Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 1 з 8 [ 77 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 14:16 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
недавно побачив на плакаті Чорновола таке: Україна починається з тебе... :verygood:

чи готові ми до такого... напевно вже пора...

лиш хочу, щоб ця тема не починалася з того, що хтось нам винен (маю на увазі владу, москалів, жидів і т.д. )


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 19 червня 2011, 14:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
ТОбто - скарги когось , на те ,як погано живеться - це приклад безвідповідальності !
Відповідальність кожного - формула успіху !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 22 червня 2011, 09:20 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
«Людина - мірило всіх речей »
- Україна велика (площа , емоційна привабливість, раціональний ресерс та соціограма стосунків, духовний ресурс ) .
- Україна там де я є - моя діяльність обумовлена : як і моїми тілесними відчуттями ,так і емоційними проявами, опираючись на раціональність,духовність , тобто - який я ,така й україна .
Кожен відповідальний за Україну !


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 22:00 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
не цікава тема, видалити? :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 23:13 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 20 листопада 2010, 21:39
Повідомлення: 1268
Звідки: з народу
Прізвище, Ім’я: Митя Грихльов
Тема цікава .Вона стосується ідеології ,котрої бракує в Україні .


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 23 червня 2011, 23:41 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
не цікава тема, видалити? :coffe:

нє, на обидва питання...

Не буду глагольствувати як митя і розказувати що тема важлива і головне усвідомити всю суть, але смислу кричати героям слава і розказувати який я затятий українець - чи щось в цьому роді не бачу... В нас зводиться до того що із 46,5 млн людей , десь 90% - стадо, яке ні немає своєї думки, ні свого світосприйняття, ні своїх внутрішніх переконань (говорю відкидаючи всі високоморальні тексти і заїжджені фрази). Вони голосують за тих хто їм показує гарне життя, розказують що треба бути людяними, гуманними, що політики погані і всі біди із-за них, що вони не борються із корупцією і її розпустили, в той же час, шукають за допомогою своєї гуманності свого "лоха" кого б надурити і себе підняти, в той же час самі щоб прискорити вирішення питань дають хабарі, забуваючи що попит породжує пропозицію... Вся ідеологія, яка в тих 90% є - навіяне кумирами-політиками чи владними людьми бачення, примарного, схожого на матрицю, своєрідного комунізму, в якому всім добре, при цьому забуваючи, що якщо комусь добре, то комусь має бути зле - щоб комусь було добре... Вони вважають, що непотрібно знати історії, бо вона не прогодує, не потрібно знати культури - бо вона старомодна. І живуть по принципу пристосуванців. Вони ніколи не проголосують проти всіх - щоб остаточно показати - що нам всьо то гавно що балотується - не тра, ібо їх голос вирішальний і треба за когось голосувати, а не гратись в дитячі іграшки проти всіх, які нічого не дадуть і будуть завжди обирати із двох зол менше, тільки кожен по своєму бачить те питання, хто ще менше зло....

Думаю в мене вийшло достатньо песимістично описати свою точку зору, хоч можу і продовжити, але вийде многа букаф... і це все при тому що 90% дуже прикрашене число...

і ось поки це буде чимось схожим на правду, хз з чого там починається Україна, напевне з польського кордону, а не з тебе... ібо той до кого звертається ця тема: 1) не заходить на форум 2) не усвідомив і не усвідомить важливості її... все решта просто високоморальні тексти

Всьо вищезгадане ІМНО - маєте повне право не погоджуватись, мну ніц не міняє)))

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 00:49 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY, не все так песимістично, є ти, я і ще... є... своїм прикладом повинен починати нове... повинен вчитися любити - довіряти - допомагати, бодай добрим словом... мене хочуть вивести з рівноваги, щоб потім керувати моїм гнівом... їм це не вдається, підіграю їм тим, що мовчу... настане час, коли нас буде багато... скажемо :friends:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 00:53 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
exp написав:
SPY, не все так песимістично, є ти, я і ще... є... своїм прикладом повинен починати нове... повинен вчитися любити - довіряти - допомагати, бодай добрим словом... мене хочуть вивести з рівноваги, щоб потім керувати моїм гнівом... їм це не вдається, підіграю їм тим, що мовчу... настане час, коли нас буде багато... скажемо :friends:


Звісно що не все так песимістично - песимістична сторона те що із 90% (умовно, насправді їх більше) - стадо, а оптимістично, що є ще 10%... :D
а щодо останнього - то підійде лозунг поплавського - кохаймося, Україні не вистачає патріотів :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 00:55 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 06 листопада 2007, 03:00
Повідомлення: 15033
Звідки: Коломия
Прізвище, Ім’я: Молодій Юрій
SPY написав:
exp написав:
SPY, не все так песимістично, є ти, я і ще... є... своїм прикладом повинен починати нове... повинен вчитися любити - довіряти - допомагати, бодай добрим словом... мене хочуть вивести з рівноваги, щоб потім керувати моїм гнівом... їм це не вдається, підіграю їм тим, що мовчу... настане час, коли нас буде багато... скажемо :friends:


Звісно що не все так песимістично - песимістична сторона те що із 90% (умовно, насправді їх більше) - стадо, а оптимістично, що є ще 10%... :D
а щодо останнього - то підійде лозунг поплавського - кохаймося, Україні не вистачає патріотів :D
не варто називати стадом...
жарти, це добре... :coffe:


Догори 
 Тема повідомлення: Re: Україна починається з тебе
 Повідомлення Додано: 24 червня 2011, 01:09 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 05 липня 2007, 03:00
Повідомлення: 12473
Звідки: ... ґдє рєзной палісад ...
Прізвище, Ім’я: турок з полонини
exp написав:
SPY написав:
exp написав:
SPY, не все так песимістично, є ти, я і ще... є... своїм прикладом повинен починати нове... повинен вчитися любити - довіряти - допомагати, бодай добрим словом... мене хочуть вивести з рівноваги, щоб потім керувати моїм гнівом... їм це не вдається, підіграю їм тим, що мовчу... настане час, коли нас буде багато... скажемо :friends:


Звісно що не все так песимістично - песимістична сторона те що із 90% (умовно, насправді їх більше) - стадо, а оптимістично, що є ще 10%... :D
а щодо останнього - то підійде лозунг поплавського - кохаймося, Україні не вистачає патріотів :D
не варто називати стадом...
жарти, це добре... :coffe:


Може й справді не варто...
А може й варто!
"Та нехай люди трохи зароблять!" - то я про "виборну гречку"...

А може, таки, якось інакше назвати?!
"Отарою", "зграєю", "табуном"...

Ну, а як же ж "любити - довіряти - допомагати, бодай добрим словом..."?..

_________________
І-і-і-йо-о-ой!!!

Проженемо за Волгу
Смердячу кацапню,
І більше не допустимо
Подібную х...ню!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 1 з 8 [ 77 повідомлень ] На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: majestic-12 [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB