Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 5 з 9 [ 88 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2008, 00:33 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Цитата:
Pashtet пише:
Вже сам факт, що пара живе без шлюбу, дає інформацію для обох учасників цього проекту, що"коли з"явиться хтось вигідніший, цікавіший, багатший, вродливіший, молодший і т.д. ,я перескочу до нього (неї)".


А чому ні? Людина повинна бути щасливою і коли вона хоче бути з іншим чи з іншою, то це означає, що вона більше не любить, ту людину з якою живе зараз. Тоді треба попрощатися і розійтися друзями.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 квітня 2008, 01:49 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Angi пише:
А чому ні? Людина повинна бути щасливою і коли вона хоче бути з іншим чи з іншою, то це означає, що вона більше не любить, ту людину з якою живе зараз. Тоді треба попрощатися і розійтися друзями.


Це не любов і не сім"я. Це прокат одне другого. А як же діти, які залишаються і неповній сім"ї ? Або живуть з одним відчимом, потім з іншим?
Про любов треба дбати, підтримувати. А як це полюбити іншого ? Треба ж дозволити
собі приблизитись то нього чи неї ... Чи ви гадаєте що це нізвідки... Одного розлюбила, іншого полюбила... Шкода мені сучасну молодь... Принципи розмиті до неможливого. А саме головне, що Бог дав закони якраз для щастя людини. А ми думаєм що Він від нас щось добре заховав...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 14 травня 2008, 18:40 
Офлайн

З нами з: 25 червня 2007, 03:00
Повідомлення: 859
Звідки: Коломия
Знайдено математичну формулу вдалого шлюбу
Вчені створили модель, що передбачає, які шлюбні пари залишаться разом, а які розпадуться.

Формула, яку розробила команда дослідників (фахівець із психології та два прикладних математики), дозволяє з 94-відсотковою точністю прогнозувати, які шлюбні пари залишаться разом, а які розстануться. Джон Готтман, психолог Вашингтонського університету в місті Сіетл (США), говорить, що набір рівнянь може давати прогноз, буде шлюб щасливим чи ні. Досить лише кілька хвилин поспостерігати за тим, як партнери обговорюють спірне питання, що стосується, наприклад сексу, грошей, виховання дитини або поїздки на відпочинок.

За позитивні та за негативні сигнали між партнерами під час розмови нараховуються бали, і співвідношення цих балів, зважаючи на все, має більшу важливість для відповіді на питання, буде шлюб міцним чи ні. Жарти, кокетливі та ніжні жести, посмішки й щира інтонація є позитивними сигналами, у той час як до негативних сигналів належать закочування очей, сарказм та ін. Ідеальне співвідношення - це п'ять позитивних сигналів проти одного негативного, і не виключено, що будь-якій парі, що недотягає до нього, загрожують неприємності, повідомив Готтман на конференції Американської асоціації сприяння розвитку науки в Сіетлі.

Математична модель дає унікальну можливість описати взаємини людей і тих сил, які ними рухають. Математика наочно демонструє, що відбувається, коли подружжя говорить один з одним. Дослідження, у якому також брав участь працюючий у Вашингтонському університеті англійський математик Джеймс Мюррей (вже 40 років він щасливо живе зі своєю дружиною Шейлою), вперше вводить суворі математичні закони в психологію таким чином, що це може бути використане в клінічних дослідженнях.

У дослідженні, на якому базується модель, брали участь 700 пар молодят із Сіетла, за якими почали спостерігати незабаром після весілля й продовжували спостереження протягом наступних 10 років. Учасникам експерименту про результати повідомляти не стали.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 19 травня 2008, 05:26 
Офлайн

З нами з: 15 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 39
Цитата:
Angi пише:
А чому ні? Людина повинна бути щасливою і коли вона хоче бути з іншим чи з іншою, то це означає, що вона більше не любить, ту людину з якою живе зараз. Тоді треба попрощатися і розійтися друзями.

А всі прощаються і розходяться зовсім не друзями. Всі люди ідіоти! Тільки Angi знає рецепти на щастя :az:


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2008, 03:15 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Цитата:
Pashtet пише:
Це не любов і не сім"я. Це прокат одне другого. А як же діти, які залишаються і неповній сім"ї ? Або живуть з одним відчимом, потім з іншим?
Про любов треба дбати, підтримувати. А як це полюбити іншого ? Треба ж дозволити
собі приблизитись то нього чи неї ... Чи ви гадаєте що це нізвідки... Одного розлюбила, іншого полюбила... Шкода мені сучасну молодь... Принципи розмиті до неможливого. А саме головне, що Бог дав закони якраз для щастя людини. А ми думаєм що Він від нас щось добре заховав...


Прокат одне другого якраз протилежне. Двом закоханим добре разом, для чого потрібен шлюб? Шлюб це не природнє явище. Він штучний і коли любов зникає, ви ніяк не зможете її повернути. Можна прикидатися, стати лицеміром, але дружину не обманеш, вона знає коли її люблять. Тоді єдиним виходом буде розійтися. Проблема тут у наступному. Тільки мала частина людей, любить по-справжньому. Коли ви мене запитаєте, що таке Любов, то я не зможу вам це пояснити з точки зору логіки. Але я точно знаю, що є не любов. Це коли ти любиш, за щось!
Знайдіть причину за що ви любите своїх дружин та чоловіків, запитайте себе чи любили б ви їх коли б у них цього б не було (це може бути автомобіль, те що він добре ставиться до вас, що завжди підтримує, чи те що вона дуже симпатична чи розумна і т.д.), почніть крок за кроком відкидате вашу залежність і тоді можливо, коли ви будете впевнені, що зможете любити нізащо, навіть якщо ваша кохана вас не любить і погано до вас відноситься, тоді можливо ви дізнаєтеся, що означає любити. Просто поексперементуйте для себе, принаймі для того, щоб переконатися.
Хіба може штамп у паспорті чи обіцянка у церкві дати гарантію, того, що ви будете любити людину усе своє життя? Це все одно, що дати обіцянку, що ви ніколи не розсердетися, чи завжди будете дружити з вашими друзями, навіть коли вони вас зрадять. Написане на папері чи сказане вголос ніяк не вплине на ваші почуття!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2008, 04:47 
Офлайн

З нами з: 15 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 39
Цитата:
Angi пише:
Двом закоханим добре разом, для чого потрібен шлюб?

Тільки для того, щоб перейти на новий рівень відносин, продемонструвати, що цю особу дійсно любиш!!!!!!! і прагнеш прожити з нею ціле життя!
Цитата:
Angi пише:
і коли любов зникає, ви ніяк не зможете її повернути.

Angiб скільки вам років, любов не зникає, ви говорите про різні явища в психіці людини, любов або є або її нема і не було, захоплення ж натомість, сьогодні є а завтра нема...
Цитата:
Angi пише:
Хіба може штамп у паспорті чи обіцянка у церкві дати гарантію, того, що ви будете любити людину усе своє життя?

Ні звичайно, що не може, але стосунки між вами можуть дати таку гарантію...
Кожна людина є гарантом своєї обіцянки, мій молодший брат каже, цитую: "Якщо ти балабол, то ти по жизні балабол...", що означає в перекладі: "Якщо ти не вмієш тримати свого слова,то певне не стримаєш його і в шлюбі...".

Питання тільки в людині і пізнанні людини...Любов ніколи не переминає...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2008, 04:50 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Шановна Angi чомусь ігнорує прямі запитання від форумчан про "її власний негативний досвід". Можна припустити, що в процесі побудови думки, вона просто забуває нас повідомити про це.
Але в кожному коментарі, просто НЕПРшХОВАНшЙ крик душі, тому нам залишається тільки зробити висновок: "Так. Всі запитання в цій темі викликані якимоюсь душевною трагедією".

Що тут можна сказати?
З першого припущення (про негативний досвід Angi). Я роблю всі наступні.
І запитую:
А хто казав, що КОХАННЯ ЦЕ ДЛЯ ВАС?
Ні ваше життя, ні, тим більше, все що є у вашому житті: матеріальна власність, ваше тіло, ваші думки, ваші почуття - все це, НЕ НАЛЕЖшТЬ ВАМ ОСОБшСТО.
З усього цього ваш лиш дуже маленький "процент".

Є дуже гарний старовинний анекдот про одного гусара, який на тому тижні зробив дві важливі справи: придбав кобилу і одружився.
Чі не тому виникають тепер такі запитання?

[Мф.19:10] [color=blue]Говорят Ему ученики Его: если такова обязанность человека к жене, то лучше не жениться.[/color]
[Мф.19:11] [color=blue]Он же сказал им: не все вмещают слово сие, но кому дано,[/color]


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2008, 05:43 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Та і взагалі.
Шлюб - це свідчення про те, що берете на себе обов'язки.
І ніхто не приховує, що він існує якраз для того, щоб коли "заманеться перебігти" до "нового коханого" - слугувати таким собі нагадуванням: "А пам'ятаєш? Ти ж казав..."
А далі ваша справа: знову взяти на себе відповідальність про розрив стосунків.
Як би люди були такими свідомими, щоб їм був не потрібний шлюб, то може серед таких людей не треба ні хату зачиняти, ні одяг вдівати - комунізм, да і только.

А, взагалі, визнаю - мені кохання не відоме.
Закоханість - так, це буває, але треба бути чесним з собою і не буде проблем.

Що в коханні головне?
І до речі, кохання і любов - це одне і те саме?


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 02 червня 2008, 14:25 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 19 березня 2008, 03:00
Повідомлення: 926
Звідки: Коломия
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
що він існує якраз для того, щоб коли "заманеться перебігти" до "нового коханого" - слугувати таким собі нагадуванням: "А пам'ятаєш? Ти ж казав..."

Дивно,.. а я думала що то Таїнство Божого благословення стосунків для майбутнього щасливого подружнього життя

а воно отак виявляється..

_________________
ubi concordia, ibi victoria


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 01:11 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
Цитата:
Simple пише:
Таїнство Божого благословення стосунків для майбутнього щасливого подружнього життя

А що заважає Таїнству бути нагадуванням?


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 5 з 9 [ 88 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB