Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 2 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 20 грудня 2007, 23:49 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:А як же тоді трубка миру, яку курили індійці?[/QUOTE]

Трішки історії:

В часи коли, наголошую, індіанці (а не індійці - суттєва різниця :) ) це було як ритуал, жест про хороші відносини між племенами, про перемирря - звідси і назва. Проте ні в якому разі це не було шкідливою звичкою - просто ритуал !!!
Проте приїхали європейці які не знали їх звичаїв, культури, мови почали їх захвачувати а згодом і зацікавились чому індіанці ковтають та випускають дим. В Європу тютюн попав але тільки вже в іншій ролі тепер це не те що було раніше та й європейці не були такими сильними духом людьми. Вони помалу ставали рабами тютюну,залежними від нього, в той час як європейці не були від нього залежними.
Ну й хіба для того щоб з кимось подружитись ви викурююте сигарету. :)

_____________________________________________________________
Маю надію що дав відповідь на ваше запитання друже борМан

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 04:21 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 750
Звідки: Львів
Прізвище, Ім’я: Ткачук Остап
[QUOTE]S.P.Y. написав:Трішки історії:

В часи коли, наголошую, індіанці (а не індійці - суттєва різниця ) це було як ритуал, жест про хороші відносини між племенами, про перемирря - звідси і назва. Проте ні в якому разі це не було шкідливою звичкою - просто ритуал !!!
Проте приїхали європейці які не знали їх звичаїв, культури, мови почали їх захвачувати а згодом і зацікавились чому індіанці ковтають та випускають дим. В Європу тютюн попав але тільки вже в іншій ролі тепер це не те що було раніше та й європейці не були такими сильними духом людьми. Вони помалу ставали рабами тютюну,залежними від нього, в той час як європейці не були від нього залежними.
Ну й хіба для того щоб з кимось подружитись ви викурююте сигарету. [/QUOTE]

Паршива привичка ковтати дим :) , але до чого тут агресія?

_________________
Ніколи не здавайся!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 13:35 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]HAMBA написав:Паршива привичка ковтати дим[/QUOTE]
Цілком погоджуюсь[QUOTE]HAMBA написав: але до чого тут агресія?[QUOTE]борМан написав:От і я кажу - ні до чого. І приводжу приклад - трубка миру.[/QUOTE][/QUOTE]

Ваше повідомлення я досить уважно прочитав.
І саме тому навів факт із історії, я хотів наголосити на тому що індіанці курили трубку не тому що вони були залежні, це був РшТУАЛ - європейці ж НАВПАКш через залежність (ще раз кажу ну знайдіть кого небудь з ваших знайомих, які курять задля миру, ні, ні, ні, не хочу нікого ображати, але вони курять через залежність до цих сигарет)
А вже де залежність там і агресія! Наведу факт: (Можливо це не про звичайні сигарети, а про "траву" якою чомусь тепер, як я замічаю, зацікавилась наша молодь) фраза: "а ти не накурився?", "накурений" хіба людина сильно "накурена" здатна приймати тверезі рішення.
Тютюн впливає на мозок людини, його діяльність. Можливо не всі люди, які курять, (про всіх не знаю :) ) але підсвідомо людина стає агресивною і курить через залежність (скажу ще раз: індіанці не курили через залежність - тому факт "трубка миру" я ввжажаю недоцільним).

Можливо це що зараз я скажу і не до цієї дискусії, але відомий факт щодо куріння маріхуани, який законно прийнятий в Нідерландах (Голландії), там дозволено курити навіть у парламенті. Коли таке питання постало і в нас - більшість нардепів сказала, що ні не можна (хотів би я знайти цю статтю для вас, але не знаю чи знайду), бо розумієте у нас і так парламент нестабільно працює, а з дозволом на законне куріння "трави" й поготів.

Саме тому що ви порівнююте трубку миру з теперішнім станом куріння, я не можу з вами погодитися - це різні речі.

А будь-який наркотик (до них я відношу алкоголь та сигарети) викликає агресію.

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 13:47 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]sasha kid написав: (vona vzagali to ne kyrut,tak,dlya zabavu )[/QUOTE]

sasha kid, поясни, будь ласка, як розуміти це твоє "вона не курить, так для забави"?
Людина або не курить або ... :)
Яка може бути забава?
Я часто чую вираз "та, я не курю, але трохи на дискотеці буває, так, для ВЕСЕЛОСТІ"

___________________________________________________
Якось дивно мені чути такі фрази (це суто моя думка !!!)

_________________
Зображення :D


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 21 грудня 2007, 14:21 
Офлайн
Девелопер-недоучка :D
Аватар користувача

З нами з: 08 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 4972
Звідки: Коломия
[QUOTE]борМан написав:Факти в студію. Травку не чіпати. Говоримо про звиклий тютюн.[/QUOTE]

... І посипалась на мене критика (ніби я Вам щось зробив) :)

[QUOTE]борМан написав: Травку не чіпати. Говоримо про звиклий тютюн.[/QUOTE]

Добре, згоден, ведемо чесну дискусію (я ж написав, що це трохи не до цієї теми, щодо "травки")

[QUOTE]борМан написав:Факти в студію.[/QUOTE]

А факти будуть зараз приведу

________________
далі буде....

_________________
Зображення :D


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 2 з 42 [ 419 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB