Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2 з 49 [ 482 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 23:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Капітан пише:
Я таки дома командую ... коли нема жінки.
а хіба у когось інакше... і це добре, самому менше проблем, сказав "єсть" і пішов... :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 23:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Цитата:
ехр пише :а хіба у когось інакше... і це добре, самому менше проблем, сказав "єсть" і пішов...


Так точно. :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 23:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Цитата:
Grindex пише;на росєйську воно сі перекладає як:
сторонни|к,ца превосходства мужчины над женщиной.


Так і є , і не старайся ніколи робити дослівні переклади , вийде абракадабра. :bc: :D

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 07 жовтня 2008, 23:30 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Grindex, дуже розумна жінка ваша мама :)

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 12:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Про чоловіків
Почну з того, що я зовсім не страждаю фемінізмом. Навпаки: мені дуже подобаються чоловіки, яких я, для ясності, класифікую як "нормальні". Це дуже важко пояснити, що саме мається на увазі і які такі якості властиві "нормальним" чоловікам — це треба відчути. І я абсолютно переконана в тому, що "нормальним" чоловіком треба народитися — ним не можна прикинутися, цього не вчать і таким не виховують. Це як інтелект — або є, або нема. Набагато легше охарактеризувати ті якості, які властиві не "нормальним" чоловікам.

Чому ця тема, раптом, з мене поперла? Бо надворі дощ, зимно, мої посинілі руки виводять на папері зовсім не каліграфічні рядки, а чоловік, який відповідає за тепло у нашому приміщенні, сидить у набагато теплішому кабінеті. І йому, вочевидь, глибоко до лампочки те, що хтось змерз. Я, звичайно, не задубію. Зате маю чудову нагоду відвести душу. Це, до речі, зігріває.

Так ось. Першу ознаку "ненормальності" ви вже зрозуміли — повна байдужість до того, що до тебе звертається жінка (якою б вона не була). Ще одне — гострий приступ сопливості. Це коли здоровезний мужик починає на морозі підскакувати, терти долоні й із виглядом справи державної ваги залишає колег-жінок, кажучи на прощання: "Я не можу ризикувати своїм здоров’ям!". Як варіант, може ще бути ситуація вдома, коли треба терміново щось робити з краном (газовою колонкою, тупим ножем, відпалим цвяхом, перегорілою праскою, запісяною дитиною і т.д., і т.п.). Найбільше вартують уваги аргументи, які при цьому наводить "ненормальний" чоловік, виправдовуючи власну безпорадність. Зате я вмію грати на баяні! Зате мій тато подарував нам квартиру! Зате моїми статтями усі зачитуються! І, як контрольний постріл у голову: зате я постійно про тебе думаю!..

Ще одним дуже чітким реагентом для "ненормальних" чоловіків є алкоголь. Спробуйте-но сказати чоловікові: "Поговоримо завтра, бо ти п’яний". Якщо тільки він відповість: "Я зовсім не п’яний, я — випивший", — вважайте, ви ідентифікували ще одного "ненормального". Бо "нормальний", якщо навіть буде проводити час у веселій компанії, ніколи не дійде до такої стадії, щоби жінка могла запідозрити його у зловживанні. А знаєте, чому? Та тому, що він нормальний.

Є ще багато різних ознак, за якими можна визначити "нормальність" чоловіка. Усе це наштовхує на роздуми. Ми, жінки, так довго боролись за рівноправ’я з ними, що вихлюпнули з купелі дитя: поволі перебрали на себе більшу частину їхніх справ, обов’язків, звичок. Ми добровільно, з мазохістським задоволенням, влаштовуємо їхній побут, дбаємо про них, як про їхніх дітей, плиском падемо заради родинного вогнища, часто навіть забуваючи про себе. А коли починаємо згадувати про себе, коханих, одразу хочеться інакшого, "нормального" чоловіка. От і будь мудрим...
Автор: Василина КОЖУШНА, "Вільнй голос"
:D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 14:55 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Як варіант, може ще бути ситуація вдома, коли треба терміново щось робити з краном (газовою колонкою, тупим ножем, відпалим цвяхом, перегорілою праскою, запісяною дитиною і т.д., і т.п.).


Ну кран, цвях, праска ще куда не йшло, але запісяна детина це якраз справа "нормальної жінки", але як що чесно статья якось віддає обідою або помстою, із-за якогось там телепня в теплому кабінеті, пішов поділ всіх чоловіків на дві категотії - на нормальних і не нормальних, жіночу, не прекриту логіку видно з далеку....


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 15:06 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Цитата:
Бо "нормальний", якщо навіть буде проводити час у веселій компанії, ніколи не дійде до такої стадії, щоби жінка могла запідозрити його у зловживанні. А знаєте, чому? Та тому, що він нормальний.

А ось це вже мені здається із серії фантастики, таких "нормальнтх" майже вже і не зустрінеш. Можливо авторка має якусь свою шкалу оп*яніння, і взагалі ось це "у зловживанні" це як коли він на бровях до дому прийшов, чи може як бравий гусар наліво на право травить анекдоти або починає плакати і жалітись на нещасне життяш?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 15:10 
Офлайн

З нами з: 07 липня 2008, 03:00
Повідомлення: 742
Звідки: Padova, Italia
Думаю ще одну цитатку обмусолю і вистачить,


Цитата:
А коли починаємо згадувати про себе, коханих, одразу хочеться інакшого, "нормального" чоловіка


Так ось в такому випадку мій тато каже: "Кожен хоче свого, тільки жінка - чужого" або як написала авторка - інакшого, ех-х-х-х.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 16:56 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
І я абсолютно переконана в тому, що "нормальним" чоловіком треба народитися — ним не можна прикинутися, цього не вчать і таким не виховують.
Тут авторка не права, це змінюється )

Цитата:
Якщо тільки він відповість: "Я зовсім не п’яний, я — випивший", — вважайте, ви ідентифікували ще одного "ненормального".

І тут неправа. «Ненормальний” скаже: “яш колиш Не може такого бути!!” :D

Цитата:
Зате я вмію грати на баяні!

а оці аргументи завжди викликали 100 % :lol:

Цитата:
Ми, жінки, так довго боролись за рівноправ’я з ними,

Що чим більше виграємо тим більше розуміємо що програємо.

Grindex,а “жіноча неперекрита логіка” це Ви тут що мали на увазі?:)

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 08 жовтня 2008, 17:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
Цитата:
Simple пише:
Що чим більше виграємо тим більше розуміємо що програємо.
що дійсно ти це розумієш... :shock: :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 49 [ 482 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 49  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB