Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 6 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 28 грудня 2007, 18:19 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
:gm:

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 січня 2008, 21:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Взято з Блоги кореспондента

Цитата:
Тютюн - мій цьогорічний особистий ворог

На днях підводив підсумки минулого року.

На перший погляд, все за планом, все добре. Традиційні життєві цілі, ніде правди діти, ще не виконані. До будівництва дому ще далеко, але дерева вже садив (і не раз), а місяць тому одружився – тобто й син/дочка не за горами. Прогрес ще очевидніший на прикладі успішного виконання багатьох менш значимих справ минулого року. Можна було б щиросердно підвести риску, й планувати такий же поступовий рух на цей рік.

Але все ж було таке відчуття, наче чогось бракує. Перший етап роздумів локалізував проблему - не вистачало чогось для внутрішньої гармонії, дискомфорт був «душевний», як сказали б наші північні сусіди. Другий етап прояснив ситуацію - у мене дефіцит маленьких, так би мовити, регулярних добрих справ. Третій етап був трохи довшим. З одного боку, не варто боротися з вітряками, з іншого - дрібнити також не хотілося. І потім, результат боротьби мав би бути досяжним або хоча б видимим, а сам процес – точно не болючим, а в ідеалі навіть приємним.

Прояснення, як це часто буває, викликав випадок. Після новорічних свят трошки пом’ятий, але в доброму гуморі я прямував в супермаркет відновити продуктові запаси. Ті 20 секунд які я проходив зону входу окреслили мою цьогорічну ціль – в міру сил я буду боротися з палінням. Димові завіси перед кожною публічною установою, особливо магазинами вже давно дошкуляли. Мабуть багато хто виходив блідий з накурених машин «бомбил», або затримував подих в ліфті. Здавалося б дрібниці, але ці білі димові штуки скорочують життя. І, найгірше, не тільки тих нещасних, які палять, але й всіх оточуючих людей.

Так і з’явилася в моєму цьогорічному плані добра справа – тепер буду думати над діями.

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 січня 2008, 23:07 
 
Та курити чи не курити, це діло особисте. Але , на мою думку, сигарети нічого крім проблем зі здоров"ям, і витратою коштів не приносять. А от те, що ти куриш, а попри тебе ще з 5 чоловік дихає тютюновим димом (при чому не курящих), то це дійсно проблема, і її потрібно вирішувати.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 січня 2008, 23:24 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
emerald пише:
Та курити чи не курити, це діло особисте. Але , на мою думку, сигарети нічого крім проблем зі здоров"ям, і витратою коштів не приносять. А от те, що ти куриш, а попри тебе ще з 5 чоловік дихає тютюновим димом (при чому не курящих), то це дійсно проблема, і її потрібно вирішувати.


А що робити з заводами, які "курять" через величезні труби та ще й Бог знає, що саме "курять"? Ніц не вдієш, атмосфера забруднюється не тільки курцями, люди помирають не лише від куріння. :(

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2008, 00:33 
 
До речі, сьогодні помер відомий радянський актор Абдулов від раку легень. :( І нікотин, я думаю, відіграв не останню роль в етіології його хвороби.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2008, 01:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
emerald пише:
До речі, сьогодні помер відомий радянський актор Абдулов від раку легень. І нікотин, я думаю, відіграв не останню роль в етіології його хвороби.


Так, звісно і нікотин відіграв не останню роль. :roll:

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2008, 02:26 
 
Цитата:
HAMBA пише:
А що робити з заводами, які "курять" через величезні труби та ще й Бог знає, що саме "курять"? Ніц не вдієш, атмосфера забруднюється не тільки курцями, люди помирають не лише від куріння.

Звичайно, що тютюновий дим, порівняно з промисловими викидами це дрібниця. Але це, якщо можна так сказати, локальний агресор, такий собі пусковий механізм до багатьох захворювань. Сигарети - Це погано, але кожен має сам розпоряджатися своїм здоров'ям.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2008, 17:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
Цитата:
emerald пише:
але кожен має сам розпоряджатися своїм здоров"ям.
:arrow:

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 04 січня 2008, 18:25 
 
Проблема заключається ще в тому, що люди не знають до чого призводить куріння, до яких морфологічних змін це призводить. Я бачив на розтині легені курця з 15 річним стажен, і від легень там залишилась тільки назва. Якби кожен курець побачим свої легені хоча б на рентгенограмі і порівняв їх зі здоровими, то він би задумався, над тим що робить. І це тільки легені, а є ж ще багато інших органів і систем, на які згубно дії нікотин.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 10 січня 2008, 21:10 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан
:gm: М-да-а,проблема однако... :gm:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 6 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB