Реєстрація    Вхід    Форум    Учасники   Пошук    Допомога

Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми




 Сторінка 7 з 9 [ 88 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі



Автор Повідомлення
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 03 червня 2008, 03:24 
Офлайн

З нами з: 15 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 39
Цитата:
ГомоУкраїнус пише:
Але кохання виборюють, ще й як виборюють. Виборюють у смерті, у хвороб, у негараздів, у людської дурісті.

Тут я б сказав, що кохання підтверджують у такий спосіб...


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 22 липня 2008, 02:09 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Шановна Angi, ви начитались романів і надивились фільмів.
Життя інакше ніж кіно. Любов це не є якась невідома стихія, яка паде невідомо звідки, а потім коли хоче собі зникає. Ви путаєте любов з симпатією. А ще якраз егоїзм заставляє людину керуватись лише своїми бажаннями... "Мені з тим надоїло, я іншого знайду..."


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2008, 16:13 
Офлайн

З нами з: 05 вересня 2007, 03:00
Повідомлення: 67
Шановний Pashtet, якщо для вас любов "відома стихія", тоді поясніть мені і всім форумчанам причини виникнення любові, впевнена, усім буде цікаво послухати вашу теорію.

Цитата:
Ви путаєте любов з симпатією
. З усією відповідальністю хочу вам сказати, що ніколи не плутала симпатію та любов.

Цитата:
А ще якраз егоїзм заставляє людину керуватись лише своїми бажаннями... "Мені з тим надоїло, я іншого знайду..."

Наче вірне твердження, але поглянемо з іншої сторони. Коли чоловік після суперечки з дружиною відчуває, що вона йому "надоїла", що буде правильно зробити - жити з цією дружиною чи знайти іншу? Звичайно, кожен зробить свій вибір у відповідності з своїми намірами. Коли ви кажете мені набридла моя дружина - слід читати: моя дружина не відповідає моїм очікуванням, моїм потребам. Вона не хоче працювати, вона перестала слідкувати за своєю зовнішністю, вона голосно розмовляє у компанії, а мені це так не подобається, вона любить свою маму більше за мене. Підставте сюди будь-що, що не відповідає вашим потребам, щодо вашої коханої. Коли ми усвідомлюємо, що нас щось не влаштовує в наших дружинах чи чоловіках, саме в ту мить ми підсвідомо вирішуємо чи будемо з ними. І якщо ми вирішуємо залишитися з ними, то як бути з їхніми недоліками, які так нас дратують? Саме тут потрібно зупинитися, тому, що тут, кожен з нас вирішує чи боротися за свою любов. Коли ми пробуємо змінити наших коханих, кажемо: "Не роби цього, бо мені це не подобається, бо я тебе більше не зможу любити", ми ніколи не зможемо пізнати, що таке любити ( бо будуть неодмінно виникати нові потреби, а відповідно нові суперечки).
Але коли ми спробуємо змінити себе, своє ставлення до того, що нас дратує спробуємо сприйняти це і зрозуміти, що моя дружина чи чоловік не "супер-людина", а така ж як і я, з своїми недоліками, саме тоді відбувається трансформація, ми стаємо більш люблюячими, більш уважними, більш свідомими.
На жаль більшість людей обирають перший варіант, який ніколи не приводить до любові.
З вишесказаного, зробіть висновки пане Pashtet, щодо "егоїзму в стосунках".


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2008, 16:22 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 12717
Звідки: Модена. Італія.
Прізвище, Ім’я: Струк Руслан

Я, слава Богу , одружений 15 років , і з власного досвіду скажу , що кохання воно або є , або ж його немає, і шлюб тут ні до чого.
А сварки і не порозуміння , це так би мовити нормальне явище , просто треба вміти , як казав Горбачов, знаходити консенсус. :cl:

_________________
Зображення


jedem das seine... Dienst ist Dienst und Schnaps ist Schnaps!


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 липня 2008, 21:58 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 26 травня 2008, 03:00
Повідомлення: 1118
Звідки: Побратимск
Прізвище, Ім’я: Побратим-2
[QUOTE]Angi пише:
Але коли ми спробуємо змінити себе, своє ставлення до того, що нас дратує спробуємо [color=red]сприйняти це і зрозуміти, ... саме тоді відбувається трансформація, ми стаємо більш люблюячими, більш уважними, більш свідомими.[/color][/QUOTE] - золоті слова!
Це ж і є шлюб.
Шлюб - коли двоє - одна плоть. Значить і думати, і піклуватись, і жити окремими інтересами неможливо.
З ваших же слів виходить, що при правильному "підході" шлюб вчить любити.

Після таких слів, як ви написали, вираз про те, що Шлюб укладається на Небесах, звучить більш чітко.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 24 серпня 2008, 21:42 
Офлайн

З нами з: 21 серпня 2008, 03:00
Повідомлення: 49
брак - это когда разойтись дороже, чем остаться вместе. :D



Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 16 вересня 2008, 02:09 
Офлайн

З нами з: 03 грудня 2007, 03:00
Повідомлення: 313
Звідки: Коломия
Цитата:
Angi пише:
Але коли ми спробуємо змінити себе, своє ставлення до того, що нас дратує спробуємо сприйняти це і зрозуміти, що моя дружина чи чоловік не "супер-людина", а така ж як і я, з своїми недоліками, саме тоді відбувається трансформація, ми стаємо більш люблюячими, більш уважними, більш свідомими.
На жаль більшість людей обирають перший варіант, який ніколи не приводить до любові.
З вишесказаного, зробіть висновки пане Pashtet, щодо "егоїзму в стосунках".


Я повністю згоден з цією цитатою.... і не бачу тут проблем... ви сказали те саме що і я, лише іншими словами )) Проблеми треба вирішувати , а не тікати від них... от і все. Нема що додати. Респект Анджі .


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 13 січня 2009, 21:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 14 грудня 2008, 03:00
Повідомлення: 1556
Звідки: Коломия
Ох, не люблю я любити тих, які люблять нелюбити мене.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 27 травня 2009, 23:54 
Офлайн

З нами з: 16 березня 2009, 03:00
Повідомлення: 31
Цитата:
Angi пише:
ЯКЩО Вш ОДРУЖЕНІ - ТО Чш ЛЮБшТЕ ЗАРАЗ СВОЮ ДРУЖшНУ Чш ЧОЛОВІКА ЯК КОЛшСЬ?


Ми в шлюбі 8 років. За ці роки наші почуття стали ще сильнішими.


Догори 
 Тема повідомлення:
 Повідомлення Додано: 29 травня 2009, 05:31 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: 18 травня 2009, 03:00
Повідомлення: 141
Шановна молодь, звертаюся до вас із проханням, не одружуйтеся без кохання!!! :bt:


Догори 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
 
 Сторінка 7 з 9 [ 88 повідомлень ] На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі




Коломия ВЕБ Портал

Список форумів » Теревені  » Теревені на різні теми


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: google [bot] і 1 гість

 
 

 
Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  

Дошка безкоштовних оголошень

додати оголошення

Новини

Публікації


дитячий магазин

cron
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB