Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 3 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 14:57 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:То не критика. :) [/QUOTE]
Я вже сказав, що стосовно "травки" факти наводити не буду! 8)

А ось факт стосовно куріння сигарет:
Згідно закону (думаю, Ви про нього чули) забороняється курити в багатьох місцях, навіть за це накладається штраф, а ви попробуйте в таких місцях зробити зауваження тому хто курить, на Вас (в більшості випадків) посиплються погрози та відмова перестати курити (якби не був декілька разів свідком - не казав, коли навіть працівників міліції починають крити матом)
Згоден, це вияв культури наших людей, але агресія виникає по поводу сигарет.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 15:31 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:По поводу, але не є першопричиною. Не приймається.[/QUOTE]

Ну чим це не першопричина, так то людина є спокійною, але тільки ви починаєте говорити про те що вона чинить проти правно, виникає агресія.

Чому це не приймається? Ще й як приймається !!! :)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 15:58 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Не[QUOTE]борМан написав:Таку реакцію може викликати і будь яке інше зауваження, навіть якщо людина не курить. Як ви самі зауважили, тут швидше справа в культурі.[/QUOTE]

Не скажу що погодився, але хай буде по Вашому. :)
А стосовно огірків взагалі не зрозумів, до чого тут це твердження :oops:

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 16:04 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
Тоді приводжу натупний факт:

Мисливська рушниця — аргумент проти куріння
Кіровським міським судом (Ленінградська область) ухвалено обвинувальний вирок людині, котра вбила двох чоловіків за куріння на сходовому майданчику.

Як повідомили в прокуратурі Ленінградської області, у квітні цього року житель селища Нова Малукса (Кіровський район області) Юрій Андреєв застрелив з мисливської рушниці двох чоловіків. Як з’ясувалося під час слідства, Ю.Андреєв, котрий сам не курив, неодноразово робив зауваження своєму сусіду, який палив на сходовому майданчику, тому що дим через трубу потрапляв у квартиру до Ю.Андреєва.
21 квітня чоловік укотре, вийшовши на сходовий майданчик, зробив зауваження своєму сусіду Олексію Ясинському та його товаришу — мешканцю сусіднього будинку Андрію Кирилову. О.Ясинський, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вдарив Ю.Андреєва кулаком у голову, внаслідок чого той упав і знепритомнів. Очунявши, Ю.Андреєв повернувся в квартиру, взяв рушницю, зарядив її та вийшов на вулицю. Там він вистрелив у О.Кирилова, а також у випадкового перехожого, котрий стояв поряд з ним.
О.Ясинський у цей час сховався у своїй квартирі. Ю.Андреєв був затриманий і відправлений на психіатричну експертизу, яка встановила, що в момент скоєння вбивства він був у стані афекту. Рішенням Кіровського міського суду Ю.Андреєва засуджено до трьох років позбавлення волі з відстроченням виконання вироку на чотири роки.
________________________________________________________
Людина почула запах диму і в неї почалась агресія, яку пізніше визнали станом афекту, замітьте
Ю.Андреєв не був в стані алкогольного спяніння. Просто у людини така реакція на тютюновий дим. Хіба це не агресія через сигарети? :)
________________________________________________________
Інформація взята з нету http://www.zib.com.ua/article/1166008309457

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 16:11 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:Таку реакцію може викликати і будь яке інше зауваження, навіть якщо людина не курить. Як ви самі зауважили, тут швидше справа в культурі.[/QUOTE]

Так, таку реакцію може і будь-що інше, але все-таки сигарети породили агресію :D

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 17:48 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:Якщо слідувати такій логіці, я буду настоювати на тім, що огірки смертельно небезпечні.[/QUOTE]

Я так дивлюся що у вас пане БорМан, як і в мене відстояти своє - це вже діло принципу, крім цього ви просили навести факти - я навів, те що вони вам якимось чином не подобаються - ваше діло. Крім того (не ображайтесь, це моя думка) Ви не даєте для мене переконливі тези в ввашій правоті, відкидаєте мої факти, а проте зводите все до якихось там огірків, зміст яких я розумію, але не розумію де схожість між моїми тезами та Вашими огірками, та й все цим зводите до жарту, замість того, щоб вислухати мене. Та й причепилися до моєї думки - може вона, на вашу думку і неправильна, але прошу поважати чужу думку
Ви, як вчитель, який загорівся азартом завалити на екзамені випускника.

А тепер прокоментую свої тези - оскільки, як я бачу ви не зрозуміли, що я цим хотів сказати.
Стосовно першого факту людина злиться через те, що не вважає себе винною перед іншою. зауваження йде не через якусь "сиву кобилу", а саме через цигарку, і через неї виникає сварка.
В другому випадку він убив не через те що Ю.Андреєву щось не подобалось в суперниках, а саме через те що вони курять в нього у підїзді, йому це не подобалось (може якби вони пили там, це йому теж не сподобалось, але я наводжу реальні факти, де є вияв агресії :evil:

___________________________________________________
Вибачте за все вищесказане, і ведіть дискусію ЧЕСНО !!!!

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 3 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB