул и достает из-под шинели гармошку. Начинает, соответственно,
на этой гармошке играть. Фельдшер начинает под эту гармошку плясать...
После чего в полном, опять же, молчании ребята собираются и уходят.
Бабка в шоке, звонит на "03", что это дескать за подонки какие-то
поиграли на гармошке, ушли...
Через полчаса к ней приехали добрые люди со специализированной
психиатрической бригады и забрали туда, куда положено брать лиц
с острыми старческими психозами. В общем, недели на три подстанция
вздохнула спокойно.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 січня 2009, 21:03 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Ще5 оден піндос , кандидат на премію Дарвіна :D

Зображення

Зображення

Зображення

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2009, 02:12 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Kapitano пише:
не всіх дурних війна убила...

Природний відбір, чим давніше війна- тим більше номінантів.Все закономірно. Нема з кого призидента вибрати... І не тільки у нас! :idea:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 21:44 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 24 жовтня 2007, 03:00
Повідомлення: 457
Звідки: Лондон
"Опять ночью выпало это белое говно!"

шз дневника канадского эмигранта
15-е августа.

Вот мы и в Канаде!!! Я очарован этой страной! Здесь восхитительно! Горы так прекрасны. С нетерпением жду, когда увижу их покрытыми снегом.

14-е октября.

КАНАДА! Это самое чудесное место на земле! Листья на деревьях пожелтели и приобрели все оттенки спектра, от красного до оранжевого.
Вчера совершил увлекательную поездку за город, в сельскую местность. Вы не поверите! Видел диких оленей! На воле, они так красивы и грациозны. Поистине это самые очаровательные животные на планете. Ну просто милашки! Нет, здесь действительно рай!

11-е ноября.

Скоро открывается сезон охоты на оленей. Это ужасно! Не могу себе представить, что у кого то может подняться рука на это милое, безобидное создание.
Со дня на день ожидаем снег. Мне здесь нравится!

2-е декабря.

Наконец то! Этой ночью выпал снег. УРА!!! Проснувшись поутру, мы обнаружили очаровательную картину за окном. Всё покрыто белоснежным, пушистым покрывалом. Вид, как на удивительной рождественской открытке! Я восхищён!
Мы с женой радостно выбежали из дому, и быстренько очистив крыльцо и парковку перед домом, мы с хохотом стали кидаться снежками. (Я победил). Внезапно снегоочиститель проехал мимо нас, завалив всю парковку снегом. Но это не расстроило нас, и я быстренько откидал снег обратно. Как здесь хорошо! Я люблю Канаду!

12-е декабря.

Этой ночью опять выпал снег. Снегоочиститель повторил свою выходку и завалил парковку.

19-е декабря.

Опять шел снег этой ночью. Я так и не смог очистить парковку и уехать на работу. Здесь конечно великолепно, но я уже обессилел, постоянно очищая парковку от снега. шдиотский снегоочиститель!

22-е декабря.

Опять ночью падала эта белая мерзость! Я заработал кровавые волдыри на руках и постоянную боль в пояснице, от бесконечной чистки снега. Такое впечатление, что этот дятел на снегоочистителе прячется за углом и только и ждёт когда я откидаю снег с парковки. ЖОПА!!!

25-е декабря.

МЭРРш ФАКЕН КРшСМАС! Опять этот грёбаный снег!!! Только бы добраться до горла того сукина сына, который на снегоочистителе. Клянусь, задушил бы урода!!! ш потом, почему городские службы не рассыпают соль на обледенелых дорогах? Вчера шел и чуть не убился!

27-е декабря.

Ночью снова выпало это белое говно!!!
Третий день сижу дома, за исключением вылазок для очистки парковки после снегоочистителя. Не могу никуда выбраться. Машина исчезла под горой этой белой дряни! ш как же зверски холодно! Мужик из бюро прогноза по ящику обещает ещё 20 сантиметров белого говна этой ночью. КОЗЁЛ!!! А ты знаешь, сколько лопат снега составят эти 20 сантиметровш?

28-е декабря.

Этот *** из бюро прогнозов ошибся! Выпало 50 сантиметров. Похоже, этот б...кий снег не растает до лета. Снегоочиститель застрял возле нашего дома, и этот урод водитель прибежал к нам с просьбой одолжить лопату. Я сказал ему, что сломал шесть лопат, откидывая то белое дерьмо, которым он заваливал нашу парковку, и сейчас поломаю седьмую об его баранью башку.

4-е января.

Сегодня наконец то выбрался из дому!!! Поехал в магазин закупить харчей. ш вот, на обратном пути вылетает на дорогу эта скотина - олень и расшибает копытами весь передок машины. Ущерба на три тысячи долларов!!! Ну почему эти говнюки охотники не поубивали этих паскуд в ноябре? Эти твари (олени) везде и повсюду. Что б их разорвало, ублюдков!

3-е мая.

Отвез машину в мастерскую. Вы не поверите, но эта лоханка успела проржаветь напрочь, от соли, которую козлы из городских служб сыпали на дороги.

10-е мая.

Уезжаю во Флориду. Не могу себе представить, что кто-нибудь, находясь в здравом рассудке, пожелает жить в этой грёбаной Канаде!...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 лютого 2009, 22:05 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Цитата:
Довбуш пише:
шз дневника канадского эмигранта

Все, що пише автор,свята правда! Тут питання а іншому: на№№я він туди їхав? А припреться на Флоріду, через пару місяців буде писати, як йому душно і волого, і ,сцуко, акули кусають.Москалеві місце в нечорноземній смузі- то їх клімат і менталітет.


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 2 [ 17 повідомлень ] На сторінку 1, 2  Далі
Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Гумор


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB